22 Aralık 2005 Perşembe Günü Haberleri

22 Aralık 2005 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Haberin Devamı>>> Cem Hakko yabancı markaların satılacağı konsept mağazalarını art arda açıyor. Babadan kalan markayı büyütüyor. Kendi çocukları da Vakko ile ilgi...'AB halkını değil siyasetç..
Kolon kanserine çare:D vitamini ABD'de Kaliforniya Üniversitesi'nde yapılan araştırma kolon kanseri riskini yarıya indirmek için ne kadar D vitamini alınması gerektiğini ortaya çıkardı. Kalif..
Muradına erdi İngiliz pop yıldızı Elton John, İngiltere'de eşcinsel evliliğe olanak tanıyan yeni yasanın yürürlüğe girmesiyle, uzun süredir birlikte yaşadığı Kanadalı arkadaşı David Furnish i..
Darwin'in fendi Akıllı Tasarım'ı yendi! ABD'de Charles Darwin'in öğretisine karşı olan dindar muhafazakâr kesime darbe... Pensilvanya eyaletinde mahkeme, okullarda biyoloji derslerinde "Akıll..
Türk genci sınırdışı edildi Almanya'nın Hamburg kentinde bir Alman kızını banliyö treninin önüne iten Uğur İyigören sınırdışı edildi. 2 yıl hapis cezasına çarptırılan İyigören'in ülkede yasad..
Bush'u yargılayacaklar! Arap Dünyası, ABD Başkanı George W. Bush, İngiltere Başbakanı Tony Blair ve İsrail Başbakanı Ariel Şaron'u savaş suçu işledikleri gerekçesiyle sembolik olarak yargılay..
Roj TV için kampanya Danimarka'da PKK çizgisindeki Roj TV'nin kapatılmaması için imza kampanyası başlatıldı. Berlingske Tidende gazetesine göre, 4 muhalif milletvekilinin hazırladığı bildirid..
'Nautilus' çılgınlığı Roman Abramoviç gibi dolar milyarderleri arasında yeni moda, Jules Verne'in ünlü romanı "Denizler Altında 20 Bin Fersah"taki gibi lüks ve donanımlı özel denizaltılarla t..
Denktaş Meclis'te Kıbrıs'ı anlatacak CHP'nin daveti üzerine KKTC'nin eski Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş, yarın Meclis'te milletvekillerine Kıbrıs'la ilgili gelişmeleri anlatacak. Ev sahipliğini ..
"Biz Genelkurmay'a karışıyor muyuz?" AK Parti'li vekillerle Genelkurmay arasındaki polemik devam ediyor. Önce AK Parti Tokat Milletvekili Resul Tosun, Muhafız Alayı'nın Meclis'ten çıkarılması..
'Polis memuru Rifat dinlemede vekilim...' Milletvekilleri, son dönemde ortaya çıkan şifreli iddiayı dikkate alıp, "#31#31" ve kendi numarasını tuşluyor ve dinlenip dinlenmediğini öğrenmeye ça..
Erdoğan: AB'den Pamuk için talep gelmedi "Kopenhag kriterlerinde böyle bireysel şeyler yok" diyen Başbakan, AB'den de resmi bir yazı gelmediğini söyledi. Başbakan Erdoğan yazar Orhan Pamuk'un..
Gül: Düşüncesi yüzünden hapse giren yok Dışişleri Bakanı Abdullah Gül, Orhan Pamuk davasıyla ilgili tartışmalara, "İnsanlar düşünceleri yüzünden hapse atılıyor gibi bir hava yaratmak Türkiye'..
» 1 2 3 4 5 6