26 Eylül 2005 Pazartesi Günü Haberleri

26 Eylül 2005 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
En sevdiği yerde toprağa verildi İstanbul'da kalp krizinden vefat eden Assos Kazı Heyeti Başkanı, Haliç Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Ümit Serdaroğlu'nun (73) cenazesi, Çanakkale'nin, ..
Tüpraş'ta iş bırakma eylemi İzmir'in Aliağa İlçesi'nde kurulu bulunan Tüpraş rafinerisinde çalışan işçiler, bu sabah işbaşı yapmadı. Petrol-İş Sendikası İzmir Şubesi İdari Sekreteri Salih Rak..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); 'AB çerçeve belgesi rahatsızlık verici' Avrupa Birliği (AB) -Türkiye ilişkilerinde yol haritası ve müzakerelerin ku..
55 tabanca ve 4500 mermi ele geçti Irak'tan kaçak yollarla yurda sokulan 55 tabanca ele geçirildi. Şanlıurfa'nın Siverek İlçesi'nde 4 bin 500 kalaşnikof mermisi bulundu.
Ordu'da yıldırım can aldı: 1 ölü Ordu'nun Ünye İlçesi'nde yıldırım isabet eden bir kişi öldü.
2 çocuğa tecavüz edip yakarak öldürdüler Malatya'nın Yazıhan İlçesi’nde 8 ve 9 yaşındaki iki çocuk tecavüz edildikten sonra yakılarak öldürüldü.
Taksici cinayetlerine karşı 7 bin imza İzmir Ticari Araç Şoförleri Yardımlaşma Derneği, taksici cinayetlerinin önüne geçilmesi için gerekli tedbirlerin biran önce alınmasını sağlamak amacıyla..
'G-7 Türkiye'yi alarak genişlesin' önerisi Sanayileşmiş yedi ülkenin oluşturduğu G-7'nin genişletilerek, G-20 üyesi olan Türkiye'yi de içine alacak bir yapılanmaya gitmesi önerildi.
Baydemir: Bayrak hepimizin ortak değeri Baydemir, Güneydoğu Anadolu Belediyeler Birliği'nin (GABB) çalışmaları konusunda Belediye Konukevi'nde düzenlediği basın toplantısında, birliğin bölge ..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Baykal: Doğan Grubu'nu kutluyorum CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, "Star TV'nin ne yaptığı bilinen, sorumluluğunu üs..
Irak'ta bin tutuklu serbest bırakılıyor ABD'nin, Irak'ta Ebu Garib cezaevinde tuttuğu Iraklılardan 1000'ini Bağdat hükümetinin talebiyle Ramazan dolayısıyla serbest bırakmaya başladığı bildir..
Irak'ta intihar saldırısı: 10 ölü Irak'ın başkenti Bağdat'ta düzenlenen intihar saldırısında ölenlerin sayısının 10'a çıktığı, yaralı sayısının 18 olduğu bildirildi.
Peru'da 7 büyüklüğünde deprem: 4 ölü Peru'nun kuzeyinde, Richter ölçeğine göre 7 büyüklüğünde bir deprem meydana geldiği ve depremde ilk belirlemelere göre 4 kişinin hayatını kaybettiği bildi..
Hamas: İsrail'e saldırı durdurulacak Hamas lideri Mahmud Zahar, Gazze'den İsrail'e yönelik roket ve diğer saldırıları durduracaklarını, ateşkese uymayı sürdüreceklerini açıkladı.
'AB çerçeve belgesi rahatsızlık verici' Avrupa Birliği (AB) -Türkiye ilişkilerinde yol haritası ve müzakerelerin kurallarını belirleyen çerçeve belgenin netlik kazandığı bildiriliyor.
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); 'G-7 Türkiye'yi alarak genişlesin' önerisi Sanayileşmiş yedi ülkenin oluşturduğu G-7'nin genişletilerek, G-20 üyesi..
4 bin 500 kalaşnikof mermisi ele geçti Şanlıurfa'nın Siverek İlçesi'nde 4 bin 500 kalaşnikof mermisi bulundu.
LES'e başvurular başladı Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (LES), başvuruları başladı. LES sınavı, 4 Aralık 2005 Pazar günü yapılacak.
Babacan: AB müzakere belgesi değişebilir Devlet Bakanı Ali Babacan, Avrupa Birliği müzakere çerçeve belgesi taslağında bazı değişiklikler olabileceğini ve gelişmelerin dikkatle takip edildiği..
» 1 2 3 4 5