19 Ekim 2005 Çarşamba Günü Haberleri

19 Ekim 2005 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Radikal Tasarım eki: Artık her şey 'güzel'leşiyor İnsan da artık tasarlanıyor: Güzellik uğruna ameliyat masasına yatanlar, birer tasarım ürünü sayılmalı... İstemeyi unutmayın
Konuk Schalke 04: Fenerbahçe galibiyet peşinde Fenerbahçe bu akşam Şampiyonlar Ligi'nde güçlü Alman ekibi Schalke 04'ü ağırlıyor. Sarı- Lacivertliler, Hamit Altıntop'un oynadığı konuk ekibe k..
Anayasa'ya bütçe rötuşuna destek Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu'nun çıkarılması için yapılacak Anayasa değişikliğine CHP onay verecek.
Saddam davası bugün başlıyor ABD'nin işgalinden sonra Nisan 2003'te devrilip Aralık 2003'te yakalanan eski Irak lideri Saddam Hüseyin, bugün ilk kez hâkim karşısına çıkıyor. Saddam için idam ..
ABD'de eylem vardı: Savaş karşıtı 18 nine içeride New York'un Times Meydanı'nda, yaşları 49 ile 90 arasında değişen 'Savaş Karşıtı Nineler' eylem yaptı. 'Gri Panterler' ve 'New York'un Öfkeli..
Karaciç'ten yeni şiir kitabı Bosna savaşı sırasındaki katliamlar nedeniyle BM Uluslararası Savaş Suçları Mahkemesi tarafından aranan Bosnalı Sırp lider Radovan Karaciç saklandığı yerden kitap..
3 milyon kişi çadır bekliyor Pakistan'da, 41 bini Keşmir'de olmak üzere depremde ölenlerin sayısı 54 bini aştı, yardım alamayan yaralılarla birlikte sayının 80 bine çıkmasından korkuluyor. Ev..
ABD'ye PKK mesajı 'Artık harekete geçin' Başbakan Erdoğan, ABD'yi bir kez daha Kuzey Irak'taki PKK unsurlarına karşı harekete geçmeye davet etti. Erdoğan, "Şehit cenazelerinin kaldırıldığı b..
Ege beşik gibi: İzmir'de 500 artçı sarsıntı Önceki gün 5.7, 5.9 ve 5.6'lık depremlerle sarsılan İzmir'de dün 500 artçı kaydedildi. Vali Köksal: 36 binada hasar var.
Kordon kanı kurtardı: Aybars'a İsrail'den şifa Lösemi tipli lenfoma teşhisiyle tedavi gören 4.5 yaşındaki Aybars, İsrailli bir bebeğin kordon kanıyla iyileşiyor. Doktorlardan çağrı: &quot..
Müşavir Kartal tutuklandı Başbakanlık Basın ve Halkla İlişkiler Müşaviri Mehmet Kartal, Belçika'da bir işadamının kaçırılması olayına karıştığı iddiasıyla tutuklandı. Başbakanlık: Hakkında iş..
Bu madde çok tartışılır Köşk'ün vetosu vardı Bakanlar Kurulu'nda imzaya açılan Özel Öğretim Kurumları Yasa tasarısının, 21. maddesi, çok ciddi tartışmalar yaratacak türden. Maddedeki, 'özel ..
Özel okullar: İyi ama eksik Özel Okullar Birliği yöneticisi Rüstem Eyüboğlu: Tasarı velileri rahatlattı, ama yatırımcının önünü tam olarak açmadı. Özel Öğretim Kurumları Derneği Başkanı Bah..
Zayıflamanın yararı: Cinselliğin de kalitesi artar Kilo vermek için yeni bir neden daha: Yüzde 10'luk bir kilo kaybı bile seks hayatının renklenmesine yol açabiliyor.
Top toplayıcı mankenler İspanya'nın başkenti Madrid'de düzenlenen ATP Ustalar Tenis Turnuvası organizatörleri, azalan seyirciye tekrar kortlara çekebilmek için ilginç bir yönetme başvurdu: To..
Yüzüğü sattı podyuma çıktı Paris Hilton milyarder nişanlısının trilyonluk yüzüğünü açık artırmada sattı. Geliri kasırgada zarar görenlere verilecek. Hilton otellerinin varisi Paris Hilton yaz..
40 yılın en güzel kapakları burada 40 yılın en iyi dergi kapakları seçiminde John Lennon ve Yoko Ono'nun 1980'lerdeki pozu birinci seçildi. Amerikan Dergi Editörleri Birliği Puerto Rico'da dü..
Talat'tan tepki KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat ABD'ye davet edilmesinin ardından Rum yönetimi tarafından yapılan açıklamalara tepki gösterdi. Talat, "Hiç kimse, Rum yönetiminin Kıbrıs Tü..
Naklen Saddam Şov başlıyor Ve o gün geldi çattı. Devrik Irak lideri Saddam yargı önüne çıkıyor. Aylar sürecek yargılama zincirinin ilk gösterisi bugün başkent Bağdat'ta. "Davacı" Irak, "daval..
Başbakan'la ben Tom-Jerry gibiyiz "Erdoğan'dan sonra en popüler siyasetçi" benim diyen Erkan Mumcu Başbakan ile ilişkilerini çizgi film kahramanları Tom ve Jerry'e benzetti Başbakan'ın 10 hak..
» 1 2 3 4 5 6 7