9 Ekim 2005 Pazar Günü Haberleri

9 Ekim 2005 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Hastalık Avrupa'ya sıçradı... Dünya Sağlık Örgütü'nün salgın haline gelmesi durumunda dünya çapında 100 milyondan fazla kişiyi öldürebileceği konusunda uyarıda bulunduğu kuş gribi virüsü yayı..
Haberin Devamı>>> Akaryakıtta kaçakçılığı önleyecek ulusal marker ihalesi 11 Kasım'da yapılacak. İhaleye ABD, İsrail, İngiltere, Almanya ve İtalya'dan önemli kimya...'Bitir Ayşe, artık bitir!..
Haberin Devamı>>> Bir aydır kazı yapıldı, umutlar boşa çıktıKahkaha tufanı
Haberin Devamı>>> Milli Takımlar Teknik Direktörü, "Korkmayın. Kaybederseniz hesabını biz veririz" diyerek futbolculardaki cevheri ortaya çıkardığını söyledi, "Alm...'Türkler eziyor'
Haberin Devamı>>> Erdoğan, müzakere sürecinin başlamasından sonra ilk yurt gezisini yaptığı Siirt'te konuştu: Doğu, Güneydoğu sorunu, Kürt vatandaşların sorunları ...Kıbrıs atağı
TÜYAP her yıl daha da ferah TÜYAP Kitap Fuarı, her zaman olduğu gibi küçük bir törenin ardından açıldı. TÜYAP Genel Koordinatörü Deniz Kavukçuoğlu, 24 yıl önce 500 metrekarelik alanda açılan ..
Kuş gribi Türkiye'de: Bakan Eker: Tedbir aldık Dünya Sağlık Örgütü ve AB'nin acil önlem planı geliştirdiği kuş gribi, Türkiye'de de görüldü. Manyas'ta 1800 hindi, kuş gribinden telef oldu. Bö..
Mezhep fişi de çıktı Sağlık Bakanlığı'na geçen İstanbul'daki SSK hastanelerinde dağıtılan bilgi toplama formu personeli şaşkına çevirdi. 'Bakanlık Sicil Fişi'nde, çalışanın hangi mezhebe mens..
Aysel çok mutlu "Pansiyonda yer yok" diye liseden köyüne yollanan Aysel'e yardım yağdı. Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Asım Güzelbey'in teklifini kabul eden Aysel, özel okula gidecek.
Geleceğimiz kuruyor: 50 yıl içinde üç Van Gölü Dünyada su talebi 25 yılda yüzde 60 arttı. Türkiye ise 50 yılda üç Van Gölü büyüklüğünde sulak alanı kurtarılamayacak biçimde kaybetti. Nedenler..
Kısa... Kısa... * BM silah denetçilerinin eski şefi Scott Ritter, ABD Başkanı Bush ve İngiltere Başbakanı Blair'i Nazi'lere benzetti. Ritter, "İki adam da Almanya'da 1946'da yapılan ve dünyan..
Halle Berry uçak alışverişine çıktı Hollywood'un Oskar'lı melez yıldızı Halle Berry'nin kararsızlıktan içi içini yiyor. Nedeni ise almayı düşündüğü uçak modelini bir türlü seçememesi. Berry, ..
Evdeki hesap çarşıya uymadı 80'lerin ünlü topluluğu Culture Club'ın solisti Boy George uyuşturucu bulundurmaktan gözaltına alındı. İngiliz şarkıcı ABD'nin New York kentindeki evine hırsız gir..
Bush karşıtı tişört uçaktan attırdı! Özgürlükler ülkesi Amerika'da inanılmaz bir "demokrasi ve ifade özgürlüğü" örneği yaşandı. Bir havayolu şirketi, üzerinde ABD Başkanı George W. Bush'a hak..
Ölüm 1 dakikada geldi Merkez üssü başkent İslamabad'ın kuzeyi olan deprem 1 dakika sürdü. Halk sarsıntıya sabah yakalandı. Deprem birçok köyü haritadan sildi. Binlerce kişi enkazlarda mahsur ..
» 1 2 3 4