12 Ekim 2005 Çarşamba Günü Haberleri

12 Ekim 2005 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
MEKANİK KOŞU BANDI TIKLAYIN, BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ! Üstelik BonusCard'a vade farksız 4 veya 6 taksit imkanıyla !
ARZUM ÇAYCI'DA AVANTAJ FİYAT TIKLAYIN, BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ! Üstelik BonusCard'a vade farksız 4 veya 6 taksit imkanıyla !
Dink'e çifte destek "Türklüğe hakaret ettiği" gerekçesiyle 6 ay ceza alan Agos Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'e 2 ayrı aydın grubundan destek geldi. Gazetenin Şişli'deki merkezine dün gelen..
Başbakanlık'a 'basın' tepkisi Başbakanlık tarafından basın giriş kartlarının yenilenmesine yönelik çalışmada "3 yıllık basın kartı şartı" ve "haberlerinde gazetecilik ilkelerine uymayanların ..
İHL mezunları AKP grubunda AKP yöneticileri, kendilerini şikâyet için Ankara'ya gelen imam hatip lisesi (İHL) mezunlarının temsilcilerini, DYP'yi ziyaret etmemeleri için oyalamaya çalıştı.At ..
'AB'ye çok sevindim çünkü değişeceğiz' Avrupa Birliği'ni ve AKP'yi destekleyen yazılar yazan, Eski Türkiye Komünist Partisi (TKP) Genel Sekreteri Nabi Yağcı, CHP'nin AB yaklaşımı için "Üzüntü..
Erdoğan'dan Öymen'e: Horon tepelim mi? CHP'li Öymen, "Erdoğan'ın bir kadını dansa kaldırabileceğini hayal edebiliyor musunuz?" sözleriyle AKP'de tepki görmüştü. Erdoğan, dün Öymen'e "Bizimle ..
Siyasi popülizme Avrupa Birliği freni AB ile hizmet ticaretinin serbestleştirilmesi amacıyla yapılacak mevzuat uyumu, siyasetin popülizme ve rant dağıtımına yönelik girişimlerini engelleyecek..
BRAUN ORAL-B PROFESSİONAL CARE 7500 AĞIZ BAKIM MERKEZİ TIKLAYIN, BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ! Üstelik BonusCard'a vade farksız 4 veya 6 taksit imkanıyla !
An gelir Attilâ İlhan ölür Kalp krizi Türkiye büyük edebiyat ustalarından birini kaybetti. Şairliğinin yanı sıra roman, deneme ve senaryolarıyla da tanınan, sanattan politikaya kadar geniş b..
Merkez Bankası faiz düşürdü Kısa vadeli faizi 0.25 puan indiren Merkez Bankası raporu: 2005 enflasyonu tamam. Özelleştirme geliriyle borç ödensin.
İsraille enerji işbirliği Türkiye ile İsrail arasındaki enerji alanında işbirliği görüşmeleri sonunda meyvesini vermeye başladı. İki ülke arasında enerji ve su konularında beş ayrı projenin h..
Keşmir yardım bekliyor Keşmir'i vuran depremde ölü sayısının 35-40 bini bulacağı sanılıyor. Aç, susuz ve barınaksız kalan halkın yağmaya yöneldiği kentlere yardım yeni ulaştı. Şiddetli yağış ..
Tek çete 200 bin kişi kaçırmış! Britanya polisi, ülkeye 200 bin kişi sokan kaçakçıları yakaladı. Açıklamaya göre çete 'Kürt kökenli Türkiyeliler'den kurulu.
Meclis AP'den izahat isteyecek Avrupa Parlamentosu heyetinin 'Güneydoğu'da işkence' iddiası üzerine TBMM, mektupla izahat talebindebulunacak.
Görev sırası halkın Göçmen kuşlar hâlâ risk Görüldüğü tüm ülkelerde ciddi sıkıntılara yol açan kuş gribi konusunda Türkiye, AB ile uyum içerisinde hazırladığı acil eylem planını yürütüyor. G..
