29 Aralık 2005 Perşembe Günü Haberleri

29 Aralık 2005 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kısa... Kısa... Filistin yönetimindeki El hareketinde birleşme... Hareketin genç kuşak liderlerinden Muhammed Dahlan, ayrılma kararından geri adım attı. 25 Ocak'taki seçimde mevcut "eski kuşa..
Makas atmakla trafik aşılmaz İngiltere'de yapılan bir çalışma, sıkışık trafikte çok manevra yapmanın yolu kısaltmadığını, aksine aynı şeritte ilerlemenin en az 5 dakika süre kazandırdığını or..
Açık denizde balina savaşı Okyanusun ortasında birbirine giren Greenpeace ile Japon balıkçıların gerginliği bitmek bilmiyor. Korsan suçlaması Japon balina avcılarının hayvanları yakalarken iş..
Bush emekliliğine kitaplarla hazırlanıyor Amerika'da bir sonraki başkanlık seçimi 2008 yılında. Bu tarihe kadar olan 3 yıllık sürecin sonu, Başkan George W. Bush'lu dönemin de kapanması anlam..
Yağmurda koşmak beyhude Pek çoğumuz yağmura yakalanınca koşmaya başlarız. Peki bu ıslanmaktan korur mu? Bilimsel veriler 'hayır' diyor... İngiliz BBC yayın kuruluşunun internet sitesinde yayı..
Gidelim buralardan... Geçen yıl bazı ABD'liler "Bush seçilirse ülkeyi terk ederiz" diyordu. Bu kez Fransız ünlü sporcu ve sanatçıları varoş isyanındaki sözlerine kızıp "Sarkozy cumhurbaşkanı ..
Tebrik kuyruğu Başbakan Recep Tayyip Erdoğan bütçe görüşmelerinde muhalefetin eleştirilerine karşı hırçın tavrıyla dikkat çekti. Argoya varan yanıtlarla polemiğe giren Erdoğan, bütçenin kabul..
Karayalçın: 301'de AKP beceriksiz SHP Genel Başkanı Murat Karayalçın, düşünce özgürlüğünün önünde engel olarak gösterilen TCK'nın 301. maddesinin yoruma yer bırakmayacak şekilde düzenlenmesin..
Eski DEP'lilere Roj TV soruşturması Kapatılan DEP'in eski milletvekilleri ve DTP Merkez Yürütme Kurulu üyeleri Selim Sadak ile Hatip Dicle hakkında, Roj TV'de katıldıkları programlarda "suçu ..
'Lagendijk' tartışması Türkiye - AB Karma Parlamento Komisyonu Eşbaşkanı Joost Lagendijk hakkında Beyoğlu Cumhuriyet Başsavcılığı'nın soruşturma başlatmasını hukukçular farklı değerlendirdiKü..
Erdoğan: AB kredisini üniversiteler kullanmadı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, üniversiteleri, "Hem ödenek yetersizliğinden yakınıyorlar, hem de AB'nin verdiği 200 milyon euronun yüzde 6'sını ..
» 1 2 3 4 5 6