18 Ekim 2005 Salı Günü Haberleri

18 Ekim 2005 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
En moda En yeni Her hafta çaydan parfüme bir dizi değişik ürün piyasaya çıkıyor. İşte yeni seçenekler ve trendlerOrtaköy'e modern tasarımlı, caz kulüplü otel
Yine 'emniyet şeridi' kazası: 3 polis yaralı Okmeydanı 0-3 otoyolu üzerine, trafik polisi Muharrem Tanoba'nın geçtiğimiz hafta, bir otomobilin çarpmasıyla hayatını kaybettiği yerde dün bir ka..
Çağdaş Türk resmi 'tavan yaptı' Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'nun (TMSF) el koyduğu tabloların yüksek fiyata satılmasıyla hareketlenen resim piyasasında çağdaş ressamların tabloları da yükse..
Kuru meyvelerin mucize yararları Sağlık açısından kuru meyveler de son derece önemlidir. Antioksidan kuru meyveler, sinir sistemini korur, enerji verir, kan yapımında mucizeler yaratırİğrenç ..
Haberin Devamı>>> EUROVISION Şarkı Yarışması'nın 50. yıl kutlamaları kapsamında 50 yılın birincileri arasında yapılan seçim sonucu ilk 14'e giren şarkılar, cumarte...3 ustadan 3 önemli film
Tasavvufi 'Sihirli Flüt' 'Sihirli Flüt' operasını sahneye koyan Aytaç Manizade, "Eser bize yakın, felsefesi tasavvufla çok benzeşir" dedi.
Rıza Çalımbay görevi bıraktı Beşiktaş, Kayserispor beraberliğinin ardından teknik direktör Rıza Çalımbay ile yollarını ayırdı. Yönetim kurulu, Çalımbay'ın, "İsterseniz istifa edeyim&..
Öğrenciye ADSL promosyonu uzadı Türk Telekom, öğrenci-öğretmen ADSL (hızlı internet) promosyonunun süresini 15 Kasım'a kadar uzattı. Türk Telekom'dan yapılan açıklamada...
Pakistanlılar çadıra muhtaç Pakistan'da ölü sayısı 53 bini aştı. En acil ihtiyaç çadır. Kızılay binlerce yaralının olduğu Muzafferabad'da hastane açtı. Türkiye, İncirlik'ten hava köprüsü kura..
Rumlar telaş içinde ABD Dışişleri Bakanı Rice, KKTC Cumhurbaşkanı Talat'ı 28 Ekim'de ABD'ye davet ederek Rumlara, "Kıbrıs'ın tek temsilcisi siz değilsiniz" mesajını verdi. Washington ve Londr..
Erivan'da da konferans şart Erivan'da NATO seminerine katılan Halil Berktay: "İstanbul konferansı, en katı Ermenileri bile iyi etkiledi. Biz Türk tarihçiliğini eleştiriyoruz, oradan ..
Onlara her ay ekmek gerek Türkiye, ramazanda dayanışmanın en güzel örneklerini sergiledi, ancak, ülkedeki yoksulluğun boyutları da somut biçimde ortaya çıktı. Dar gelirliler, kentlerde iftar ..
Özel okullar için dev vergi teşviki geliyor Velilere destek Çocuğunu özel okullarda okutmak isteyen velilere devlet, düşük faizlerle kredi imkânları sağlayacak. SSK'lı, Bağ-Kur'lu ya da em..
Sanatoryum bir tarihti Vereme yakalanmış binlerce kişinin tedavi olduğu tarihi sanatoryumun kapatılması Heybeliadalıları üzdü.
ÖSS başvurusu artık randevuyla ÖSYM Başkanı Ünal Yarımağan, ÖSS'ye girecek öğrencilerin başvurularını artık okullardaki öğretmenlerden randevu alarak yapacaklarını açıkladı. Aday fotoğrafları..
Ege sarsılıyor: İzmir çevresi fena korktu Ege Bölgesi'nde art arda hissedilen 5.6, 5.7 ve 5.9 büyüklüğündeki depremler paniğe yol açtı. Seferihisar ve Urla'da bazı eski evler hasar gördü. İzm..
Prenses aranıyor Sürgünde yaşadığı İngiltere'den 2000 yılında ülkesine dönen Sırp veliaht prensi Alexandre, bekar oğulları için 3 prenses aradıklarını duyurdu. "Prenses arıyoruz" başlıklı ila..
» 1 2 3 4 5 6