2 Eylül 2005 Cuma Günü Haberleri

2 Eylül 2005 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Saçını tararken vuruldu Denizli'de dün meydana gelen bir başka olayda da 10 yaşındaki bir kız pencereden giren maganda kurşunuyla yaralandı. Camı kırarak içeri giren kurşun E.B'nin bacağına i..
20 yıllık kin sonları oldu Tahir Ordu ve Gülizar Gültepepe arasında 20 yıldır süren kavga birini mezara diğerini de 65 yaşında hapse gönderdi. Kavga sırasında tesadüfen olay yerinde olan Küçü..
Meteoroloji'den Ankara'ya yağış uyarısı Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü, Ankara’nın Akyurt, Kalecik ve Elmadağ ilçelerinde gün içinde gökgürültülü sağnak yağış beklendiğini bildirdi..
Fatih'te yasadışı gösteri Fatih'te yapılan gösteride, yasadışı Hizb-ut Tahrir örgütü lehine sloganlar atıldı.
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); ‘Bursalı Neron’ yakalandı BURSA'da son bir ay içinde 29 işhanı ve apartmanın çatı ve bodrum katlarında yangın çıkar..
AB'den Osman Baydemir'e davet Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir, AB’nin önemli kurum ve yetkililerini tanıma ve görüşmelerde bulunma amacıyla gerçekleştirilen AB Ziyaretçi..
Diyanet: Atatürkçülüğe bağlıyız Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Bardakoğlu, "Anayasa'daki laik ve demokratik Cumhuriyet yapısının temel ilkelerine ve Atatürkçülüğe bağlıyız. Onları öncel..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Meteoroloji'den Ankara'ya yağış uyarısı Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü, Ankara’nın Akyurt, Kalecik ve El..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Aneltech'in halka arzı tamamlandı Aneltech'in Borsa'da satış yöntemiyle gerçekleştirilen halkı arzı tamamlandı. Ane..
Adalar'a doğalgaz geliyor İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Adalar İlçesi'nin doğalgaza kavuşacağını ve Adalar arası ulaşımın ücretsiz olacağını bildirdi.
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); AB'den Osman Baydemir'e davet Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Baydemir, AB’nin önemli kurum ve yetkili..
Sözleşmeli Personele yeni düzenleme Sözleşmeli personele, ücreti dışında herhangi bir ad altında ödeme yapılamayacak, sözleşmelere bu yolda hüküm konulamayacak.
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Adalar'a doğalgaz geliyor İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Adalar İlçesi'nin doğalgaza kavuşacağı..
İlk balık avını poyraz vurdu, bolluk umudu haftaya ertelendi Üç aylık balık avı yasağının kalktığı ilk gün ava çıkan balıkçılar, denizde umdukları bolluğu bulamadı. Balık sürülerinin azlığını..
Çocuklar barış için oyuncak silahları gömdü Şişli Belediyesi’nin "1 Eylül Dünya Barış Günü" dolayısıyla düzenlediği etkinliğe katılan çocuklar, oyuncak silahlarını toprağa gömdü.
İGDAŞ ödüllü kampanyayla 133 bin yeni abone kazandı İstanbul Gaz Dağıtım AŞ’nin (İGDAŞ) 6 Haziran 2005 tarihinde başlattığı yeni abonelik kampanyası sona erdi.
Tarih, Cumhuriyet Sokağı’nda yaşayacak Osmanlı dönemi yaşam tarzını merak edenler artık bu özlemlerini Cumhuriyet Sokağı’nda giderecek. Beyoğlu Belediyesi’nin Cumhuriyet Sokağı’na dönüştürdüğ..
Bakan Hüseyin Çelik, armatörleri bilgisayar bağışına davet etti Koç Finans Hizmetleri’nin ilk ve ortaöğretim okullarına yönelik Çevre Eğitim Programı’na vereceği destek nedeniyle Deniz Ticare..
Umut Vakfı’ndan ‘silahlara veda’ paneli Umut Vakfı tarafından 24-25 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek toplantıda, "Türkiye’de Bireysel Silahlanma Sorunu: Çözüm Arayışı’’ konusu ele alına..
Mevlit yemeği yiyen 34 kişi hastanelik oldu Esenyurt’ta yedikleri yemekten zehirlenen çoğu kadın ve çocuk 34 kişi hastanelik oldu. Zehirlenerek çevredeki hastanelere kaldırılan vatandaşların ..
‘Yahudi Kültürü Avrupa Günü’ Galata’da yapılacak İstanbul’da bu yıl dördüncüsü düzenlenen "Yahudi Kültürü Avrupa Günü" 4 Eylül’de Galata’da yapılacak.
Topbaş, sokak aralarına bez afiş asmayı yasakladı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, bundan böyle siyasi partilerin sokaklara afiş ve pankart asmalarına izin vermeyeceklerini ..
Samatya sahili kaçak mazot merkezi oldu Yenikapı ve Samatya sahilinde kaçak mazotçulara yönelik operasyonlara bir yenisi daha eklendi. Kapalı kamyon kasasına gizledikleri 10 tonluk tankere, s..
Ev sahibi kovaladığı hırsızları bacağından vurup yakaladı Eyüp’te ev sahibi, evine giren hırsızları kovalayarak bacağından vurdu. Yaralı olarak kaçmaya çalışan hırsızlardan bir tanesi yol ken..
Şehir eşkıyaları taksi durağı bastı, etrafa kurşun yağdırdı Kadıköy'de, yol verme tartışması yaptıkları bir taksiciyi takip eden 2 otomobildeki 10 kişi, taksicinin çalıştığı durağı kurşun yağ..
Kadıköy'deki tekne cinayeti zanlısı İzmir'de yakalandı Kadıköy sahili açıklarında bir teknede 10 gün önce işlenen cinayetin firari zanlısı İzmir'de yakalandı.
İzmit’in simgesi saat kulesi bakımsızlıktan yıkılıyor İzmit’in simgesi olarak bilinen ünlü saat kulesi, bakımsızlıktan yıkılıyor. Gençlerin aşk ve mesaj tahtası gibi kullandığı tarihi eserin ..
Hayrabolu Sanayi Sitesi asfaltlanıyor Tekirdağ’ın Hayrabolu ilçesinde Küçük Sanayi Sitesi’nin bozulan yolları, sıcak asfalt malzemesi ile kaplanacak.
Hayırsever işadamı, 1 trilyon harcayarak Sakarya’ya modern mezarlık yaptırdı Sakarya’da hayırsever bir işadamı 1 trilyon lira harcayarak modern bir mezarlık kompleksi yaptırdı. İstanbul’da y..
Gönen’de oya ve çeyiz günleri başlıyor Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan "Gönen Oya ve Çeyiz Fuarı" için hazırlıklar sürüyor. Gönen’in kurtuluş günü olan 6 Eylül’de başlayacak olan fuar etkin..
Sakarya’da konut açığı, kira bedellerini artırdı Marmara Depremi’nin etkisini en ağır yaşayan illerden biri olan Adapazarı’nda yaklaşık 20 bin konut açığı bulunduğu ve bu durumun, kira bedell..
» 1 2 3 4 5 6 7