9 Ağustos 2005 Salı Günü Haberleri

9 Ağustos 2005 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Şeriata uygun giysi satmayana ceza İran'da, muhafazakar milletvekilleri tarafından "şeriata uygun olmayan elbise giyen ve satanların cezalandırılmasına" yönelik hazırlanan kanun tasarısının m..
İran'da şeriata uygun giysi satmayana ceza İran'da, muhafazakar milletvekilleri tarafından "şeriata uygun olmayan elbise giyen ve satanların cezalandırılmasına" yönelik hazırlanan kanun tasar..
Sırp savaş suçlusu Milan Lukic yakalandı Bosna Savaşı sırasında işledikleri suçlardan dolayı kesinleşmiş 20 yıl hapis cezası bulunan ve Uluslararası Savaş Suçları Mahkemesi tarafından da aran..
Talat, ABD'li vekilleri kabul etti KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, Kıbrıs Türk Sanayi Odası'nın davetlisi olarak dün gece KKTC'ye gelen, ABD Kongre ve Senatosu'ndan 7 kişilik heyeti kabu..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Berlin'de kundaklama: 8 ölü Almanya'nın başkenti Berlin'de, çok sayıda yabancının oturduğu bir binada çıkan yangınd..
Özerten: İyi başladık MHK Başkanı Ufuk Özerten, Lig’in ilk haftasının hakemler adına iyi bir havada geçtiğini söyledi.
Federasyonun gafı Silahla bir kişinin yaralanmasıyla sonuçlanan özel maçla ilgili 5 Ağustos’a kadar karar verilmesi gerekiyordu. Ancak federasyon konuyu zamanında görüşüp karara bağlayamadı.
Yattara ikiye böldü Trabzonspor'un, Güney Kıbrıs Rum Kesimi'nden Anorthosis'e elenmesinin ardından, ilk maçta gördüğü kırmızı kart nedeniyle eleştiri oklarının hedefindeki isim Yattara, taraf..
Öğretmenlik başvuruları yarın başlıyor Milli Eğitim Bakanlığı'nın (MEB) alacağı 10 bin 509 öğretmen kadrosu için başvurular yarın başlıyor.
Sökülen pisuvarları yabancı öğrenci takacak Çorum'un İskilip Belediyesi'nin davetlisi olarak ilçeye giden değişik ülkelerden 15 üniversite öğrencisi, çevre düzenleme işlerinde gönüllü olarak ..
Alex'i tutmak kolay çünkü durarak oynuyor Fenerbahçe maçında, teknik direktör Ziya Doğan'ın Alex'i tutmakla görevlendirdiği Sedat Yeşilkaya, "Alex'i tutmak benim için zor olmadı. Çünkü kendis..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Öğretmenlik başvuruları yarın başlıyor Milli Eğitim Bakanlığı'nın (MEB) alacağı 10 bin 509 öğretmen kadrosu için ba..
» 1 2 3 4 5 6 7 8