26 Aralık 2005 Pazartesi Günü Haberleri

26 Aralık 2005 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Kamyon üstü minibüs! Günün fotoğrafı Anadolu Ajansı'ndan. Yer Rize-Trabzon yolu... Sağ şeritte bir kamyon. Üzerinde eşyalar ve bir minibüs! Ne denir? Burası Türkiye!
Kitaptan bomba çıktı Adana'da polis memurunun durumundan şüphelenip yakalamak istediği kişinin attığı paketten tahrip gücü yüksek bomba çıktı. A4 ya da C4 olduğu tahmin edilen bomba, uzman ta..
Doğalgaz sobası kurbanı oldular İki yıldır evli olan İlknur ve Erkan Yıldız çifti, Şişli'deki evlerinde doğalgaz sobasında sızan gazla yaşamını yitirdi. Şişli'de iki yıllık evli İlknur ve Erk..
SABAH'a üç ödül birden Geçtiğimiz yıl yayın hayatına başlayan Diplomat Haber Yayın Grubu, 2005 yılının yıldızlarını, okurlarının oylarıyla seçti. "Diplomathaber. com" adlı internet sitesinde ..
Büyükşehir AB'ye AB fonları ile hazırlanıyor Tam gaz AB'ye hazırlanan İstanbul Büyükşehir Belediyesi, bu süreçte üniversiteler ve sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte oluşturduğu bilimsel pro..
Kalp hastaları için umut Türkiye'de ilk kez uygulanan bir kalp ameliyatı yöntemiyle, kalp naklinden başka alternatifi olmayan, stentle müdahale edilemeyecek durumda olan ya da by-pass şansı b..
Torbalı'nın 'dokunulmaz sekizler'i İzmir'in Torbalı Belediye Başkanı İsmail Uygur, akli dengesi bozuk olan 8 kişiye "Torbalı Belediyesi Dokunulmazlık Kartı" çıkartarak bir ilke imza attı. Çev..
Düğün konvoyu donmamak için halay çekti Muş'ta Çukurbağ köyünden Kepenek köyüne giden düğün konvoyu kar yüzünden 3 saat mahsur kaldı. Genç çift ve yakınları donmamak için halay çekti. Kış yur..
İETT garajının kademe binası yandı Kadıköy Hasanpaşa'daki garajın tek katlı kademe binasında dün saat 17.30 sıralarında henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. İçinde bulunan araç last..
Ataköylüler'den 'yeşil' ayaklanma Yeşil alan olarak kullanılan arazilerin, TOKİ tarafından satılması Ataköy sakinlerini ayağa kaldırdı. Ataköylüler bugüne kadar verilen sözlerin tutulmadığı i..
Bir tarih sular altında Topkapı Sarayı'ndaki paha biçilmez 18 bin 500 el yazması nem ve yağmurdan çürüyor. Topkapı Sarayı Kütüphanesi'nde bulunan ve 'Kaşıkçı Elması'yla aynı değerdeki 18 bin ..
Tarihi saray 'Anıtlar Kurulu'nu bekliyor İstanbul'da gizli kalmış nadir eserlerden biri olan Maltepe'deki 'Bryas Sarayı'nın kalıntıları, turizme açılmak için onay bekliyor. Yapılan kazılarla ..
İstanbul turizmde son 10 yılın zirvesini yaptı Tarihi mekânları ve eşsiz güzellikteki Boğaz'ı ile tanınan İstanbul'a en fazla 670 bin kişiyle Alman turistler rağbet etti. En fazla gezilen yer..
İnat etti 1 yılda 60 kilo verdi 120 kiloluk Şeyda Dülgerler özel diyetle bir yılda tam 60 kilo vererek, 60 kiloya indi. Lise döneminde kilo almaya başlayan ve 1996 yılında 120 kiloya kadar ul..
Beldeler sandık başında İzmir'de delege seçimlerini tamamalayan AKP, nüfusu 5 binin üzerindeki beldelerde kongre sürecini başlattı. AKP'liler, hafta sonunda Bayındır'ın Çırpı, Çeşme'nin Alaça..
» 1 2 3 4 5