24 Eylül 2005 Cumartesi Günü Haberleri

24 Eylül 2005 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Muş'ta kan davası: 3 ölü Muş'un Malazgirt İlçesi'nde, aralarında kan davası olduğu bildirilen iki aile arasında çıkan silahlı kavgada 3 kişi öldü, 3 kişi yaralandı.
Fidye için kaçırılan genç öldürüldü Çanakkale'nin Lapseki İlçesi'nde, 4 gün önce fidye için kaçırıldığı öne sürülen İlçe Ziraat Odası Başkanı Hasan Yıldırım'ın 14 yaşındaki oğlu ölü bulundu. ..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); CHP binasına "Allah" yazıldı Burdur'da Gazi Caddesi'ndeki CHP İl Başkanlığı binasının arka kapısına ve duvarlarına,..
Irak'ta yeni işkenci iddiaları İnsan Hakları İzleme Komitesi, yayınladığı son raporda Irak’ta mahkumlara işkencelerin devam ettiğini belirtti.
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Irak'ta Türk rehine serbest bırakıldı Irak'ta direnişçiler tarafından kaçırılıp, 55 gün rehin tutulan Feyyaz Alişan..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Irak'ta yeni işkenci iddiaları İnsan Hakları İzleme Komitesi, yayınladığı son raporda Irak’ta mahkumlara işkenceler..
Düzce'de otobüs devrildi: 26 yaralı Düzce'de yağmur nedeniyle yolda kayan yolcu otobüsünün yan yatması sonucu 26 yolcu yaralandı.
Bakan Atilla Koç kendini övdü Kültür ve Turizm Bakanı Koç, açılış ve incelemelerde bulunmak üzere saat 07.30’da geldiği Tarsus'ta kendini karşılayanlara, "Ne kadar çalışkanım değil mi?" dedi.
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Muş'ta kan davası: 3 ölü Muş'un Malazgirt İlçesi'nde, aralarında kan davası olduğu bildirilen iki aile arasında çık..
Irak'ta intihar saldırısı: 4 ölü Irak'ın başkenti Bağdat'ta, ordu kontrol noktası yakınında düzenlenen intihar saldırısında ölenlerin sayısı 4'e yükseldi.
Tokat Reşadiye hafif sallandı Tokat'ın Reşadiye İlçesi'nde, hafif şiddette deprem meydana geldi. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü'nden alınan bilgiye g..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Düzce'de otobüs devrildi: 26 yaralı Düzce'de yağmur nedeniyle yolda kayan yolcu otobüsünün yan yatması sonucu 26 yo..
Doğubayazıt'ta bir terörist öldürüldü Ağrı'nın Doğubayazıt İlçesi Ağrı Dağı Mıhtepe Bölgesi'nde bir terörist silahıyla birlikte ölü ele geçirildi.
Alevilerden hükümete "inkarcılık" eleştirisi Başbakanlığın Cemevlerine ibadet statüsü vermemesinin yankıları sürüyor. Alevi Bektaşi Federasyonu Genel Başkanı Ali Doğan, başbakanlığın yaklaşım..
Suyu akıllı kullanana 7 bin 500 Avro WWW-Türkiye Doğal Hayatı Koruma Vakfı Konya Havzası Pilot Bölge Sorumlusu Çağrı Eryılmaz, su kaynakları tehlike sinyali veren Konya Ovası'nda, suyu daha a..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Tokat Reşadiye hafif sallandı Tokat'ın Reşadiye İlçesi'nde, hafif şiddette deprem meydana geldi. Boğaziçi Üniversit..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Irak'ta intihar saldırısı: 4 ölü Irak'ın başkenti Bağdat'ta, ordu kontrol noktası yakınında düzenlenen intihar sald..
Bu da 'Da Vinci' diyeti! Amerika'da İtalyan bir fırıncı, ünlü ressam ve mimar Leonardo Da Vinci'nin çizimlerinde kullandığı 'altın oran' formülündeki matematiksel kurallarla hazırladığı diyet..
Güney Kore'nin robot savaşçısı Bu fotoğrafta gördüğünüz şey, çocuklarımıza armağan edebileceğimiz bir oyuncak köpek değil. Güney Kore'nin yeni silahı... Güney Kore, kuzeyle güneyi ayıran aske..
» 1 2 3 4 5 6 7