21 Eylül 2005 Çarşamba Günü Haberleri

21 Eylül 2005 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Fener Patriği Karamanlis ile görüştü Yunanistan'a giden Fener Rum Patriği Bartholomeos, bugün başkent Atina’da Yunanistan Başbakanı Kostas Karamanlis ile görüştü.
Tüpraş'ın kimde olduğu bilinmiyor Özelleştirme İdaresi Başkanlığı, Tüpraş'ın borsada işlem gören hisselerinin hamile yazılı olması sebebiyle, satışa konu yüzde 14.76 oranındaki hisselerin şu ..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Fener Patriği Karamanlis ile görüştü Yunanistan'a giden Fener Rum Patriği Bartholomeos, bugün başkent Atina’da Yuna..
AİHM, Türkiye'yi mahkum etti Diyarbakır'da 8 yıl önce elleri silahlı ve telsizli kişilerce bir otomobile bindirilerek kaçırıldıktan sonra kendisinden bir daha haber alınamayan 76 yaşındaki Fi..
İki bin Alevi’den hükümete dava Cem Vakfı Başkanı Prof. Dr. İzzettin Doğan, "Alevi yurttaşların inanç özgürlüğü haklarıyla ilgili Anayasa'ya, kanunlara ve hukukun emredici hükümlerine aykırı ..
Fener Patriği Atina’da Karamanlis ile görüştü Yunanistan'a giden Fener Rum Patriği Bartholomeos, bugün başkent Atina’da Yunanistan Başbakanı Kostas Karamanlis ile görüştü.
PKK, Kandil Dağı'na anıt dikti Terör örgütü PKK, Kandil Dağı'ndaki bir kampa Şırnak'ta girdiği çatışmada öldürülen örgütün önde gelen isimlerinden Mahsun Korkmaz’ın anıtını dikti.
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Tüpraş'ın kimde olduğu bilinmiyor Özelleştirme İdaresi Başkanlığı, Tüpraş'ın borsada işlem gören hisselerinin hamil..
Merkel evinin kapısını açık unuttu Alman Hıristiyan Demokrat Birlik Partisi (CDU) Genel Başkanı Angela Merkel'in dün gece evinin kapısını açık unuttuğu bildirildi.
Hamas sürprizi: İsrail'le görüşebiliriz Filistinli İslami Direniş Hareketi Hamas'ın siyasi liderlerinden Muhammed Gazal, İsrail'in yıkılması hedefinin konulduğu kuruluş tüzüğünün bir gün deği..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Merkel evinin kapısını açık unuttu Alman Hıristiyan Demokrat Birlik Partisi (CDU) Genel Başkanı Angela Merkel'in dü..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); AİHM, Türkiye'yi mahkum etti Diyarbakır'da 8 yıl önce elleri silahlı ve telsizli kişilerce bir otomobile bindiriler..
ABD: PKK'ya müdahale zamanlama meselesi ABD Dışişleri Bakanı Condoleezza Rice'ın, Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül ile görüşmesi sırasında, terör örgütü PKK'nın Irak'taki ..
Kayseri'de kurusıkı tabancaya yasak Kayseri İl İdare Kurulu, il genelinde kurusıkı tabancanın satışı, taşınması ve bulundurulmasını yasakladı.
Konut kredisinde faiz 1.20'ye indi Bankaların konut kredisindeki indirim savaşı kızıştı. Akbank ve Garanti'nin ardından BankEuropa, YTL konut kredilerinde uyguladığı faiz oranını yüzde 1.20'y..
» 1 2 3 4 5 6 7 8 9