6 Ekim 2005 Perşembe Günü Haberleri

6 Ekim 2005 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Konut kredileri 9 ayda 2.4 kat arttı Tüketici kredileri, yılın ilk dokuz ayında yüzde 90’a yakın artarak 24 milyar ..
MEB'den Ruhban Okulu açıklaması Milli Eğitim Bakanlığı, Ruhban Okulu'na ilişkin "24 saatte açarız" başlıklı haberin, "amacından saptırılmış, yanlış anlaşılmaya ve beklentilere sebebiyet verec..
Rüşvetçi polislere meslekten men Kahramanmaraş'ın Pazarcık İlçesi'nde, durdurdukları otomobilin sürücüsünden rüşvet olarak 2 adet telefon hafıza kartı aldıkları iddiasıyla yargılanan 2 polis ..
Ermenice dahil 6 dilde tanıtım Diyarbakır’ın tarihi ve turistik değerlerini tanıtmak için Sur Belediyesince daha önce bastırılan broşürlerde kullanılan Türkçe, Kürtçe, İngilizce, Süryanice ve..
Arınç'ın 'Meclis taburu gitsin' talebi TBMM içindeki askeri taburun kalkıp kalkmamasına ilişkin tartışmalar yeni bir boyut kazandı. Milletvekillerine yeni ofis yapmak için taburun kalkmasını ..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Bahçeli'den Erdoğan'a "Yüce Divan" resti Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli arasınd..
Schröder haftaya Türkiye’de Almanya Başbakanı Gerhard Schröder’in 12 Ekim Çarşamba günü Türkiye’ye giderek, Başbakan Tayyip Erdoğan’la görüşeceği açıklandı.
Irak'ta bombalı saldırı: 10 ölü Irak'ın başkenti Bağdat'ın doğusundaki Petrol Bakanlığı yakınında bomba yüklü araçla düzenlenen saldırıda 10 kişinin öldüğü, 8 kişinin yaralandığı bildirildi.
Pentagon yetkilisi İsrail casusu çıktı ABD Savunma Bakanı'nın bürosunda eskiden analizci olarak çalışan 1 kişi, gizli savunma bilgilerini bir İsrail lobi grubunun yetkililerine ve İsrail'in W..
Haberin Devamı>>> Avrupa Parlamentosu Başkanı Borrell, Kıbrıs'ta, 'Annan Planı çözüm için en iyi temel' diyerek, tarafları en üst düzeyde müzakereleri başlatmaya ç...'Teşekkürler Sam Amca'
Haberin Devamı>>> Tüp geçit kazısında Boğaz'ın dibinden çıkan tarihi eserler, kimseye sorulmadan, yeniden Marmara'nın derinliklerinde 'gömülüyor'Otelde şantaja ödül gibi ceza
Kadıköy'de patlama Kadıköy'de bir apartmanın otopark girişinde patlama meydana geldi. Erenköy Kazım Karabekir Sokak'taki apartmanın otopark giriş kapısında bir patlama oldu.
ÖSS ek yerleştirme başvuruları yarın bitiyor Üniversitelerdeki 57 bin 251 boş kontenjana yapılacak ek yerleştirme için başvuru süresi yarın mesai saati bitiminde sona erecek.
LES'e başvurular yarın bitiyor Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı'na (LES), 26 Eylül'de başlayan başvuru süresi yarın sona eriyor.
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); MEB'den Ruhban Okulu açıklaması Milli Eğitim Bakanlığı, Ruhban Okulu'na ilişkin "24 saatte açarız" başlıklı haberin..
» 1 2 3 4 5 6 7 8