10 Ekim 2005 Pazartesi Günü Haberleri

10 Ekim 2005 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
HAGENUK VITRA TELSİZ TELEFOM TIKLAYIN, BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ! Almak veya satmak istediğiniz her şey için www.pazaryerim.com !
BAYRAM TATİLİNİZİ BODRUM YASMİN OTELDE GEÇİRİN TIKLAYIN, BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ! Üstelik BonusCard'a vade farksız 4 veya 6 taksit imkanıyla !
En moda En yeni Farklı alanlarda yeni ürünler çıkmaya devam ediyor. Her gün başka bir marka moda oluyorMİNİKLERİN DÜNYASI
Haberin Devamı>>> YAKLAŞIK 5 milyar 300 milyon euroluk servetiyle dünyanın sayılı zenginleri arasında yer alan Rus işadamı ve İngiliz Chelsea kulübünün Başkanı Rom...Blues Festivali kasımda
Arnold, kendine bile yasak koydu ABD'nin Kaliforniya eyaletinin valisi ünlü aktör Arnold Schwarzenegger, çocuklara ve reşit olmayan gençlere şiddet sahneleri içeren video ve bilgisayar oyunla..
40 kez ameliyat oldu şifa bulmadı Dünyanın en yakışıklı erkekleri arasında gösterilen Hollywood'un ünlü aktörü George Clooney ümitsiz şekilde hasta... 2004 yılında sırtındaki bir yaralanmadan..
Kıyamet günü gibi Pakistan'ı vuran 7.6'lık depremde ölü sayısı yaklaşık 20 bin. Güney Asya, önceki gün bölgeyi vuran yüzyılın en büyük depremiyle sarsıldı. Merkez üssü Pakistan'ın başkenti İs..
Polonya'da seçim ikinci tura kaldı Polonya'da dün yapılan devlet başkanlığı seçiminde, adaylardan hiçbirinin mutlak çoğunluğa ulaşamaması üzerine 1. turda en fazla oyu alan 2 aday, 2. turun y..
Pompalar 1 Kasım'dan itibaren fiş verecek Otoyollar, devlet yolları ve büyükşehir belediyesi sınırları içerisinde bulunan akaryakıt istasyonlarıyla, 2004 yılı satışları 1 trilyon lirayı aşan ..
Memura 'sözleşme' yolu Devlet personel reformu ile 2 milyon memurdan bir milyonu sözleşmeli olacak. Sözleşmeye geçirilen memurlar, yeni işe başlayanlardan farklı olarak devlet memurlarıyla ay..
BBP: AB Türkiye'yi tam üye yapmayacak Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı Edip Özbaş, AB'nin Türkiye'yi tam üye yapmayacağını iddia etti. Özbaş, Kahramanmaraş'ta yaptığı açıklamada, ..
DYP: İktidar ekonomik tabloyu abartıyor DYP Genel Başkan Yardımcısı Tevfik Altınok, "İktidar partisi her şeyin çok iyiye gitmekte olduğu iddiasında bulunuyor'' dedi. DYP'nin Sakarya İl Divan ..
MHP: Başbakan nifak sokma gayreti içinde MHP Genel Başkan Yardımcısı Oktay Vural, "Milletimizi etnik kökene ayırmak için Başbakan elinden geleni yapmaktadır'' dedi. Vural, yaptığı yazılı açık..
Bu yollar bizi AB'ye bağlayacak yollar Siirt'te Şirvan ve Madenköy arasındaki yolun açılışını yapan Erdoğan, "Yol medeniyettir, bu yol bizi AB'ye bağlayacak" dedi. Başbakan Tayyip Erdoğan, Si..
'Bu merkezlerde çocuklar ölüme terk ediliyor' İngiliz The Sunday Times gazetesi, Uluslararası Zihinsel Engellilik ve Psikiyatride İnsan Hakları Kuruluşu'nun (MDRI) Türkiye'deki ruh ve sinir h..
Samsun'da şüpheli varil Samsun Atakum beldesi sahilinde dün şüpheli bir varil karaya vurdu. Sivil Savunma Arama ve Kurtarma Birliği'ne bağlı özel giysili ekiplerce varilde radyasyon ve kimyas..
'Bölgede gökdelene Erdoğan da karşıydı' Eski İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ali Müfit Gürtuna, Zincirlikuyu'da yaklaşık 200 katlı gökdelen yapılması projesine Başbakan Recep Tayyip Erdo..
Everest Dağı 3.7 metre alçak çıktı! ÇİNLİ coğrafyacılar, dünyanın en yüksek tepesi Everest'in denizden yüksekliğinin 8844.43 metre olduğunu açıkladı. Çin Devlet Haritacılık Bürosu Genel Müdür..
» 1 2 3 4 5