13 Ekim 2005 Perşembe Günü Haberleri

13 Ekim 2005 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
SİZ UYURKEN BEBEĞİNİZİN SESİNİ BABY SENSE DİNLESİN! TIKLAYIN, BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ! Üstelik BonusCard'a vade farksız 4 veya 6 taksit imkanıyla !
FRISBY SCROLL MOUSE TIKLAYIN, BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ! Almak veya satmak istediğiniz her şey için www.pazaryerim.com !
ÇOCUK GÜVENLİĞİ İÇİN OCAK DÜĞME KORUYUCUSU TIKLAYIN, BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ! Üstelik BonusCard'a vade farksız 4 veya 6 taksit imkanıyla !
Attilâ İlhan uğurlanıyor Attilâ İlhan bugün Teşvikiye'de kılınacak öğle namazının ardından Aşiyan Mezarlığı'nda defnedilecek. Yazar Erendiz Atasü: Kanımca Attilâ İlhan büyük Doğu bilgelerinin..
Almanya daha yakın 2006 Dünya Kupası elemelerinin son maçında Türkiye, Arnavutluk'u 1-0 yendi. Grup ikincisi olarak baraj maçı oynamaya hak kazanan Millilerin, Almanya yolundaki olası rakiple..
'Teşekkürler Türkiye' Keşmir'de umutlar azalırken, Türk ekipler 105 saat sonra üç çocuk annesi Reşide Faruk'u enkazdan çıkardı; eşi çok mutluydu: "Teşekkürler Türkiye." Pakistan'da yardım iht..
Teşekkür iftarı Başbakan Erdoğan, Alman Başbakan Schröder onuruna, İstanbul'da iftar yemeği verdi. Erdoğan'ın AB desteği için teşekkür ettiği Schröder, "Türkiye hakkındaki endişeleri..
Hayırlı yolculuklar İşte Babacan planı Başmüzakereci Babacan, heyetini açıkladı: Dışişleri, AB Genel Sekreterliği (ABGS), DPT, Başbakanlık ve AB Daimi Temsilciliği. Büyükelçi Oğuz Demiralp, ..
BM, kadına yatırım istedi BM Nüfus Fonu'nun açıklaması: "Kadına yatırım yapmayan ülkeler, yıllık büyümede yüzde 1 zararda. Türkiye yoksullukla mücadelede kalkınma ve altyapı yatırımlarının ya..
Dostluk Ormanı'na beş bin fidan bağışı İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü, İzmir dostluk Ormanı'na 5 bin fidan bağışladı. İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başka..
Tüketici, markalı ürünü tercih etsin Güres Tavukçuluk A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Güres, son günlerde ortaya çıkan kuş gribi vakasının kanatlı hayvan sektöründeki firmaların hijyen ve g..
Otoyol Neron'u Narlıdere'de otoban gişelerine yakınında yol kenarındaki ağaçladırma alanında alanında yangın çıktı. İitfaiye ekibi yaklaşık 2 kilometrelik alanda etkili olan yangını güçlükle ..
Pelikanı vurdular MANİSA Sarıgöl'de, göç eden pelikan sürüsüne kimliği belirsiz kişilerce ateş açıldı. Kanatlarına ve göğsüne saçma isabet eden bir pelikan, üzüm bağlarına düştü. Yaralanan se..
Aman dikkat! İzmir Büyükşehir Belediyesi Parklar ve Bahçeler Müdürlüğü, yıpranan kent mobilyalarını bakıma aldı. Yeşil alanlardaki oturma gruplarının eskiyen kısımları tamir edilirken, Birinc..
Kavşak inşaatı yargıda Bayındırlık Bakanlığı tarafından başlatılan Konak Köprülü Kavşağı inşaatının durdurulması için dava açıldı. Girişim Grubu üyelerinden Şehir Plancısı Tuncay Karaçorlu ve..
Öğrencilere harçlık Kütahya Simav'da öğrencilere para dağıtıldı.Validen toplu nikah
Sınıflar 30'ar kişi olacak İZMİR Valisi Oğuz Kağan Köksal, Pınarbaşı'nda 20 derslikli ilköğretim okulu yaptıracak hayırsever Nihat Gündüz'le protokol imzaladı. Köksal, eğitime destek kampanya..
Üç Silahşörler sahnede İzmir Devlet Opera ve Balesi, "Üç Silahşörler"i bu akşam, 15, 25 ve 27 Ekim'de sanatseverlere sunacak. Alexandre Dumas'nın ünlü romanındaki kahramanlar, Athos, Porthos ..
AKP'de seviyesi düşükler var İZMİR Karşıyaka'da AKP İlçe Başkanı Ali Aslan göreve yeniden talip olmayacağını açıkladı. Ancak adaylardan Mikail Bilici'ye yüklendi. Aslan, Bilici'yi "tabanda, s..
İzmir'in komutanı benim CHP İzmir İl Başkanı Selçuk Ayhan, göreve gelir gelmez Karşıyaka, Bornova ve Buca gençlik kolları yönetimlerini görevden alan Gençlik Kolları İl Başkanı Ali Çalışkan'ı..
'Medeniyetler ittifakı olmadan AB dünya gücü olamaz' Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Türkiye'nin AB'ye girme isteğinin en önemli nedeninin, dünyada kültür çatışmasını önlemek olduğunu'' söyle..
Meclis'te Halil Berktay sıkıntısı NATO Parlamenterler Asamblesi'nin Erivan'da düzenlediği soykırım toplantısı ortalığı karıştırdı. Meclis Başkanlığı, Vahit Erdem'in başkanlığını yaptığı Türk ..
Ezan ve Türk Marşı Almanya Başbakanı Schröder, Başbakan Erdoğan ile birlikte iftar davetine katıldı. Almanya Başbakanı Gerhard Schröder, AK Parti İstanbul İl Başkanlığı'nın verdiği iftar yeme..
Rasmussen: Türkiye hepimiz için ikilem Danimarka Başbakanı Anders Fogh Rasmussen, Almanya'da yayımlanan Frankfurter Allgemeine gazetesinin sorularını yanıtladı. Rasmussen, 'Çoğu kişi Türkiye'..
Baykal'ın kaydı barodan silindi Ankara Barosu, asıl mesleği avukatlık olan CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın isteği üzerine kaydını baro levhasından sildi. Baykal, 15 Kasım'a kadar birikmiş a..
'Artık kan yerine bal var' Dışişleri Bakanı Abdullah Gül, Belgrad'da dün Sırbistan Karadağ Devlet Başkanı Svetozar Maroviç ve Sırbistan Başbakanı Voyislav Koştunitsa ile görüşme yaptı.Türk te..
Dinleme kayıtları 10 günde silinecek Başbakanlık, hazırladığı yönetmelikle Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı'nın patronuna süper yetkiler veriyor. Personeli değiştirebilecek olan başkan, k..
Sol çıkış arıyor DİSK, Bolu'da solun geleceğinin tartışılacağı bir toplantı düzenleyecek. DİSK Başkanı Çelebi, "Toplantının amacı solda sağlıklı, sistematik ve objektif bir tartışma süreci ba..
» 1 2 3 4 5 6