Terminatör: 11 kişiyi vurdu Sokaktaki düğünde pompalı tüfekle ateş eden 45 yaşındaki Ali Çakmak, ikisi ağır 11 kişinin yaralanmasına yol açtı.
Kasırgalara isim kalmadı! Kayıtların tutulmaya başlanmasından bu yana tarihin kasırgalar açısından en yoğun yılını yaşayan ABD, kasırgalara koyacak isimleri tüketmek üzere! ABD Ulusal Kasırga..
Beyin için haftada bir balık yiyin ABD'de yapılan bir araştırma, haftada en az bir kez balık yemenin beyne iyi geldiğini ve yaşlanmaya bağlı zihinsel faaliyet düşüşünü en az 3-4 yıl yavaşlatt..
Topbaş: Cami kararı geçerli Büyükşehir Belediye Başkanı, Göztepe Parkı'na cami konusunda 'Karardan dönüş yok' dedi. Kadıköy Belediyesi ise yargıya gidecekPakistan'da da çökenler kamu binaları
Koçtaş, 5 mağaza daha açıyor Koçtaş Genel Müdürü Levent Çakıroğlu, 5 yıl içinde 35 mağazaya ulaşacaklarını söyledi. Koçtaş'ın, Şişli'deki Cevahir Çarşı'da açılacak yeni mağazasının tanıtımınd..
Kira artışları enflasyona fark attı Türkiye'deki ortalama konut kirasındaki artış eylülde de enflasyon oranına fark attı. Yılın ilk dokuz aylık döneminde enflasyon yüzde 3.93'te kalırken, kir..
Bütçe açığı yüzde 61 azaldı Maliye Bakanlığı eylül ayı ve ocak-eylül dönemi bütçe uygulama sonuçlarını açıkladı. Konsolide bütçedeki olumlu seyir eylülde de sürdü ve yılın ilk dokuz aylık dön..
'Türkiye'den gitmek zor, çok üzgünüm' Yeni görev yeri Çin'e gitmeye hazırlanan Mercedes Benz Türkiye CEO'su Dr. Till Becker, Türkiye'den ayrılmanın çok zor olduğunu söyledi. Becker, 'Çok üzgü..
Koşullar oluşunca Merkez faizi indirdi Merkez Bankası AB ile müzakerelere başlanması ve çekirdek enflasyondaki iyileşmeye paralel olarak faizleri indirdi. Ancak petrol fiyatlarının yarattığı ..
Yer: Tayvan Meclisi Kavga konusu: İletişim Silah: Telefon Tayvan Parlamentosu'nda dün sıradan kavgalı günlerden biri daha yaşandı. Sıradışı olansa, kavgada bir milletvekilinin kendi cep tel..
Yeneriz Futbol bu, önceden sonucu kestirmek çok zordur. Arnavutluk'ta rahatlık, Türkiye'de stres var. Sokaktaki futbolsever, Türkiye'nin kazanmasını istiyor, Arnavutluk cephesinde, 'çıkıp, to..
Keklik değil Kolay gözüken, zor bir maç. Arnavutluk çantada keklik kesin değil. Böyle bir zor grupta 13 puan topladılar ve antrenörleri oyuncuları sürekli bu maça dolduruyor. Son Avrupa şampi..
JETGİLLER Kayseri'nin iki temsilcisini çalıştıran Ertuğrul Sağlam ve Mustafa Uğur, ilk 8 haftada Süper Lig'in tozunu attıÜmitler kalmayınca: 1-1
Fatih'ten mutlu haber Milano'da kontrolden geçen Trabzonspor'un yıldız golcüsünün sakatlığının ciddi olmadığı açıklandı. Fatih Tekke'nin, Samsun maçında forma giyebilecek durumda bulunduğu bi..
» 1 2 3 4 5