30 Ekim 2005 Pazar Günü Haberleri

30 Ekim 2005 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Haberin Devamı>>> Yeni albümü "Life"ı piyasaya çıkaran Ricky Martin, beş yıllık suskunluğu sırasında Türkiye dahil tüm dünyayı dolaşmış. Martin İstanbul, Ankara v...Tabiat ananın sanat eseri
Haberin Devamı>>> Direkt uçuşlar konusunda vaatte bulunmayan ABD yönetimi Talat'a, 'Çözüm yanlısı olduğunuz sürece, izolasyonlara karşı adımlar da sürecek' dediTürkiye'yi dondurdular
Haberin Devamı>>> Antalya'da iki sağlıklı eş, böbreklerini 'çapraz nakil'le birbirlerinin eşlerine verdi. Mehmet Karataş ile Sema Erdoğan bu operasyonla hayata dön...İttihatçı paşalar nasıl k..
Bir mimarın izlenimleri 40 yıllık mimar, 30 yıllık fotoğrafçı Oğuz Öztuzcu ilk fotoğraf sergisi "İzlenimler"i açtı
Kış bakımını ihmal etmeyin Kışa girmeden vücudunuzu rahatlatmak ve canlandırmak istiyorsanız spa merkezleri seçenekleriniz arasında yer alabilir. İstanbul'un en popüler spa'larından Ritz Carl..
Ünlülerin "dövmeli" tişörtleri Türkiye'de Dövme ustası Ed Hardy'nin desenleriyle bezeli şapka, tişört ve ceketler ülkemizde satışa çıkıyor. Hardy'nin sanatının takipçileri arasında Paris Hilt..
Cadde de "buz" tuttu Lal Dedeoğlu ve Ender Sanal ikilisinin sahibi olduğu Buz kafe-barlara bir yenisi daha eklendi: Buz CaddeZamanın donduğu yer
Kısa...kısa...kısa... Alman Der Spiegel dergisi, Başbakan Gerhard Schröder'in milletvekilliğinden bu yasama dönemi dolmadan istifa edeceğini yazdı. Dergi, Schröder'in yakın çevresine aktif po..
"Hayır, o bana geldi" Yakışıklı aktör Bruce Willis, eski komşusu Halle Berry'i hiç evinde ziyaret edip etmediği sorusuna "hayır etmedim ama o birlikte oynayacağımız filmi konuşmak için benim ..
İkinci bebek yolda... ABD'li aktris Brooke Shields'in ikinci bebeğine hamile olduğu bildirildi. Shields, kızı Rowan'ın da kendisine kardeş gelmesi nedeniyle çok sevindiğini söylerken, Shields..
İğne ipliğe döndü Arjantin'in efsanevi futbolcusu Diego Maradona sekiz ay içinde tam 50 kilo vererek bir mucizeye imza attı. Sekiz ay önce 123 kiloya çıkan ve tek başına yürümekte zorlanır ha..
Dünya bu iki kadını konuşuyor Almanya'da 55 yaşında 13'üncü çocuğunu doğuran Annegret Raunigk ile İngiltere'de göğüs kanserini yenip hamile kalan Joanne Sprawson bilim dünyasını şaşkına çevir..
Hapis yangınında 2 Türk kurban Hollanda'nın Amsterdam Schiphol havaalanındaki bir gözaltı merkezinde perşembe sabahı çıkan yangında ölenlerden ikisinin Türk vatandaşı olduğu belirlendi. Birin..
Koalisyonda tek sorun Türkiye Almanya'da büyük koalisyon pazarlığında kozlarını paylaşan Hıristiyan Demokratlar (CDU/CSU) ve Sosyal Demokratlar (SPD) bakanlıkları paylaştıktan sonra hükümet p..
'Bağımsızlık hakkımız' Irak Kürdistan Demokratik Partisi lideri Mesud Barzani-ABD Dışişleri Bakanı Condoleezza Rice görüşmesinin yankıları sürüyor. Rice'ın Irak danışmanı Robert Deutch, ikili..
Hindular'a saldırı: 55 ölü Hindistan'ın başkenti Yeni Delhi, dün peş peşe üç patlamayla sarsıldı. Gece yapılan patlamaların ilki, halkın alışveriş yapmak için doldurduğu pazaryerinde gerçekle..
İkinci dönem laneti Bush'u da vurdu Reagan'ın İran, Clinton'ın Monica'sı vardı... Bush da ikinci döneminde skandalla sarsıldı. Ajanın kimliğinin basına sızdığı "Plamegate" kaleyi içten vurdu...
Ağar: Hanım sözü dinleyin DYP Genel Başkanı Mehmet Ağar, canlı olarak yayınlanan bir televizyon programında, "Ben hep hanım sözü dinledim. Siz de hanımların sözünü dinleyin" dedi. Karadeniz E..
Vekiller ucuz atlattı AK Parti Balıkesir Milletvekili Ali Aydınlıoğlu ile AK Parti Bursa Milletvekili Mehmet Altan Karapaşaoğlu dün ayrı ayrı trafik kazası geçirdiler. Aydınlıoğlu, Bilecik'in..
AK Parti'ye bayram transferi CHP'den Meclis'e giren, ancak bu partiden istifa ettikten sonra bağımsız kalan Ağrı Milletvekili Naci Aslan, dün AK Parti'ye katıldı. Aslan'ın katılımıyla AK Part..
CHP, AK Parti'nin sözünden şüpheli: İşin garantisi yok CHP lideri, Anayasa değişikliğiyle ilgili AK Parti'yle yaptıkları anlaşma için, "Parlamento garantisi olmaz. Ama uzun zaman kazandık" de..
Zirvede soğuk bayram Ankara'daki Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına, Hükümet ile rektörler arasındaki gerginlik damgasını vurdu. Zirvedekilerin birbirine soğuk davranmaları, hatta tokalaşmamala..
» 1 2 3 4