12 Eylül 2005 Pazartesi Günü Haberleri

12 Eylül 2005 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
SAĞLIK HABERLERİ 60 yaş üstündekilere egzersiz programıHem kayak hem deniz: Tekirova
Baykal: Meclis acilen terörü görüşmeli CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Türkiye'nin, bir süreden beri çok tehlikeli bir çatışma ortamına sürüklenmekte olduğunu ve bu gelişmeyi CHP olarak derin..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); '6-7 Eylül olayları' panelinde kavga Karşı Sanat Çalışmalarının, 6-7 Eylül olaylarının 50. yılı dolayısıyla düzenle..
Ruslar'dan özür dileyen Bakan bizden de dilesin TOBAV, halıcılar ve Rus turistler hakkında açıklamalar yapan fakat ardından özür dileyen Bakan Koç’un tiyatroculardan da özür dilemesi gerektiğ..
Szymk'tan kara haber Trabzonspor'un Polanyalı futbolcusu Szymkowiak'ın sağ ayak bileğinin arkasında kırık tespit edildiği bildirildi.
Haberin Devamı>>> ABD'nin birçok kentinde düzenlenen törenlerle El Kaide'nin 11 Eylül 2001'de ABD'de düzenlediği terör saldırılarının yaklaşık 3 bin kurbanı anıldı. Washington'da Beyaz Saray'..
Yangında bir aile yok oluyordu İzmir'in Aliağa İlçesi'nde bir evde çıkan yangında, alevler içinde kalan anne ve 6 çocuğunu vatandaşlar kurtardı.
Maganda kurşunu 2 genci yaraladı Ordu'nun Ulubey İlçesi'nde meydana gelen 2 ayrı olayda, rastgele ateş açılması sonucu, 2 gençten biri başından, biri bacağından yaralandı.
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Baykal: Meclis acilen terörü görüşmeli CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Türkiye'nin, bir süreden beri çok tehlikeli ..
Zorunlu din dersine karşı 1 milyon imza Alevi Bektaşi Federasyonu "Zorunlu Din Derslerinin Kaldırılması" için 1 milyon imza topladığını bildirdi.
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Yangında bir aile yok oluyordu İzmir'in Aliağa İlçesi'nde bir evde çıkan yangında, alevler içinde kalan anne ve 6 ç..
IMF heyeti Ankara'da İkinci gözden geçirme çerçevesinde Türkiye'ye gelen IMF heyeti, Ankara'daki temasları kapsamında Hazine Müsteşarı İbrahim Çanakcı ile görüştü. Bakan babacan ise heyet ile..
Çimentoya yılın üçüncü zammı Çimento fiyatlarına zam yapıldı. 50 kilogramlık 1 torba çimento 6.10 YTL oldu. Yetkililer, akaryakıt fiyatlarının yükselmesi sonucu maliyet giderlerinin arttığını..
» 1 2 3 4 5 6 7