23 Aralık 2005 Cuma Günü Haberleri

23 Aralık 2005 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Haberin Devamı>>> İllerinin terörle anılmasını istemeyen 4 gencin girişimi sonucu Hakkâri, 'Organize İşler' filmiyle sinemalı günlerine dönüyor
Saddam'ın kardeşi: Beni de dövdüler Irak'ın devrik lideri Saddam Hüseyin'in yargılandığı davanın dünkü duruşmasında üvey kardeşi Barzan El Tikriti de dövüldüğünü iddia etti. El Tikriti, sorgu..
Fransa'da da kameralı yaşam İngiltere'den ilham alan Fransa Parlamentosu, yeni terörle mücadele yasasını kabul etti. İçişleri Bakanı Nicolas Sarkozy'nin geçen temmuz ayında Londra'yı sarsan s..
Kral hep giyinik! Türkiye Ligi'nde (iki sözcük arasında bir de Süper var) kalite düşüklüğünün olduğu, özellikle son 2 yıldır hemen her kesimin dile getirdiği bir gerçek. Ulusal Takım düzeyind..
Beton Mustafa MUSTAFA ERTAN üstadı da yitirdik geçmiş günlerde... Beton Mustafa'nın kim olup olmadığını bizim kuşaktan "hayatta kalmışlar dışında" kimler merak ederler ki ?..Yeni yıl şerefine
Cav cav cav... Her evde var onlardan... Onları öyle iyi tanıyoruz ki...Ne ekersen onu biçersin
Güneş parlıyor: 3-2 Vakıfbank Güneş Sigorta Avrupa Bayanlar Şampiyonlar Ligi'nde, Polonya Şampiyonu Calisia Kalisz'i nefesleri kesen bir mücadele sonunda 3-2 yenerek çeyrek final yolunda önem..
Efes dışarıdan vurdu: 85-57 Lacivert-beyazlılar, Euroleague'de İtalyan Armani'ye Abdi İpekçi'de şans tanımadı, Popovic, Domercant, Granger'ın yağmur gibi üçlükleriyle altıncı galibiyetine uza..
Kelebek etkisi Luanda'da, Neto Üniversitesi'nde ders veren Cornelio Caley gelecekten umutlu: "Eğer Dünya Kupası'na katılmayı başardıysak, iç savaşı da, açlığı da, her ne problemimiz olursa aş..
All-Star Memo! NBA'de bu yıl kariyerinin en başarılı sezonunu geçiren Mehmet Okur, All Star olma yolunda ilerliyor. Çinli Yao Ming'in sakatlığı Memo'nun yolunu açabilirAsrın motorcusu !
Trabzonspor'da harekât başladı Bordo - mavili yeni yönetim, Halilhodziç'in takviye ısrarı üzerine kolları sıvadı. İlk etapta Özgür'ün Ankaraspor'a gidişine onay verildi, Fatih Akyel de listey..
Müthiş operasyon Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, Ersen Martin ile Gökhan Zan'ın takası konusunda Ankaraspor Başkanı Hilmi Gökçınar'la masaya oturdu. Taraflar prensipte anlaşma sağ..
İTO'dan Formula 1 pisti için ihale daveti İstanbul Ticaret Odası (İTO) Yönetim Kurulu Başkanı Murat Yalçıntaş ve beraberindeki 60 kişilik işadamı grubu, "Körfez Açılımı Stratejisi" çerçevesin..
SSK'nın idari para cezaları da arttı Yılbaşından geçerli olarak brüt asgari ücretin yüzde 8.65 artırılarak 531 YTL'ye çıkarılması, SSK'nın brüt asgari ücret üzerinden uyguladığı idari para ce..
Koç Holding: SPK'nın YKB fiyatı yüksek Koç Holding, Sermaye Piyasası Kurulu'nun (SPK)Yapı Kredi Bankası için belirlediği çağrı fiyatını yüksek bulduklarını ve izlenecek sürecin Koçbank tarafı..
Başbakan'ın memleketi yatırım zengini Başbakan'ın memleketi Rize'nin Güneysu İlçesi'ne, Rize bütçesinin dörtte biri kadar yatırım yapıldıGişedeki genel müdür
Herkes Türk lokumu üretiyor Türk lokumu yani 'Turkish Delight'ın, patenti yok. Bu yüzden Çin, Kanada, İngiltere, Belçika, Hollanda hatta Güney Afrika'da bile Türk lokumu adı...Şener: Enflasyo..
Türk yargıç Rıza Türmen'den şerh AİHM'nin dün aldığı kararın altında imzası olan 7 yargıç arasında yer alan Türk yargıç Rıza Türmen, kararın Türkiye'nin Kıbrıs'ta mülkiyet haklarını ihlal ett..
Çelik'ten işadamlarına 'eğitime destek' teşekkürü Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, Bilgisayarlı Eğitime Destek Kampanyası kapsamında okulların bilgisayar ihtiyaçlarının işadamlarınca karşıl..
Org. Özkök: İrtica artıyor Kubilay'ın şehit edilişinin 75. yılında Genelkurmay Başkanı Özkök TSK'ya seslendi: İrticai faaliyetlerde gözlenen hızlı artış, genç beyinlerin karanlık çevrelerce e..
TOKİ, dar ve orta gelirli vatandaşlar için yeni konut kampanyası başlattı TOKİ’nin yeni kampanyasını başlatan Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Muammer Erol, İstanbul’da evsiz k..
Doğru Yol Partisi, İstanbul’da gövde gösterisine hazırlanıyor Doğru Yol Partisi (DYP) Anadolu’da yaptığı mitinglerin ardından İstanbul’da gövde gösterisine hazırlanıyor.
İşkembecinin 5 adamı daha yakalandı Bakırköy'de bir otomobilde ele geçirilen silahlarla ilgili tutuklanan Ortaköy'deki Şah İşkembe Salonu'nun sahibi Hasan Derya S. ile ilişkili oldukları iddi..
Pendik’te kaldırım operasyonları sürüyor Pendik Belediyesi’ne bağlı zabıta ekipleri, mallarını işyerlerinin önüne sergileyerek kaldırımları işgal eden esnafa karşı operasyon yaptı.
» 1 2 3 4 5 6