20 Aralık 2005 Salı Günü Haberleri

20 Aralık 2005 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Haberin Devamı>>> Uzun tatil nedeniyle turların bayrama ertelenmesi, İstanbul'daki otelleri hareketlendirdi. Beş yıldızlı otellerin yılbaşı paketleri 155 YTL ile 6...62. Ramstore Rusya'nın Ta..
Haberin Devamı>>> Firmalar kategorisinde birinci olan Bucalı Turizm'in şampiyonluk kupasını İzmir Valisi Oğuz Kağan Köksal verdi. Şirketler de mutlu sona ulaşan D...Kış ortasında kömürsüz kal..
Haberin Devamı>>> Başmüzakereci Babacan, AB'nin Pamuk davasına 'müdahil' olması konusunda Erdoğan ve Çiçek'ten farklı konuştu: AB'nin açıklamaları Türk yargısı üze...Başbakan'a İzmir tepkisi
Aslan sıkı çalışacak, Başak âşık olacak Aslan burcundakiler kasıma dek işe çok vakit ayıracak, sonra da bunun meyvesini toplayacak. Başakların aşk hayatı 2006'da çok hareketli. Evli Başaklar ..
Haberin Devamı>>> Türk halkı yıllardır peşinden koştuğu, beraber yatıp kalktığı, hayatından öte saydığı meşin yuvarlaktan kopma aşamasında. Geldiğimiz nokta ortada...Daum'dan ödev!
Haberin Devamı>>> Selin Demiratar ve Kenan İmirzalıoğlu 43 yıl önce çekilen, Ayhan Işık ve Türkan Şoray'lı "Acı Hayat" filminin dizi versiyonunda rol alıyor"Müşteriyi renk çeker"
Hastaneye yastık bağışı AKHİSAR Sağlık Eğitim Kültür Vakfı (AK-SEK), sevindirmeye devam ediyor. Vakfın kadın komisyonu üyeleri, İstanbul'da yaşayan Akhisarlı işadamı Gazanfer Şanlıtop'la işbi..
Sabah küçüklere akşam büyüklere İZMİR, tiyatro topluluklarına ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Bu kez Güzel Sanatlar Oyuncuları konuk olacak. Topluluk, 24 Aralık Cumartesi saat 13.00'de EÜ ..
Eski İzmir hala yaşıyor Pek çoğumuzun gezip görmediği, hatta yerini bile bilmediği, kimilerinin de "Kayboldu" dediği eski İzmir evlerinde yaşayanlar, merdivenli dar sokaklarında oynayan çocuk..
Belediye personeline afet eğitimi Olası afetlere hazırlık yapan İzmir Büyükşehir Belediyesi, personelini de eğitimden geçiriyor. Özellikle depremlerde, uzman arama-kurtarma ekiplerine yardım ..
Tek kişilik şovu ile büyüleyecek TİYATRO dizi film ve reklam yıldızı Engin Günaydın bir kez daha İzmirli sevenleriyle buluşacak. Tek kişilik şovu "O Hikayedeki Mal Benim"i 23 Aralık Cuma günü..
Kutsi, yılbaşında 'Sana ne' diyecek YAKIŞIKLI şarkıcı Kutsi, yılbaşı gecesi İzmir Princess Otel'de sahne alacak. Dillerden düşmeyen "Sana ne" adlı şarkısı ile yıldızı parlayan Kutsi, yeni yıl..
EGE'YE İLK KAR DÜŞTÜ Soğuk hava Ege'yi de etkisi altına aldı. Uşak'a yılın ilk karı yağdı. Kent beyaza büründü. Meteorolojik tahminlere göre, tüm bölgede önümüzdeki haftadan itibaren ısı yüks..
İZSU'nun çözümü tartışma yarattı Vidanjörlü arıtmaya belediye başkanları karşı çıktıDört dörtlük fuarı 25 bin kişi gezdi
Konteynırda gezici galeri Çağdaş sanatta mekân; sanatı, sanatçıyı ve izleyiciyi etkileyen en güçlü etken. İstanbul, şu ana kadar pek çok mekânında çağdaş sanatı ağırladı ve ağırlamaya devam e..
'Tuvalle kavga var' Metin Güçlü, ilk kişisel sergisini Galeri Artist Fulya'da açtı. 'Karanlık ve Işık' başlıklı sergi 31 Aralık'a kadar açık.
'Yerdeniz' filmi yolda ABD'li yazar Ursula K. Le Guin'in dünya çapında çok satan fantastik romanı 'Yerdeniz Büyücüsü' beyazperdeye aktarılacak.
Bir Ozon melodramı '8 Kadın' ve 'Havuz'la tanınan François Ozon'un son filmi 'Le Temps Qui Reste' (Kalan Zaman) Fransa'da gösterime girdi. Melvil Poupaud ve...
Şairlerin en sevdiği şiirler bir arada Şiir meraklıları yaşadı. Toroslu Kitaplığı, 'Kendi Seçtikleri' başlığıyla modern Türk şiirini temsil eden şairlerin kendi seçtikleri en güzel şiirleri o..
'Memet Fuat' için son üç hafta Memet Fuat Ödülleri'ne aday olabilmek için üç hafta kaldı. 2005'ten itibaren her yıl 16 Şubat günü açıklanacak ödüller için son başvuru tarihi 10 Ocak 2006.
Sinemaya 'organize' adım... 'G.O.R.A.', 'Vizontele' ve 'Vizontele 2'... Türkiye'de tüm zamanların en çok izlenen üç filmi... Üçünün ortak özelliği, altlarında BKM imzası olması.
Japonya'nın 'Titanik'i gösterimde Japon sinemasının gelmiş geçmiş en iddialı filmlerinden 'Yamato: The Last Battle' (Yamato: Son Muharebe) haftasonu ülkesinde gösterime girdi.
Bilet fiyatında AB'ye girdik Kişi başına düşen gayrisafi milli hasılada Belçika'yla boy ölçüşemeyiz ama iş, sinema bileti fiyatına gelince Belçika'ya yetişmek üzereyiz.
En iyi kısa film 'Zilzal' Mehmet Bahadır Er'in yönettiği 'Zilzal', Akbank Kısa Film Yarışması'nda kurmaca dalında birinci seçildi. En iyi belgesel ödülü ise Behiye Yılmaz'ın 'Bir Çift Kanadın..
İlk yarıda sadece ikisi süper Bir sezonun daha ilk yarısını geride bıraktık. İlk yarı sonunda puan tablosu pek alışık olmadığımız bir görüntü içerisinde. Türkiye liglerinde Fenerbahçe, Galata..
'Hakem hataları olmasaydı' Galatasaray'ın ilk yarı performansını değerlendiren futbol şube sorumlusu Fatih Gökşen, "Hakem hataları olmasaydı ilk yarıyı biz lider kapatırdık"..
Kartal'da değişim vakti Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Sinan Vardar, "Beşiktaş'ta artık birtakım değişikliklerin zamanı geldi" dedi. Vardar, teknik direktör Jean Tigana'nın v..
Fener'in değişmez üçlüsü Fenerbahçe'de 2005-2006 sezonunun ilk yarısında bütün maçlarda 90 dakika forma giyen kaleci Volkan, kaptan Ümit ve Önder, takımın başarısında büyük pay sahibi oldu.
Dedi&Kodu Youla'nın yanında ben Pele kalırım... Tabii gençliğimde. Rıdvan Dilmen, yorumcu Gineli oyuncunun futbolla ilişkisi üzerinde yorum yaparken..
» 1 2 3 4 5 6