22 Eylül 2005 Perşembe Günü Haberleri

22 Eylül 2005 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Irak'ta 2 yılda 110 Türk öldürüldü Şırnak'ın Silopi İlçesi’nde bulunan Habur Sınır Kapısı’nda 1 Mart 2003 yılından bu yana Irak’ta 74’ü silahlı saldırı sonucu toplam 110 Türk öldürüldü, 87’si..
Bakırın fiyatı rekor kırdı Uluslararası piyasalarda bakır fiyatları tarihi rekorunu kırdı.Londra Metal Borsası'nda bakırın ton fiyatı düne göre 34 dolar artıp 3,790 doları buldu.
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Fuel Oil'e zam Tüpraş, fuel oil-6’nın vergisiz rafineri fiyatında yüzde 4.2 oranında artırıma gitti. Perakende fiya..
Erdil'in tüm harcaması ortaya çıkarılıyor Eski Deniz Kuvvetleri Komutanı emekli Oramiral İlhami Erdil, eşi Füsun Erdil, kızı Deniz Erdil, Erdil'in emir subay yardımcısı emekli Yüzbaşı Yalçın ..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Irak'ta 2 yılda 110 Türk öldürüldü Şırnak'ın Silopi İlçesi’nde bulunan Habur Sınır Kapısı’nda 1 Mart 2003 yılından ..
İMKB Başkanı: En pehlivan biziz İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Başkanı Osman Birsen, dünya borsaları içinde İMKB'nin en zor şartlar altında çalışan Borsa olduğunu dile getirerek "Bö..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Bakırın fiyatı rekor kırdı Uluslararası piyasalarda bakır fiyatları tarihi rekorunu kırdı.Londra Metal Borsası'nda ..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Rembrandt'ın bilinmeyen dört eseri bulundu Hollanda'nın 17. yüzyılda yaşayan ünlü ressamı Rembrandt'ın, daha önce k..
'Mersin'de bayrak yakılmadı' Mersin Emniyet Müdür Vekili Süleyman Ekizer, Mersin'de bir Türk Bayrağı'nın yakılıp, parçalandıktan sonra yola atıldığı iddiasının gerçeği yansıtmadığını bildirdi..
Otomobille tır çarpıştı: 5 ölü Çorum'un Osmancık İlçesi'nde meydana gelen trafik kazasında 5 kişi öldü.
Ermeni konferansına katılanlar güvenlik istedi ABD, Avrupa, Ortadoğu ve Türkiye’den birçok akademisyen ve aydın, olası gelişmelere karşı yarın başlayacak Ermeni Konferansı için koruma talep e..
'Başbakan sıkışınca CHP'ye küfrediyor' CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, önceki gün Rize’nin Hemşin İlçesi’nde yaptığı konuşmada, "CHP zihniyeti ancak çöp üretir" diyen Başbakan Erdoğan’a sert ..
Kars'ta ev kiraları tavan yaptı Kars’ta kiralık konut sıkıntısı nedeniyle sobalı evlerin kiraları aylık 400 YTL, kaloriferli konutların ise 750 YTL’ye kadar yükseldi. Kiralık ev bulamayan Kaf..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); İMKB Başkanı: En pehlivan biziz İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Başkanı Osman Birsen, dünya borsaları için..
Brüksel'de Ermeni konferansı düzenlendi Avrupa Ermeni Federasyonu, Brüksel'deki Avrupa Parlamentosu (AP) binasında "Türkiye değişti mi?" adı altında bir konferans düzenledi.
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Kerkük'te petrol boru hattına sabotaj Irak'ın kuzeyinde bulunan Kerkük yakınlarındaki bir petrol boru hattına sabot..
Kambala İstanbul'da Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı'nın yeni transferi Kaspars Kambala, İstanbul'a geldi. 27 yaşında ve 2.06 metre boyundaki Letonyalı oyuncu, eşi ve çocuğu ile birlikte İst..
Tüketicinin güvensizliği büyüyor Tüketicilerin ekonomik gelişmelere ve gelecek döneme ilişkin güvensizliği artıyor. Tüketicilerin mevcut dönem ve gelecek dönem satın alma güçlerine, gelecek d..
IMF: Kişi başına gelir yükselecek Uluslararası Para Fonu (IMF), Türkiye’de geçen yıl 4 bin 286 dolar olarak hesaplanan kişi başına düşen milli gelirin bu yıl 4 bin 925 dolara, gelecek yıl ise..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Kars'ta ev kiraları tavan yaptı Kars’ta kiralık konut sıkıntısı nedeniyle sobalı evlerin kiraları aylık 400 YTL, ka..
» 1 2 3 4 5 6 7 8