25 Ekim 2005 Salı Günü Haberleri

25 Ekim 2005 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Haberin Devamı>>> Dubai Holding CEO'su Gergawi, ikiz kulelerin en büyük projeleri olmadığını belirtti. Gergawi, kulelerin İstanbul'un değişimini simgelediklerini s...'İstanbul'a birkaç köprü ..
Haberin Devamı>>> Alaşehir'e gümrük kapısı açtıran AKP'li milletvekillerinin dev fotoğrafları asıldıİlk yağmurlarla çıkan mantarlar Azrail gibi
Haberin Devamı>>> CNN TÜRK altıncı yaşını kutladı. Genel Yayın Yönetmeni Ferhat Boratav geçen altı yıl içinde çok önemli haberlere imza atmalarına rağmen "Bu işte ...Adını Vikinglerden alan r..
Haberin Devamı>>> Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, Belçika'dan Fransa'ya geçecek, Lyon'un eski teknik direktörüyle görüşme zemini arayacak. Paul Le Guen için b...Samandırapark!
Haberin Devamı>>> 6 Temmuz'da öldürülen Hikmet Fidan'ın, arkadaşlarınca PKK tetikçisine teslim edildiği anlaşıldı. Tutuklanan Akgönül polise, "PKK'dan bir tetikçi,...Protesto mektubu talimatl..
Belçika’da tavuklara kümes hapsi getirildi Belçika hükümeti, ülkedeki tavuk çiftliklerinde yetiştirilen kanatlı hayvanlara bugünden itibaren ‘kümes hapsi’ getirdi.
Fransa’da tesettür defilesi yasağına ceza Fransa'da bir mahkeme İslamî kurallara uygun kıyafetlerin sergileneceği defileyi yasaklayan belediye başkanına ceza verdi.
Erken emeklilik ömrü kısaltıyor İngiltere’de yapılan bir araştırma, 55 yaşında emekli olanların ilk on yıl içerisinde ölüm oranının, daha ileriki yaşlarda emekliye ayrılanlardan iki kat fazla..
Amerikan gazetesinden personele sigara yasağı ABD’nin büyük medya gruplarından Gannett bünyesindeki The Asheville Citizen-Times gazetesi, personeline sigara içmeyi yasaklamayı planlıyor.
Wilma kasırgası, ABD’yi hız keserek vurdu Karayiplerde büyük bir yıkıma yol açan Wilma kasırgası, Florida’nın Marco Adası yakınlarındaki kıyıları vurmaya başladı.
Kaçırılan polis memuru serbest bırakılacak Şırnak’ta kaçırılan polis memuru Hakan Açıl, İnsan Hakları Derneği’nin (İHD) girişimi sonucu babasıyla telefonda konuştu.
Deprem teftişi geçiren yapı denetim firmaları sınıfta kaldı Marmara Depremi’nin üzerinden 6 yıl geçti. İzmir iki haftadır diken üstünde. Onlarca tedbir alındı, yasalar çıkarıldı. Ancak geline..
HADEP’li Fidan, PKK’ya zarar vereceği için öldürülmüş HADEP eski Genel Başkan Yardımcısı Hikmet Fidan'ın öldürülmesi olayına karıştığı iddiasıyla önceki gün Diyarbakır'da gözaltına alınan 6 k..
Terör MGK kararıyla birinci tehdit İki ay aradan sonra dün toplanan MGK’da yeni Milli Güvenlik Siyaset Belgesi (MGSB) üzerinde uzlaşma sağlandı. Belgenin Bakanlar Kurulu’nda ele alınması için..
Başbakan, Sezer’in rektörleri Köşk’e davetini yorumladı: Bayram değil, seyran değil Başbakan Tayyip Erdoğan, "Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer’in 29 Ekim resepsiyonuna ilk kez tüm rektörleri ..
SND toplantısında Zaman’a övgü Görsel gazeteciliğin oskarlarını veren kurum olarak da nitelendirilen SND'nin ödül töreni ABD'nin Houston şehrinde yapıldı. Yarışmada Türkiye'yi 5 ödüle layık g..
Adıyaman’daki kazada 5 kişi hayatını kaybetti Adıyaman-Gölbaşı karayolunun 18. kilometresinde meydana gelen trafik kazasında, 5 kişi hayatını kaybetti.
TKP’li Yağcı’dan sola ulusalcılık eleştirisi Eski Türkiye Komünist Partisi Genel Sekreteri Nabi Yağcı, ulusalcılık akımını, ‘aldatmaca’ olarak nitelendirdi.
UNESCO’dan Fethullah Gülen’e ‘Hoşgörü ve diyaloğa katkı’ ödülü Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Organizasyonu UNESCO Romanya Komisyonu, dünya barışına yaptığı katkılardan dolayı F..
Türkiye’de kargaşayı çıkaran da, karşı çıkan da aynı ekip ‘Halk uyarıl- malı bu mevzuda, oyuna gelmesinler, bu kavgaya katılmasınlar, bu kavga Türkiye’nin aleyhinde olur. Türkiye’nin ..
‘Pakistan’a yardım etmek Müslümanlar için farz’ Mısır Müftüsü Ali Cuma, depremin vurduğu Pakistan’a yardım çağrısında bulunarak, bunun her Müslüman için farz olduğunu kaydetti.
‘AB üyeliğiniz, İslam’ın emrettiği diyalog için iyi bir örnek olacak’ İslam dünyasının en önde gelen alimlerinden Mısır Müftüsü Ali Cuma, medeniyetlerarası diyalog faaliyetlerinin İslam dinin..
Plassnik: Türkiye’ye adil davranacağız Avusturya Dışişleri Bakanı Ursula Plassnik, Viyana’nın AB dönem başkanlığı esnasında Türkiye’ye adil davranacağını ve iyi bir muhatap olacağını söyledi..
Türkiye, kardeş Pakistan’da ‘taşınabilir’ okul yapacak Deprem felaketinin büyük yıkıma yol açtığı Pakistan’a en fazla maddi desteği sağlayan Türkiye bu sefer de yerle bir olan okulların yerin..
» 1 2 3 4 5 6