23 Eylül 2005 Cuma Günü Haberleri

23 Eylül 2005 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Arkeolog Serdaroğlu öldü Assos Harabeleri Kazı Heyeti Başkanı Prof. Dr. Ümit Serdaroğlu, geçirdiği kalp rahatsızlığı sonucu İstanbul'da hayatını kaybetti. 25 yıldır Assos Kazı Heyeti Başkanlı..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); İngiliz yapımcı Brabourne öldü İngiliz film yapımcısı Lord Brabourne 80 yaşında öldü. Ailesinin açıklamasına göre, ..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Arkeolog Serdaroğlu öldü Assos Harabeleri Kazı Heyeti Başkanı Prof. Dr. Ümit Serdaroğlu, geçirdiği kalp rahatsızlığ..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Fransız TV5 yeni programla özür dileyecek Fransız TV5 kanalının 17-18 Eylül tarihlerinde yayınlanan ’24 Saat İstanb..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); BORYAD'dan çağrı muafiyeti çalışması Borsa Yatırımcıları Derneği (BORYAD) Başkanı Ali Bahçuvan, BORYAD olarak yatır..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Türk kadınlarına kilo uyarısı Dünya Sağlık Örgütü (WHO), Türk kadınlarını, 30 yaşın üzerindeki Türk kadınlarının yü..
'İyi kalp'li Çetin TÜRK Kalp Vakfı Sakıp Sabancı İyi Kalp Ödülü, NATO'nun Afganistan'daki kıdemli sivil temsilcisi Hikmet Çetin'e törenle verildi. Sabancı Center'daki törene Sakıp Sabancı'nın..
Fotoğrafçı Boyner! "Yakındaki Uzak/Uzaktaki Yakın" adıyla ikinci fotoğraf sergisini açan Cem Boyner'i işadamı dostları yalnız bırakmadı. İŞADAMI Cem Boyner'in ''Yakındaki Uzak / Uzaktaki Yakı..
Turquality projesine 12 milyon dolarlık destek İhracatçı birliklerinin TURQUALITY(R) Projesi’nin ihracata destek sistemi haline getirebilmesi ve bu sistemin iletişim stratejisinin uygulanması..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Vakıfbank halka arzı en geç kasımda Vakıfbank Genel Müdürü Bilal Karaman, halka arz takviminin henüz kesinleşmediği..
Haberin Devamı>>> CHP, Kutman'ın bir yerel TV'ye yaptığı açıklamayı yayınladı. Kutman, 'Size söylüyorum, yönetmelik kanun olur' demiş. Dediği de çıktıAsper, köşe yazarıydı medya tekeli oldu
Haberin Devamı>>> Türk sinemasının "Efe"si olarak bilinen ve yakalandığı kanser hastalığı sonucu vefat eden sinema sanatçısı Tanju Korel (61), dün İstanbul'da topr...Ege, devlerle Olympia'day..
Haber turu... Futbol Federasyonu yönetimi, Süper Lig ve Türkiye Kupası şampiyonlarının karşı karşıya geleceği "Süper Kupa" finali oynanması kararı aldı. Alınan karar gereği, Süper Kupa finali..
Rembrandt'ın bilinmeyen dört eseri bulundu Hollanda'nın 17. yüzyılda yaşayan ünlü ressamı Rembrandt'ın, daha önce kendisine ait olduğu bilinmeyen, öğrencileri tarafından yapıldığı sanılan 4 y..
» 1 2 3 4 5 6 7