1 Eylül 2005 Perşembe Günü Haberleri

1 Eylül 2005 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Samsun'un yerine Beykoz Türkiye Basketbol Ligi'ne (TBL), çekilen Samsunspor'un yerine Beykoz alındı. Beykoz Kulübü Başkanı Zeki Aksu, 18 yıldır Birinci Lig özlemi duyduklarını, bu amaca ulaşm..
BBC televizyonu erkeklerden özür diledi İngiliz Yayın Kurumu BBC, ‘Kocanızı Dize Getirin’ isimli gizli kamera şovunda, ‘cinsiyet ayrımcılığı’ yapıldığını iddia eden 200 seyirciden gelen şikay..
ÜÇ YAPRAK TASARIMLI İTHAL AVİZE TIKLAYIN, BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ! Üstelik BonusCard'a vade farksız 4 taksit imkanıyla !
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Devlet Tiyatrosu sanatçısı Akçan öldü Türk tiyatrosu bir ustasını kaybeti. Konservatuvarın ilk dönem mezunlarından ..
Akdağ: Dua kurulu oluşturulmadı Sağlık Bakanı Recep Akdağ, kanser için dua kurulu oluşturulduğu yolundaki haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirterek, hiç bir alternatif tıp yönteminin moder..
Tüfekle oynarken kardeşini öldürdü Sakarya'nın Hendek İlçesi'nde, 12 yaşındaki çocuk, 8 yaşındaki kardeşinin oynadığı tüfeğin ateş alması sonucu öldü.
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); İstanbul'da "bez afiş" yasağı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, siyasi partiler de dahil il geneli..
20 bin sözleşmeli öğretmen alınacak Milli Eğitim Bakanlığı, öğretmen ihtiyacını karşılamak üzere toplam 20 bin kadroya kısmi zamanlı geçici personel görevlendirmesi yapacak.
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Akdağ: Dua kurulu oluşturulmadı Sağlık Bakanı Recep Akdağ, kanser için dua kurulu oluşturulduğu yolundaki haberleri..
ORJİNAL BARBİE İNGİLİZCE EĞİTİM SETİ TIKLAYIN, BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ! Üstelik BonusCard'a vade farksız 4 taksit imkanıyla !
Bakanlık sınavsız uzman ataması yapacak Sağlık Bakanlığı, kura ile sınavsız, Özürlü Tıpta Uzmanlık Tüzüğü hükümlerine göre uzman, uzman tabip, tabip, eczacı ve diş tabibi atamaları yapacak. K..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); 20 bin sözleşmeli öğretmen alınacak Milli Eğitim Bakanlığı, öğretmen ihtiyacını karşılamak üzere toplam 20 bin kadr..
» 1 2 3 4 5 6 7 8