4 Aralık 2005 Pazar Günü Haberleri

4 Aralık 2005 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Haberin Devamı>>> Şelaleler, piknik alanları, oyun parkları, kır kahvesi, lokantası da var. Burası heyecan arayanların yanı sıra kentin gürültüsünden kaçanlara da...Küçük Emre'nin mucize kurt..
Haberin Devamı>>> Türkiye'nin Avrupa Birliği üyeliğine karşı çıkan Fransa İçişleri Bakanı Sarkozy'nin ağabeyi Guillaume Sarkozy, Çin rekabetine karşı tekstil ihrac...Eli iş tutan AB'ye gidece..
Haberin Devamı>>> Anadolu Gençlik Derneği tarafından Nermin Erbakan için anma gecesi düzenlendi, Necmettin Erbakan gelince 'Mücahit!' diye slogan atıldıJetlag'a karşı uyku
Haberin Devamı>>> Neslihan Demir'in özeti şöyle: "Her zaman sınıfın en uzun kızıydım. Yaşıtlarımın giydiği cicili-bicili ayakkabıları hiç giyemedim. Lisede ilk iki...Krallar gibi
Dünyanın en iyisi olmayı aklına koydu Avrupa'nın en iyi oteli seçilen Four Seasons Hotel İstanbul'a yenisi ekleniyor. Genel müdür Marcos Bekhit: "Dünya turizm piyasası bu haberi duyunca 'Biz ..
Uğultulu notaların perisi Kate Bush'un iki CD'den oluşan yeni çalışması "Aerial" öyle çerez olarak dinlenilecek bir albüm değil. Kate dinleyiciden maksimum özen bekliyorCihangir'in son numara..
Sahnede 'her şey' yapılır ve gösterilir Birkaç ay önce tarihi Mısır Apartmanı'nın dördüncü katında kuruldu Dot. Şehir Tiyatrosu'ndan "nefes alamadığı için" istifa eden Murat Daltaban, eşi Özl..
11 yaşındaki Buğra dünyadaki müzik dehalarından biri Buğra Çankır dünyadaki 668 müzik dehasından biri. Başvurduğu konservatuvarlarda herkesi kendine hayran bıraksa da otistik olduğu için her ..
Özelleştirme İdaresi Petkim hissesi sattı Özelleştirme İdaresi, Petkim hisselerinin halka arzı sonrasında, taksitini ödemeyenlerden kalan hisselerle, fiyat istikrarının sağlanması amacıyla Bo..
Çalışan çocukların yüzde 20'si 'bali' kullanıyor Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nın Çalışan Çocuklar Araştırması, denetimi işyerlerinde çalışan çocukların bile sigara, alkol ve madde ba..
Kâr realizasyonlarında ilk destek 38.200'de Haftanın son günü bir taraftan yeni zirve yapan senetlerinin varlığı, diğer taraftan güçlenen kâr satışları dalgalı hareketlere neden oldu'Vergidek..
Konut kredisinde bunlara dikkat Pursantajlı, yani inşaat şirketi ve bankanın anlaşarak alıcıya kredi kullandırdığı sistemde faiz yükü daha düşük. Kredi kullanırken, sadece faiz değil, sigorta..
'TÜSİAD önüme rapor koysa özür dilerdim' TMSF Başkanı Ertürk, bankalar batarken uyarıda bulunmamakla eleştirdiği TÜSİAD'dan gelen telefon için, 'Rapor hazırlamıştık deselerdi özür dilerdim' d..
Bu güller geceleri parlıyor Laleleriyle ünlü Hollanda'da gece parlayan güller icat edildi. Bir çiçekçi firmasının geliştirdiği beyaz güller gündüz bakıldığında dünyadaki diğer tüm güller gibi..
'Elma'ya kardeş geliyor Amerikalı ünlü aktris Gwyneth Paltrow'un, ikinci çocuğuna hamile olduğu belirtildi. Rock grubu Coldplay'in solisti Chris Martin ile 2003'ten beri evli olan Gwyneth'in ..
Evde sigara içti işini kaybetti... Almanya'nın başkenti Berlin'de sözleşmesinde "iş yerinde ve evde sigara içmeme" maddesi bulunan Sandro Beier (42), şirketin tuttuğu bir özel dedektif tarafı..
Çocukların soyadı Jolie-Pitt olacak Hollywood'un yakışıklı aktörlerinden Brad Pitt, sevgilisi Angelina Jolie'nin çocuklarını evlat ediniyor. Life& Style adlı haftalık derginin yaptığı haberde..
Cruise'un oğlu oluyor! Dawson's Creek adlı dizinin yıldızı Katie Holmes'un erkek bebek beklediği iddia edildi. Los Angeles'taki Neiman Marcus adlı lüks mağazadan elinde poşetlerle çıkarken gö..
Anti-Pitbull kampanyası İsviçre'de, küçük bir Türk çocuğunun üç Pitbull tarafından parçalanması üzerine Pitbulllar'a karşı kampanya başlatıldı. Blick Manşetten Verdi İsviçre basını, 6 yaşında..
Mehlis soruşturmayı bırakıyor Eski Lübnan Başbakanı Refik Hariri suikastini inceleyen Birleşmiş Milletler (BM) savcısı Detlev Mehlis'in, tehditler nedeniyle görevini uzatmayı reddettiği iddia..
Rehinelere karşı mahkûmlar Irak'ta geçen hafta sonu 4 yabancı yardım görevlisini kaçıran direnişçiler, taleplerinin perşembe gününe kadar yerine getirilmemesi durumunda rehineleri öldüreceğin..
Berlin'den iki Türk'e ödül Almanya'nın başkenti Berlin'in Friedrichshain-Kreuzberg İlçe Belediyesi, Filiz Yüreklik ve Mehmet Niyazi Tugay adlı Türklere, kamuya yönelik gönüllü çalışmaları ned..
Papa'ya Filistin pasaportu Resmi ziyaret için İtalya'da bulunan Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas, Katolikler'in ruhani lideri Papa 16'ncı Benedict'i de ziyaret etti. 20 dakika süren görüş..
Sürgünden başkanlığa Şili'de bugün yapılan devlet başkanlığı seçimlerinin favorisi, diktatör lider Augusto Pinochet dönemi sonrası vatana ihanet suçlamasıyla hapse atılan bir generalin kızı: ..
ABD, terörist lideri casus uçakla vurdu El Kaide terör örgütünün 3 numaralı ismi Ebu Hamza Rabia, CIA'nın düzenlediği bir operasyonda öldürüldü. Pakistan'ın Kuzey Veziristan bölgesindeki bir ..
CIA'ya "sorgu üsleri ve işkence" davası Amerikan Sivil Haklar Örgütü ACLU), Avrupa'da gizlice yakaladığı terör şüphelilerini yasalara aykırı şekilde gizli sorgu üslerine naklettiği iddiaları ..
Yunan veliaht 7 trilyona 'evet' dedi Büyükbabası Yunanlı armatör Aristotle Onassis'ten kalan 2.7 milyar dolarlık servetin mirasçısı Athina, 5.5 milyon dolar harcadığı görkemli bir düğünle evl..
» 1 2 3 4 5