13 Eylül 2005 Salı Günü Haberleri

13 Eylül 2005 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
12 Eylül'ü Demirel anlatıyor (3) Müdahaleler devleti zayıflattı. Meclis'e itibar azaldı. Siyasi ve idari kadrolar tarumar edildi. Askerler siyasi otoriteye bağlı olacak. Kimse alınmasın. Devl..
Yıkımda kadınlardan da silah Kağıthane'de yıkımı yapılacak bir evde bulunanların direnmesi üzerine arbede yaşandı. Bir kadın evin penceresinden tabancayla havaya ateş etti.
Yeğene tecavüze 15 yıl hapis Sivas'ın Yıldızeli İlçesi'ne bağlı Karkın Köyü'nde, eşinin 14 yaşındaki yeğenine tecavüz ettiği iddiasıyla tutuklanan sanık, 15 yıl 2 ay ağır hapis cezasına çarpt..
Cep telefonu hırsızlığına çözüm Mobil İletişim Sistemleri ve Araçları İşadamları Derneği (MOBİSAD) Adana Şube Başkanı Burçak Kıraç, geçmişte her kentte günde ortalama 50-60 cep telefonu hırsı..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Ersümer ve Çakan davası 6 Ekim'de Eski Enerji ve Tabii Kaynaklar bakanları Cumhur Ersümer ile Zeki Çakan'ın Yüce Di..
AKP'li belediyecinin odasında 'telekulak' Denizli İl Genel Meclisi'nin AKP Başkanı Halil Pekdemir, makam odasının dinlendiğini iddia ederek, "Telefon ahizesinden peçeteye sarılmış 2 cihaz çık..
Yılmaz Vural taburcu edildi Antalya'da dün gece geçirdiği trafik kazasının ardından Özel Anadolu Hastanesi Beyin Cerrahi Servisi'nde gözlem altına alınan Antalyaspor Teknik Direktörü Yılmaz V..
Kağıthane'de olaylı yıkım Kağıthane'de yıkımı yapılacak bir evde bulunanların direnmesi üzerine arbede yaşandı. Gültepe Keçideresi Polat Sokak'taki 8 numaralı tek katlı evin yıkımı için, bele..
Türkiye'den ABD'ye 2.5 milyon dolarlık yardım Türkiye, ciddi boyutlarda can ve mal kaybına yol açan Katrina kasırgasının yaralarını sarmaya çalışan ABD'ye destek olmak amacıyla bölgeye 2,5 mi..
CHP: Meclis 21 Eylül'de toplanmalı CHP Grup Başkanvekili Kemal Anadol, perşembe günü saat 11.00’da TBMM Başkanı Bülent Arınç ile görüşerek, "ayrılıkçı terör eylemlerini görüşmek üzere" Meclis..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Yeğene tecavüze 15 yıl hapis Sivas'ın Yıldızeli İlçesi'ne bağlı Karkın Köyü'nde, eşinin 14 yaşındaki yeğenine tecav..
İngiltere'de şiddete karşı kampanya İngiltere'nin büyük kurum ve kuruluşları arasında bulunan Milli Sağlık Sistemi (NHS), ünlü yayın kuruluşu BBC ve Body Shop adlı kozmetik firması aile için ..
ABD sözü: PKK'yı bitirmeye kararlıyız ABD Dışişleri Bakanlığı'nın Irak Koordinatörü James Jeffrey, ABD'nin Irak'ta PKK'yı bitirmeye kararlı olduğunu söyledi.
FT: 12 Eylül mirası hala hissediliyor İngiliz Financial Times gazetesi, Türkiye’de 12 Eylül mirasının hala kendini hissettirdiğini ifade etti.
İngiltere-Fransa 'Kıbrıs uzlaşma metni' Fransa ile İngiltere’nin uzlaştıkları metin belli oldu. İngiltere, Türkiye’ye karşı yayınlanacak deklarasyonun son taslağını tamamladı.
İran Cumhurbaşkanı ABD'ye gitti İran Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinecad, New York'ta yapılacak BM Dünya Zirvesi'ne katılmak üzere ABD'ye gitti.
Uzman Öğretmenlik Sınavı 27 Kasım'da Öğretmenlik Kariyer Basamaklarında Yükselme Sınavı (Uzman Öğretmenlik), 27 Kasım 2005'te sınav için başvurular, 12-30 Eylül 2005 tarihleri arasında yapıla..
Safranbolu'da orman yangını Karabük'ün Safranbolu İlçesi'nde ormanlık alanda yangın çıktı. Sipahi Dağı'ndaki çam ormanında henüz belirlenemeyen nedenle çıkan yangına, Karabük'ün Hamzalar mevk..
Türkiye'den Katrina için 2.5 milyon dolar Dışişleri Bakanlığı Katrina felaketinin meydana getirdiği zararın hafifletilmesi için yapılacak çalışmalarda kullanılmak üzere ABD’ye 2.5 milyon dola..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); ABD sözü: PKK'yı bitirmeye kararlıyız ABD Dışişleri Bakanlığı'nın Irak Koordinatörü James Jeffrey, ABD'nin Irak'ta ..
Reel kesimin güveni artmaya başladı Reel kesimin marttan temmuz ayına kadar sürekli düşüş eğiliminde bulunan güveni ağustosta, iç pazara satılan mal hacmi, genel gidişat, üretim hacmi ve ihra..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Hazine 4.4 milyar YTL borçlandı Hazine bugün, net yaklaşık 4.4 milyar Yeni Türk Lirası (YTL) borçlandı. Hazine'nin ..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Reel kesimin güveni artmaya başladı Reel kesimin marttan temmuz ayına kadar sürekli düşüş eğiliminde bulunan güveni..
» 1 2 3 4 5 6 7 8