25 Eylül 2005 Pazar Günü Haberleri

25 Eylül 2005 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
TEFAL YOĞURT MAKİNESİN'DE ŞOK FİYAT! TIKLAYIN, BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ! Üstelik BonusCard'a vade farksız 4 veya 6 taksit imkanıyla !
HAVA TEMİZLEMEDE BİRE BİR ANYON JENATÖR TIKLAYIN, BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ! Üstelik BonusCard'a vade farksız 4 veya 6 taksit imkanıyla !
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); En sevdiği yerde toprağa verildi İstanbul'da kalp krizinden vefat eden Assos Kazı Heyeti Başkanı, Haliç Üniversites..
ÇOCUKLAR İÇİN PARMAK KORUYUCU (DOOR STOP) TIKLAYIN, BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ! Üstelik BonusCard'a vade farksız 4 veya 6 taksit imkanıyla !
Yağışlı hava etkili olacak Yağışlı havanın, önümüzdeki hafta yurdun kuzey kesimlerinde etkili olmaya devam edeceği bildirildi.
Batman'da PKK mayını: 2 er yaralı Batman'ın Sason İlçesi'nde askeri bir aracın geçişi sırasında, terör örgütü PKK mensuplarınca önceden döşenen mayının patlaması sonucu 2 er yaralandı.
Hamas, sinagogu silah müzesi yapıyor Filistin’de faaliyet gösteren İslamcı terör örgütü Hamas, İsrail’in çekildiği Gazze Şeridi’nde bulunan bir sinagogu ‘silah müzesi’ haline getiriyor.
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Şaron'dan 'saldırıya devam' emri İsrail Başbakanı Ariel Şaron, Gazze Şeridi'nden füze saldırılarına misilleme olara..
DEPREM GÜVENLİKLİ TV BAĞLAMA ELEMANI TV STRAPS TIKLAYIN, BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ! Üstelik BonusCard'a vade farksız 4 veya 6 taksit imkanıyla !
DEPREM GÜVENLİK BİLGİSYAR BAĞLAMA ELEMANI TIKLAYIN, BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ! Üstelik BonusCard'a vade farksız 4 veya 6 taksit imkanıyla !
TAŞINABİLİR ÇOCUK KLOZET ADAPTÖRÜ TIKLAYIN, BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ! Üstelik BonusCard'a vade farksız 4 veya 6 taksit imkanıyla !
TERMOMETRELİ DUVAR SSATİ TIKLAYIN, BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ! Üstelik BonusCard'a vade farksız 4 veya 6 taksit imkanıyla !
Şimdi Ayvalık'a gitme vakti Hayatımın geçmesini istediğim yerlerden biri de Ayvalık. Dar sokaklarında kaybolmayı, Güvercin Adası'nı ve insanını pek severim. Uzun yürüyüşler ve sakin koylarda ..
"Çocuklar tutarlılığı sever" Yenidoğan bir bebeğin anne ve babasıysanız zaten bilirsiniz... Eğer henüz anne-baba olmadıysanız da çevrenizde pek çok kişide görmeniz mümkündür. Çiçeği burnunda ..
Maarifliler 50'nci yıllarını kutluyor Kadıköy Anadolu Lisesi yarım asrı geride bıraktı. 3-15 Ekim arasındaki 50'nci Yıl Buluşmaları'na okuldan mezun ünlü isimler de katılacakAkdenizliler saç ..
Kafka'nın dayısının oğlu! Hasan Ali Toptaş, Doğan Hızlan'a göre "yeni Yusuf Atılgan'ımız", Yıldız Ecevit'in deyişiyle de "edebiyatımızın Kafka'sı". Yunus Nadi, Cevdet Kudret gibi prestijli öz..
Bir ısırık almaz mıydınız? Havva ile Adem'in zehirli elmayı yiyerek cennetten kovulmalarını konu alan "yaratılış" hikayesini "Genesis 3" isimli projesiyle sorgulayan, sorgulatan Hollandalı sa..
atv yine zirvede Çok sevilen, çok izlenen dizilerin adresi atv önceki akşam da "Büyük Yalan" ile yine zirvedeydi. Başrollerini Emrah, Halil Ergün ve Sinem Öztüfan'ın paylaştığı dizi cuma günü..
Turisti soyup taksiden attılar İstanbul'da meydana gelen hırsızlık olaylarından bir Japon turist de payını aldı. Eğlenmek için gittiği bar çıkışında taksiye binmek isteyen turist, kimliği bel..
Antalya'ya yıldız yağdı 42. Antalya Altın Portakal Film Festivali ve 1. Uluslararası Avrasya Film Festivali başladı. Festival için Antalya'ya gelen yerli ve yabancı sanatçılar, havalimanında ..
Hattatlar'a 'Baba' şahit Kate Moss'un kullandığı uyuşturucular arasında, atları 'sakinleştirmek' için kullanılan 'Ketamin' de yer alıyor. Ünlü işadamı Ahmet Hattat'ın turizmci oğlu Ufuk Hatta..
Başkan'ın en mutlu günü CHP'li Bakırköy Belediye Başkanı Ateş Ünal Erzen, 6 yıldır birlikte olduğu İstanbul Üniversitesi öğretim üyesi Meltem Öztürk ile evlendi. Çırağan Sarayı'nda yapılan gö..
Türk kadınına obezite teşhisi Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından yapılan bir araştırma, 30 yaş üstü Türk kadınlarının yüzde 75'inin obez olduğunu ortaya koydu. Türkiye'nin yanı sıra ABD, Mı..
Alemin kraliçesi Diyarbakır Emniyeti'nin gözbebeği haline gelen narkotik köpeği Liz 'krallara' layık bir hayat sürüyor. İspanyol Cooker cinsi üç yaşında dişi bir köpek olan Liz, Diyarbakır Em..
» 1 2 3 4 5 6 7