1 Aralık 2005 Perşembe Günü Haberleri

1 Aralık 2005 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Haberin Devamı>>> Bankaya tünel kazan iki hırsız, üstlerindeki yolun çökmesiyle yakalandı. Tüneldeki sıcak nedeniyle kazıyı 'çıplak' yapan hırsızların fark edilme...İlk yüz nakli gerçekleşti
Haberin Devamı>>> 9 Kasım'da intihar saldırısı düzenleyen Belçikalı kadının, Irak'a Türkiye'den geçtiği belirlendi. Brüksel ve 3 kentte düzenlenen operasyonlarla o...Merkel: Türkiye'nin üyeli..
Sıra iş dünyasında Denetim tehdidi Devlet Bakanı Babacan, kurumlarda 10, gelirde beş puanlık vergi indiriminin kayıt dışıyla mücadelede ciddi adım olduğunu belirtti. Sıranın işadamlarına gel..
Belçika'da 'intihar' şoku Irak'taki intihar bombacıları arasında ilk kez Avrupalı bir kadının yer alması, Belçika'yı alarma geçirdi, operasyonlar sürüyor. Kimliği gizlenen kadının, bir süre ö..
'Çağdaş mağdaş değiller' Başbakan Erdoğan dün Düzce'de doğalgaz verme törenine katıldı. Erdoğan, muhalefete yüklendi: "Çağdaşlık mağdaşlık filan diyorlar ya, bunların yakından uzakta..
Depremzedeler kışa teslim Pakistan'da, 80 bin can alan 8 Ekim depreminden en çok etkilenen Keşmir'de afetzedeleri ağır kış şartları vuruyor. Hâlâ yeterli yardım ulaşmayan Keşmir'de soğuktan s..
HIV taşıyıcıları örgütlendi Bugün Dünya AIDS Günü. Türkiye bugüne örgütlenme çabaları süren bir dernek ve yeni bir kampanyayla girdi.
Bile bile virüs 'kabahat'miş AIDS olduğunu bilerek evlendiği eşine virüs bulaştıran Ümit Ulukaya'nın hapis cezası, Yargıtay'dan döndü. Ulukaya, kabahat hükümlerine göre yeniden yargılanacak v..
Ya Nevşehirli ya da Sivaslı Trafik kazası geçiren ve sadece adının 'Emre' olduğunu hatırlayan 24-25 yaşlarındaki genç, dört aydır Kayseri'de hastanede. Bazen Sivas'ın Gemerek ilçesinden, baze..
Acı bir rapor Göçün etkisi İstanbul'da kadınların ve çocukların hali vahim. Valiliğin TBMM Töre ve Namus Cinayetlerini Araştırma Komisyonu'na sunduğu rapora göre, İstanbul'da, göç yüzünden s..
Utanmadan sıkılmadan cinsellik Cinsellik, üniversite gençliği için bir tabu. 'Mahrem' dedikleri bu konu hakkında soru sorduğunuzda utanıyor ve kaçamak yanıtlar veriyorlar.
En pahalısı Julia Roberts İkiz doğurunca bir süre setlerden uzak kalan Hollywood oyuncusu Julia Roberts, film başına istediği 20 milyon dolarla en pahalı aktris unvanını elinde tutuyor. İkinc..
Borsada ikinci 'vergi' rekoru günü Kurumlar vergisinde yapılacak indirimin yabancı yatırımı destekleyeceği ve şirketlerin kârlılığını artıracağı beklentisiyle iyimserliğin güçlendiği borsada ..
Turkcell ve TAV'a iyi haber İran Dışişleri Bakanı Manuçehr Mottaki, Tahran İmam Humeyni Havaalanı ve cep telefonu şebekesi projeleriyle ilgili "çok yakında iyi haberler verebileceklerini" bil..
Onur Air, bilet fiyatını 49 YTL'ye indirdi Onur Air, yurtiçi bilet fiyatlarını 49 YTL'ye indirdi ve kuruluşunun ikinci yıldönümü nedeniyle düzenlediği kampanya kapsamında basamaklı ücretlendi..
Neden olmasın? İstatistiki bilgiler, Beşiktaş'ın işinin ne denli zor olduğunun en büyük göstergesidir.Kâbus gibi
» 1 2 3 4 5 6 7