23 Ekim 2005 Pazar Günü Haberleri

23 Ekim 2005 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bir saatte nikotin isteğinden kurtulun Sigara tiryakiliğine son vermek isteyenlerdenseniz 300 bin kişiye sigara bıraktıran IQS'i deneyebilirsiniz. Bu yöntemle bir saat içinde vücudun nikotin ..
Depeche Mode için hasat mevsimi "Playing The Angel" son 12 yılın en iyi Depeche Mode albümü. Dinleyiciye ilham verici, güçlü şarkılardan oluşuyor11 fotoğrafla bir kadının hikayesi
"Bu sahneye kamyon bile iner" Maslak'ta açılacak olan TİM'de (Türker İnanoğlu Maslak Show Center) büyük bir gösteri salonu, sinemalar ve konferans salonları bulunuyor. İnanoğlu'nun "Türkiye'n..
Bülent Erkmen'e ödül getiren afişler Tasarımcı Bülent Erkmen'in İstanbul Devlet Tiyatroları'nın 2004-2005 sezonu oyunları için tasarladığı afişler 10. Uluslararası Tiyatro Afişleri Bienali'nd..
Hukuku toplumla buluşturan dergi Popüler hukuk dergisi Yeni Hukuk'un ilk sayısı piyasaya çıktıCamın ötesine geçin
Bu albümün sürprizi Zuhal-Bülent düeti Zuhal Olcay-Bülent Ortaçgil işbirliğinin ikinci kalıcı meyvesi "Başucu Şarkıları 2" çıktı. Albümün sürprizi ise ikilinin düeti. Olcay, Ortaçgil'i "Bu al..
İhracatçıların 'Han'ından üç gayrimenkul projesi Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Oğuz Satıcı'nın liderliğinde Türkiye'nin demir çelik, beyaz eşya, ayakkabı, hazır giyim, tekstil, s..
YKM'nin yeni mağazası İstanbul Cevahir'de Türkiye'de 55 yıldır çok katlı mağazacılık yapan dünyanın ikinci, Avrupa ve Türkiye'nin ise en büyük YKM'si Cevahir Alışveriş Merkezi'nde açıldı. YKM..
Turistler 7.8 milyar dolar kişisel harcama yaptı Yılın ilk dokuz ayında Türkiye'ye gelen turistler, 2.9 milyar dolarlık bölümü giyecek, ayakkabı, hediyelik eşya, halı ve kilim harcamaları olm..
Kabuklu cevizi çamaşır suyu ile parlatıyorlar Kalp ve damar dostu olduğu bilinen ve her gün 40-50 gram tüketilmesi önerilen cevizin tüketimi son yıllarda hızla artıyor. Ancak sorunları da art..
Gagavuz Türklerine 20 milyon dolarlık su projesi Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler, Gagavuz Türkleri'nin yaşadığı bölge için 20 milyon dolarlık bir proje ele aldıklarını bildirdi. ..
MÜSİAD eski başkanına müfettiş incelemesi Milliyet gazetesinde 31 Ağustos'ta yayınlanan "Kırmızı hatta yakalandı, ihraç malı çay çöpü çıktı" başlıklı haberle çay yerine çay çöpü ihraç ettiği ..
» 1 2 3 4 5 6