22 Ekim 2005 Cumartesi Günü Haberleri

22 Ekim 2005 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Haberin Devamı>>> Sağlık Bakanı Ali İnsanov, Devlet Başkanı İlham Aliyev'e karşı darbe planlamak suçundan tutuklandıPapulyas Türkiye'yi barbarlıkla suçladı
Haberin Devamı>>> Barış Yılmaz'ın tasarladığı çantalar iç içe geçmiş iki bölümden ve bir güvenlik bağından oluşuyor. Böylece bir kapkaç teşebbüsünde çantanın dışı saldırganın elinde, esas kıs..
Haberin Devamı>>> Sağlık Bakanlığı'nın 45 gün için Hakkâri'ye gönderdiği Dr. Engin Tutkun'un görev süresinin 1 hafta sonra dolacak olması böbrek hastalarını endişe...Söylenti depremi!
Küçüklere özel site İçeriği çocuklar tarafından hazırlanan www.doguscocuk.com.tr adlı site yenilendi. Haber ve moda gibi bölümlerin yer aldığı sitede çocukların e-posta ile sorduğu soruları F..
Manzaralı yemekler The Plaza Hotel bünyesinde yer alan Roof Restaurant gözden geçirdiği mönüsüne yeni lezzetler eklediİlk sarışın James Bond
Bot ve çizme sezonu açıldı Bu kış vitrinlerde yer alacak en gözde modeller kovboy ve binici çizmeleri. Koyu renklerin yanı sıra pembe, sarı ve yeşile de sık sık rastlayacağız"Eskiden mesleğim..
Sertab Erener: Favori ABBA Eurovision'un 50. yılı nedeniyle, 10'u eski birincilerden 14 eser bu akşam yarışıyor. Türkiye'nin temsilcisi Sertab Erener'e göre favori ABBA'nın 'Waterloo'su...
Silaha var ama insanlığa yok Başbakan Erdoğan, Türkiye'nin deprem yardımının 100 milyon doları aşacağını açıkladı: "Silaha ayrılan parayla kıyaslanırsa felaketlerdeki zaaflar anlaşılır. İnsan..
Panik, deprem kadar tehlikeli İzmir'de, Seferihisar'da perşembeyi cumaya bağlayan gece saat 00.40'taki 5.9'luk deprem halkı sokağa döktü. 50 kişi panik yüzünden yaralandı, iki kişi öldü. Asıl..
YÖK'ten Dinçer'e ceza: Akademiden atılmıştır YÖK Disiplin Kurulu, Başbakanlık Müsteşarı Prof. Dr. Ömer Dinçer'i, beşe karşı 14 oyla üniversite öğretim üyeliğinden attı.
CHP'den Van raporu: 'AKP destekli tarikat oyunu' CHP, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörü Yücel Aşkın'ın tutuklanmasına dair raporu tamamladı: "Aşkın'a yönelik bütün girişimlerin arkasında, ..
Beş yıldızlıya niyet... ABD sahillerini bu sezon vurmaya hazırlanan 21. kasırga olan 'Wilma', Orta Amerika'yı yoğun yağış ve rüzgârla sarsmaya devam ederken, turistlerin beş yıldızlı tatiller..
Avcılar ve Silivri'de bir ton eroin bulundu İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Polisi, son yılların en büyük uyuşturucu operasyonlarından birine imza attı. Tekstil ürünleri içerisinde TIR'la..
Dölek, beyin kanaması geçirdi Süper Baba, İkinci Bahar ve Yabancı Damat gibi izlenme rekorları kıran dizilerin senaristi olan Sulhi Dölek (57) önceki akşam beyin kanaması geçirdi. Yakınları t..
Hayrına resim sergisi Ressam Yeşim Ayşem Karaman sigara külü ve yağlı boyayı birbirine karıştırarak yaptığı çalışmalarını Yeşilyurt Spor Kulubü'nde sergiledi. Karaman, burçlar ve fallar olmak..
'Altın' gibi kampanya Esenler Belediyesi, atık kağıtların geri kazanımını sağlamak amacıyla "100 kilo kağıt getiren öğrenciye çeyrek altın" kampanyası düzenledi. Ülkemizde evsel ve sanayi atı..
7 tepeli, 173 türbeli İstanbul türbeler bakımından en zengin şehir. Sayıları 173'ü bulan bu türbelerin birkaçının dışında çoğunluğu İstanbul'un fethinde savaşan askerlerin türbeleri. Şifa ara..
» 1 2 3 4