20 Eylül 2005 Salı Günü Haberleri

20 Eylül 2005 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Soyguncular kuyumcuyu öldürdü Ümraniye'de işyerini soymak isteyenlere direnen bir kuyumcu, başından tabancayla vuru..
El Kaide ilk kez üstlendi: Londra'yı bombaladık El Kaide örgütünün "iki numaralı ismi" olarak bilinen Eymen El Zevahiri, Londra'da 7 Temmuz'da 56 kişinin ölümüyle sonuçlanan saldırıları üstle..
Topçu davasında 'söyledin-söylemedim' Eski Bayındırlık ve İskan Bakanı Yaşar Topçu'nun, Karadeniz Sahil Yolu İhalesi'nde usulsüzlük yapıldığı iddiasıyla Yüce Divan'da yargılandığı davada, tan..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Tüzmen: Arap sermayesini çekmeliyiz Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, "yağmayı bekleyen bir bulut" olarak nitelendirdiği..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Behçet Aysan Şiir Ödül'ü Caymaz'ın Türk Tabipleri Birliği (TTB) Behçet Aysan 2005 Yılı Şiir Ödülü sahibini buldu.Ar..
Vekillere 'milli duruş' çağrısı Aralarında Türk-İş, Türkiye Kamu-Sen ve 123 sivil toplum kuruluşu, "Türk Dayanışma Konseyi" adıyla, AB ile ilgili Ek Protokol, özelleştirmeler, son zamanlarda ..
Haberin Devamı>>> Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Almanya Başbakanı Gerhard Schröder'in başarılı bir seçim kampanyası yürüttüğünü belirterek, "Almanya'yı dışardan i...Genç kuşağın yükselişi
ABD'de yine fırtına paniği Katrina kasırgasının vurduğu ABD'nin Louisiana eyaleti, daha yaralarını saramadan yeni kasırga tehdidi altına girince, vali halkın yeni tahliyeye hazır olmasını ist..
El Kaide: Londra'yı bombaladık El Kaide örgütünün "iki numaralı ismi" olarak bilinen Eymen El Zevahiri, Londra'da 7 Temmuz'da 56 kişinin ölümüyle sonuçlanan saldırıları üstlendiklerini açıkla..
Perinçek Lozan Savcılığı'nda ifade verdi İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, sözde Ermeni soykırımına ilişkin sözlerinden dolayı bugün Lozan Savcılığı'nda ifade verdi.
ABD’li komutan: Operasyon daha bitmedi Pazartesi günü itibarıyla Telaferli sivillerin evlerine dönmesine izin veren koalisyon güçleri ve Irak ordusuna bağlı kuvvetler operasyonlarını sürdürüy..
Papaz: Kirli para kilisede temizlenir Meksikalı bir din adamı, kilisenin bağışların kaynağını soruşturmasına gerek olmadığını söyledi. Ramon Godinez Flores adlı rahip, "Kiliseye yapılan bağış..
Kuzey Kore'den yeni 'nükleer koşul' Çin'in başkenti Pekin'de yapılan altılı görüşmelerde anlaşmaya varılmasından bir gün sonra, Kuzey Kore, enerji üretimi için hafif su reaktörü verilmediği s..
Behçet Aysan Şiir Ödül'ü Caymaz'ın Türk Tabipleri Birliği (TTB) Behçet Aysan 2005 Yılı Şiir Ödülü sahibini buldu.Arif Damar, Emin Özdemir, Ahmet Telli, Ali Cengizkan, Doğan Hızlan, Cevat Çapa..
AKP binasına molotofkokteyli saldırı Muş Malazgirt AKP İlçe binasına kimliği belirsiz kişiler tarafından molotof kokteyl atıldı. Toplantı salonuna atılan molotof kokteyl masa ve sandalyelerin..
HSBC Müdürü terör kurbanı mı Adapazarı'nda geçen hafta HSBC Bank Şube Müdürü Selim Tokdemir'in öldürülmesinin ardından İngiltere Büyükelçiliği’nin İçişleri Bakanlığı’na olayın bir terör olayı..
Topuç davasında 'söyledin-söylemedim' Eski Bayındırlık ve İskan Bakanı Yaşar Topçu'nun, Karadeniz Sahil Yolu İhalesi'nde usulsüzlük yapıldığı iddiasıyla Yüce Divan'da yargılandığı davada, tan..
Yunanlı kaptanlar tutuklandı İzmir'in Seferihisar İlçesi'nde, 30 mülteciyi yasadışı yollarla Yunanistan'a kaçırmak isterken, Sahil Güvenlik ekiplerinin uyarı ateşi açması sonucu bir kişinin ö..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Vekillere 'milli duruş' çağrısı Aralarında Türk-İş, Türkiye Kamu-Sen ve 123 sivil toplum kuruluşu, "Türk Dayanışma ..
IMF: Çalışmalar yakında tamamlanacak Uluslararası Para Fonu (IMF) Türkiye Masası Şefi Lorenzo Giorgianni, "Hükümet ile 2. gözden gecirme çalışmaları halen devam ediyor. Çok yakında tamamlanac..
» 1 2 3 4 5 6 7