5 Ekim 2005 Çarşamba Günü Haberleri

5 Ekim 2005 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Orgeneral Ersin toprağa verildi Ankara'da hayatını kaybeden Emekli Orgeneral Nurettin Ersin'in cenazesi Cebeci Askeri Şehitliği'nde toprağa verildi.
'Galataport, kent-kıyı ilişkisini yok eder' Türk Mühendisler ve Mimarlar Odası Birliği (TMMOB) Mimarlar Odası Büyükkent Şubesi Başkanı Eyüp Muhcu, Galataport Projesine, "Kıyıların kamu kullan..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Zümrüt Apartmanı davasında karar Konya'da, çöken Zümrüt Apartmanı'nın Fenni Mesulü Ali Vedat Kaya, tutuklu yargılan..
Çin'de tayfun: 65 ölü, 36 kayıp Çin'in doğusundaki Fujian eyaletini etkisi altına alan Longwang tayfununda ölenlerin sayısının 65'e çıktığı, 36 kişinin de kayıp olduğu bildirildi.
İspanya: Medeniyet ittifakı başladı İspanya Dışişleri Bakanı Miguel Angel Moratinos, Medeniyet İttifakı projesinin Türkiye ile AB arasında müzakerelerin açılmasıyla başladığını söyledi.
Endonezya'da 5.3 büyüklüğünde deprem Endonezya'nın Açe bölgesinde Richter ölçeğine göre 5.3 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.
Viyana'nın son ayıbı Avusturya’da, Arapça gazete okuyan bir Türk, "terörist olduğu gerekçesiyle" uçaktan zorla indirildi.
Vatikan müzakereleri eleştirdi Türkiye'nin AB ile üyelik müzakerelerine başlamasının yankıları, İspanyol basınında bugün de geniş yer aldı. Vatikan Papalık Konseyi Kültür Bölümü Başkanı Kardi..
AP: Kıbrıs'ta taraflar çözümü görüşsün AP Başkanı Josep Borrell, Kıbrıslı Türk ve Rum liderleri, Annan planı temelinde çözüm için müzakereye başlamaya davet etti.
Irak'ta referandum kuralları değişmiyor Irak parlamentosu, yeni hazırlanan anayasanın 15 Ekim’de halkoyuna sunulmasından kısa süre önce yaptığı BM'nin tepkisine neden olan seçim yasasındaki d..
Irak: Suudi kadın ve Şiilerin durumu kötü Irak İçişleri Bakanı Beyan Bekir Solag, Suudi Arabistan ile ilgili geçen hafta tepkilere neden olan açıklamalarının ardından yine bu ülkedeki kadınla..
Şişecam Bulgaristan'ın en kaliteli yatırımı Bulgaristan'da Tırgovişte kentinde kurduğu fabrika ile en büyük Türk yatırımı olan Şişecam, Bulgaristan Yatırım Ajansı tarafından ülkenin en kalite..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Bankacılık Yasası imzaya açıldı Adalet Bakanı ve hükümet sözcüsü Cemil Çiçek, banka kartlarının bir sosyal problem ..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); İspanya: Medeniyet ittifakı başladı İspanya Dışişleri Bakanı Miguel Angel Moratinos, Medeniyet İttifakı projesinin ..
Potada Türkiye Kupası heyecanı başlıyor Basketbolda Erkekler Türkiye Kupası'nda maç saatleri belli oldu. Maçlar 7, 8, 9 Ekim'de Edirne, Denizli, Şanlıurfa ve Tokat olmak üzere 4 ilde oynanaca..
» 1 2 3 4 5 6 7 8