18 Eylül 2005 Pazar Günü Haberleri

18 Eylül 2005 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Polis gaspçı iddiasıyla 1 kişiyi öldürdü Bayrampaşa'da bir polis memuru, kendisini gasp etmek istediklerini öne sürdüğü 2 kişiden birini silahıyla vurarak öldürdü.
İşsize piyangodan 75 milyon Euro Fransa’nın başkenti Paris yakınlarındaki Franconville kasabasında yaşayan ve iki yıldır işsiz olduğu belirtilen bir kişi, ‘Euromillions’ isimli piyangodan 75 ..
Afganistan’da oy verme işlemi sona erdi Afganistan'da parlamentonun alt kanadı ve 34 vilayet meclisi için yapılan seçimlerde oy verme işlemi sona erdi.
Kıbrıslı papaza ahlak dışı görüntüyle şantaj Güney Kıbrıs'ın Limasol kentinde üç kişinin, kaçırdıkları bir köy kilisesinin papazına ahlak dışı davranışlarda bulunup kaydettikleri görüntülerle..
Erdoğan, Suudi Kralı Abdullah ile görüştü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Suudi Arabistan Kralı Abdullah tarafından kabul edildi.
Endonezya birlikleri Açe'den çekiliyor Endonezya, isyancılarla yapılan barış anlaşması çerçevesinde Açe'den askerlerini çekmeye başladı.
"Baba, oğul, torun... Aynı aileden üç nesle hizmet veriyoruz" Açıldığı günden beri tanınmış isimlerin müdavimi olduğu Etiler Şamdan 30'uncu yaşını kutluyor. Sahibi Mehmet Tuna: "Şamdan bizim ..
Sıcak kumsalların ateşli şarkıları İki yıldır tüm Amerikan radyolarını sallayan bir müzik türü reggaeton. Aslında reggae, tropikal dans müziği ile hiphop'un kullanıldığı reggaeton şimdi sektö..
Didim'de su faturaları bile İngilizce Didim'de yaşayan İngilizlerin sayısının bu yılın sonunda 10 bini geçmesi bekleniyor. İngilizce gazetesi, tabelaları ile dikkat çeken Didim'de yakında bir..
» 1 2 3 4 5 6 7