16 Ekim 2005 Pazar Günü Haberleri

16 Ekim 2005 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
"Babamız bu hamburgeri bulmak için 20 sene uğraştı" Taksim'de buluşulacaksa ya AKM'nin ya da Kızılkayalar'ın önüdür buluşma mekanı. Gece eğlenceden sonra da yine bu büfeye uğranır. Sanki içki..
"Siz hiç hayatınızda 'Şu kadının kaburgası olmasa ne güzel olurdu' diyen birine rastladınız mı?" Neredeyse her gün yeni bir estetik cerrahi ameliyatı duyuyoruz. Burun, göğüs, yüz gerdirme, ya..
Kahkaha dolu bir festival Uluslararası Komedi Filmleri Festivali 21 Ekim akşamı başlıyor. Bu yıl dördüncüsü yapılacak olan festival 27 Ekim'e kadar devam edecek. Cem Yılmaz'a bir onur ödülü v..
"Ülkemiz defolu çok Alman çoban köpeği var" Bugün İstanbul'da ırk standartları yarışması düzenleyen Türkiye Alman Çoban Köpekleri Derneği Başkanı Etem Vatansever: "Türkiye'de defolu o kadar A..
"Aşkı hangi dilde anlattığınızın önemi yok" "İstanbul Hatırası"nda hamamda şarkı söyleyen, aynı şarkıyla Altın Portakal'ın ödül gecesinde insanları büyülerken tartışmalara da neden olan Aynur..
Yeni James Bond'u İngilizler beğenmedi 007 James Bond karakterinin yeni sahibi, David Craig ülkesinde bile olumsuz not aldı. Sarışın oyuncu, önceki gün ilk kez dünya basının karşısına çıktı. ..
Askerlere stres yastığı Rahatlatıcı etkisi olan müzikli yastıklar Kosova ve Irak'ta görev yapan Danimarkalı askerlerin derdine deva olacak... Ülke yönetimi yoğun baskı altında olan askerlerin..
The Beatles 'yüzyılın ikonu' seçildi Amerikan Variety dergisinin okuyucuları arasında düzenlenen ankette The Beatles grubu 'yüzyılın ikonu' seçildi. Son yüzyıla damgasını vurmuş 100 ismini ok..
Sigara zekâyı geriletiyor Doktorlardan sigara tiryakilerine bir yeni uyarı daha geldi: Sigara hafızayı yavaşlatıyor, hatta zeka geriliğine yol açıyor! Saygın bir Alkol ve Madde Bağımlılığı De..
SMS çılgını genç tedavi altına alındı İskoçya'da bir yılda 4 bin 500 sterlinlik (yaklaşık 11 bin 500 YTL) cep telefonu mesajı gönderen genç, bu konuda bağımlılık geliştirdiği teşhisiyle psiko..
KKTC lideri Talat, ABD yolcusu ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Adam Ereli, Bakan Condoleezza Rice'ın KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat'ı Washington'a davet ettiğini doğruladı. Ereli yaptığı..
Rumlar'a tatbikat öncesi kritik ziyaret Yunanistan Cumhurbaşkanı Karolos Papulyas, 4 günlük resmi ziyaret için bugün Kıbrıs Rum kesimine gidiyor. Rum lider Tasos Papadopulos ve tüm siyasi par..
Bush'un "beyni" suçlanabilir ABD'de bir CIA ajanının kimliğinin basına sızdırılması olayına karışan Karl Rove, dün dördüncü kez ifade verdi. Başkan Bush'un başdanışmanı olan Rove'u sorgulayan..
Şok kitap: Bush'un Irak sonrası hedefi Suudiler "Irak'a kitle imha silahlarını ortadan kaldırmak için giren ABD Başkanı George W. Bush, işgalden kısa bir süre önce İngiltere Başbakanı Tony Bl..
'Suriye-ABD çatışıyor' "ABD ve Suriye askerleri, Irak sınırında çatışıyor. ABD'li yetkililer, direnişi durdurmak için sınırötesi operasyonlar yapmayı düşünüyor..." New York Times gazetesinin ..
CHP'den AB taarruzu CHP, Dışişleri Bakanlığı'nca 17 Aralık'tan 6 gün sonra AB'ye gönderilen ve "Hükümetin pişmanlık belgesi" adını verdiği notanın tam metnini 279 gazeteciye gönderdi. CHP, bu..
AB'nin su ısrarı Avrupa Birliği, Türkiye'nin Fırat ve Dicle nehirleriyle ilgili su politikasında söz hakkı talep ediyor. Bu isteği daha önce reddeden Ankara yine 'olmaz' diyecek. Avrupa Birli..
» 1 2 3 4 5 6