15 Aralık 2005 Perşembe Günü Haberleri

15 Aralık 2005 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Haberin Devamı>>> Ölümünün üzerinden beş yıl geçen Ahmet Kaya'nın hiç yayımlanmamış türkülerinden oluşan "Kalsın Benim Davam / Divan'a Kalsın" isimli albümü piyasa...Özçelik - Mutlu aşkı sona..
'Oyunun Sonu'nu mutlaka görün ANKARA Ekin Tiyatrosu, İzmirli tiyatro seyircisinin karşısına "Oyunun Sonu" adlı oyunla çıkıyor. Faruk Güvenç ve Semih Çelenk'in yazıp, derlediği, rejisini Faruk..
Hamalın gasp yalanı tutmadı Karabağlar'da bir benzin istasyonuna yaralı halde gelen İbrahim Özbay (28), gaspçıların saldırısına uğradığını ve tabancayla bacağından vurulduğunu söyledi. Hastan..
Konak'ta huzur operasyonu İzmir Emniyet Müdürlüğü Konak'ta asayiş ve trafik uygulaması yaptı. 7 ayrı noktada yapılan çalışmaya, 450 personel katıldı. Kamuya açık yerlerde, park ve bahçelerde,..
Mesire erken davet MANİSA Belediye Başkanı Bülent Kar, 466'ncısı yapılacak Mesir Şenlikleri'ne 15 ülkenin büyükelçisini davet etti. Kar, Ankara'da; Hollanda, İsviçre, Bosna, İsveç, Macaristan..
Taksicilerden destek Uyuşturucuyla mücadele konusunda meclis araştırma önergesi veren, imza kampanyası düzenleyen CHP İzmir Milletvekili Ahmet Ersin, İzmir Şoförler ve Otomobilciler Odası Baş..
Dünya 'Star'ı ile sabaha kadar dans İZMİR'İN yeni eğlence merkezlerinden Velox, dünyaca ünlü bir ismi ağırlıyor. 2005 yazına "Till There Was You" adlı şarkısıyla damgasını vuran ABD'li DJ ve ..
Balçovalı çocuklar Anıtkabir yolunda BALÇOVA Belediyesi 23 Aralık'ta başarılı öğrencileri Anıtkabir'e götürecek. İlçedeki 12 okulun her sınıfından en başarılı 2 öğrencinin katılacağı gezide A..
Gazeteci Tekindor'un adı parka verildi MİLLİYET Gazetesi'nin eski Ege Büro Temsilcisi Nurettin Tekindor'un adının verildiği park törenle açıldı. Bozyaka Bahar Mahallesi'ndeki 4 bin 700 metrek..
'Göç Operasyonu' NESLİ tükenme tehlikesi altında olan iri turna kuşları, bir hafif uçağın peşinden yeni yuvalarına doğru uçuyor. Kuşlar bu yolla, "Göç Operasyonu" kapsamında, Wisconsin'deki N..
Arılar insan yüzünü tanıyor İNGİLTERE'DEKİ Cambridge Üniversitesi'nde bir araştırma yapan Avustralyalı bilim adamları, sadece topluiğne başı büyüklüğünde bir beyne sahip oldukları bilinen arı..
Sayısal, 5 milyon YTL'ye koşuyor Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen Sayısal Loto'nun bu haftaki çekilişinde 6 bilen olmayınca, 2 milyon 893 bin 332 YTL 43 kuruş, bu h..
Akdeniz Edebiyat Festivali başladı HOLLANDA'DA, Sahne Sanat Kurumu tarafından düzenlenen "Akdeniz Edebiyat Festivali" dün başladı. Bu yıl dördüncüsü düzenlenen ve Türkiye'den yazar Hilmi Yavu..
Niğde Valisi'ne eşinden suçlama Niğde Valisi Gündüz Beder'in 31 yıllık eşi Zeynep Beder, eşinin kendisini Vali Konağı'ndan kovduğu ve çalışanların önünde hakaret ettiği iddiasıyla boşanma dav..
Yunanistan'da genel grev Yunanistan'da kamu ve özel sektör çalışanlarının, "Hükümetin ekonomi politikasını ve toplusözleşme pazarlıklarına ilişkin yapmayı tasarladığı değişiklikleri" protesto..
Yüz binlerce kişi toprağa verdi Beyrut'ta bombalı saldırıyla öldürülen Lübnanlı gazeteci ve milletvekili Cıbran Tüveyni ve iki koruması, dün Beyrut'ta yüz binlerce kişinin katıldığı cenaze tö..
Ahmedinecad: Yahudi soykırımı efsane İran Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinecad "Yahudiler'in soykırım adı altında bir şey uydurduğunu" söyledi. İsrail'e seslenen Ahmedinecad, "Eğer medeniyetinizi..
Bush Irak'ta "yanlış istihbaratı" kabul etti Amerika Başkanı George Bush, "yanlış istihbarata karşın Irak savaşına girilmesi kararının sorumluluğunu'' kabul etti. Washington'daki düşünce kuru..
Sahte pusula tuzağı Sünni, Şii ve Kürtler... Iraklılar kendilerini 4 yıl temsil edecek vekillerini seçmek için bugün sandık başında. İran'dan sızdığı öne sürülen kamyonlarca sahte oy pusulala..
Efes Invest, 2005'in 'en iyi büyüyen şirketi' ödülünü aldı Merkezi Türkiye'de bulunan ve Orta Asya'daki Coca - Cola operasyonlarını yürüten Efes Sınai Yatırım Holding (Efes Invest), 'East Cap..
Vestel, 'insansız hava aracı' üretecek 'İnsansız hava aracı' üretecek olan Vestel, projeyi sır gibi saklıyor. Vestel, aracın tanıtımı için izin alırsa, Hazerfen Havaalanı'nda bir gösteri yapa..
IMF'den dövizle borçlanma uyarısı IMF Temsilcisi Bredenkamp, dış finansmanda değişikliğe bağlı olarak kurda düzeltme yaşanabileceğini söyledi'Uslubu bozukları muhatap almayız'
» 1 2 3 4 5 6