28 Aralık 2005 Çarşamba Günü Haberleri

28 Aralık 2005 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Haberin Devamı>>> Çin baskısı fabrika sattırıyor
Haberin Devamı>>> Çeşme Dalyan Plaza: DJ'lerin özel hazırladığı repertuvar eşliğinde gala yemeği. Yılın ilk günü uzun süreli brunch. 180 YTL. Tel: (0 232) 72...İzmir'de hava kalitesi dünya st..
Haberin Devamı>>> Üç ay sahalardan uzak kalmasına neden olan sakatlığına çare bulmak için Almanya'ya giden Beşiktaşlı Gökhan Zan'ın adalesinde yırtık belirlendi. G...Çöpten çıkan servet
Haberin Devamı>>> Sezer - Mübarek zirvesinden, "İstikrarsızlıklara neden olacak gelişmelerin bastırılması için mutabakat" çıktı. Mübarek, KKTC için destek isteyen ...Öğretmenevi krizi
Kremlin'den danışman uçtu Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in açık sözlü danışmanı Andrei İllarionov, 'demokrasi ve özgürlüğün bittiği bir devlet için çalışmak istemediğini' belirtip istif..
Akoğul dört koldan... "Geriye ne kadar zaman kaldı bilmiyoruz. Dünya tuhaf bir yere doğru gidiyor. Ülkem Türkiye ve şehrim İstanbul da öyle... Bu oyunlarla yaşamı daha katlanabilir ..
Hollywood'un tanıdık yüzü Schiavelli öldü Hollywood'un eksantrik insan rolleriyle tanınan sempatik oyuncusu Vincent Schiavelli, önceki gün Sicilya'da yaşamını yitirdi.
Haberin Devamı>>> İlk albümü "Yeniden Hayata" geçtiğimiz hafta piyasaya çıkan Dorian'ın klibi MTV'de büyük övgüler alırken grup üyeleri yurtdışına açılmanın planl...Moda değişse de eşarp hâlâ..
Şişman adam yürüyor!.. 200 kiloluk Amerikalı Steve Vaught zayıflamayı bir türlü başaramayınca çareyi ülkesini boydan boya yürümekte buldu. 10 Mayıs'ta San Diego'daki evinden yola çıkan 39 yaş..
Üç kişinin ölümüne yol açan sürücüye 13 yıl hapis Geçtiğimiz temmuz ayında Sivas'ın Divriği ilçesinde alkollü olarak kullandığı otomobille yol kenarında yürüyen 2'si çocuk 3 kişinin ölümüne, ..
Urfi Çetinkaya uyuşturucudan 10 yıl ceza aldı Mersin'de 1999 yılında düzenlenen bir operasyonla ele geçirilen 22 ton esrar ve 599 kilo morfinin sahibi olduğu gerekçesiyle Adana 7. Ağır Ceza M..
Kedi gibi hep dört ayak üstüne düştü Büyük kayıplara ve ölümlere neden olan 5 felaket olayından kıl payı kurtulan İngiliz, kendini "En şanslı adam" olarak nitelendirdi. 29 yaşındaki Darren Mi..
Yaralanan nişanlısını tedaviye çalıştı Takla atan cipte kendisi de yaralanan Alia Petkoviç ambulansta giderken nişanlısının yarasını temizledi. Yeşilköy İstanbul Caddesi üzerinde önceki gece ..
Üç aylık İrem bebeği Mehmetçik kurtardı Muş'un Üçevler Köyü'nde yaşayan ve fenilketonüri hastası olan üç aylık İrem Özdemir, önceki gün aniden rahatsızlanınca valilik tarafından operasyon baş..
Bu yaz Hollywood'dalar Türkiye'den 50 üniversite öğrencisi, tatilini Universal Stüdyoları'nda hem eğlenip hem çalışarak geçirecek. Geçtiğimiz yıl ilk kez Universal Stüdyoları'nda tatillerini ..
Bush'u çıplak gören adam NATO zirvesi için İstanbul'a gelen ABD Başkanı Bush'a masaj yapan Zülkar Eren, "Onu en yalın haliyle ben gördüm" dedi. "Onu en yalın haliyle gören bendim. Yanında ne ..
» 1 2 3 4 5 6