17 Ekim 2005 Pazartesi Günü Haberleri

17 Ekim 2005 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Haberin Devamı>>> Kredi kartı faizinin, iç borçlanma faizinin iki katını geçmeyecek şekilde sınırlandırılmasını isteyen Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, Kredi Kartları...'Tanıtım elçileri kadınla..
Haberin Devamı>>> Basmane ve çevresindeki tarihi yerleri tanımak ve görmek için kültür gezisi düzenlendi. Geziye yerel yöneticiler de katıldı. Sorunlar yerinde gö...Kuşadası, İngilizlerin 2'n..
Haberin Devamı>>> Çin'deki son yarışta Fernando Alonso ile yine zirveye çıkan Fransız ekibi, McLaren'i geri bırakıp pilotlardan sonra markalar klasmanında da şampi...Aslan'ın dönüşü: 85-77
Haberin Devamı>>> Bülent Ecevit, Kemal Derviş ve Levent Kırca'ya AKP'nin Ankara İl Başkanlığı bünyesinde oluşturulan Siyaset Akademisi'nde ders vermeleri önerildi....Yeni parti için adım
Haberin Devamı>>> Murat Sungar gençliğinde bir müzik grubu kurdu. Motosikletiyle bütün Avrupa ve Hindistan'ı gezdi. Birçok kentte büyükelçilik yaptı. Geçtiğimiz gü..."İktidarın bir süre için ..
Alo SABAH İstanbul Kağıthane'nin Çeliktepe Mahallesi'nde oturuyorum. Mahallemizde Kağıthanesi Belediyesi'ne ait bir katlı otoparkımız var. Ancak belediye başkanımız otoparkımızı kapatıp buray..
Levent ve çevresinde 8 saat su yok Levent Büyükdere Caddesi'nin yenilenen içme suyu borularının mevcut sisteme bağlantı çalışması nedeniyle bugün 09.00 ve 17.00 saatleri arasında sekiz saat s..
Bereket Konvoyu Gümülcine'de Bayrampaşa Belediyesi'nin "Kardeşlik Sınır Tanımaz" sloganıyla yola çıkan 'Bereket Konvoyu' Balkanlar'da yoluna devam ediyor. Bereket Konvoyu son olarak Yunanista..
Küçükçekmece'den 65 özürlüye sandalye Küçükçekmece Belediyesi, engelli vatandaşlara 34 bin hasta altı bezi, 50 manuel tekerlekli sandalye, 15 akülü tekerlekli sandalye, 20 işitme cihazı, 50 â..
Bu görüntü Boğaz'a hiç yakışmıyor! Beykoz'un Küçüksu Çiftlik caddesinde bulunan Hisar Konakları'ndaki boğaz manzaralı iki villadan birine yapılan ek, Boğaziçi'nin silüetini bozduğu gerekçesiy..
Yıldızlar'ın altında Türk Hava Kuvvetleri'ne bağlı 'Türk Yıldızları' akrobasi timinin, Muğla'nın Fethiye ilçesine bağlı Ölüdeniz'de yaptığı gösteri nefesleri kesti. Havada birbirinden ilginç,..
Hızlı tren projesi hızlandı TCDD Genel Müdürlüğü'nün, Ankara-İstanbul Hızlı Tren projesinin 1'inci etabına yönelik Sincan-Esenkent ve Eskişehir- İnönü kesimlerinin toprak ve sanat yapıları in..
DHKD'ye ödül yerine ceza İstanbul Valiliği Türkiye Doğal Hayatı Koruma Derneği'ne (DHKD) önceden bildirimde bulunmadan yurtdışındaki kişi ve kurumlardan yardım aldığı gerekçesiyle para cezası..
AKUT'u askeri uçağa almadılar Pakistan'ı geçtiğimiz cumartesi günü yıkan depremin ardından bölgeye giderek arama kurtarma çalışmalarına katılan ekipler dün sabah THY'nin 1057 sefer sayılı tar..
Bize AB'nin resmini çizmeye çalışacaklar 16-19 Ekim tarihleri arasında İstanbul'da, kısa adı AEGEE İstanbul olan İstanbul Avrupa Gençlik Forumu Derneği tarafından yapılacak toplantıya katılan..
Eşini aldattı pahalı ödedi İstanbul Bayrampaşa'da Cemal Cantürk 21 yıllık eşi Yadigâr Cantürk'ten şiddetli geçimsizlik gerekçesiyle boşanma davası açtı. Eşinin işyerinde çalışan biriyle berab..
Meşru müdafaa tahliye getirdi İstanbul Esenler'de kendisini sigara içerken görüp demir çubukla döven ağabeyi Yalçın Aydın'ı, babasının beylik tabancası ile öldüren 24 yaşındaki Necla Aydın ta..
Genç bankacı 27 gündür kayıp Konya Seydişehir'de geçici olarak görevlendirilen Tarık Kışla (28) adlı banka görevlisi, üniversite öğrencilerinden topladığı 8 bin YTL ile birlikte 27 gün önce o..
Gamze olayında üç gözaltı Gamze Özçelik'in Gökhan Demirkol'u suçladığı tecavüz olayının yer aldığı görüntülerle ilgili çok yönlü soruşturma başlatıldı. Polis görüntülerin ilk yayınlandığı int..
» 1 2 3 4 5