8 Ağustos 2005 Pazartesi Günü Haberleri

8 Ağustos 2005 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
'Ölüm korkusuyla bebeğimi terk ediyorum' Samsun'da 3 günlük olduğu sanılan kız bebek sahilde terkedilirken, üzerinde, "Tecavüze uğradım. Ben bir talebeyim. Tecavüz eden kabullenmedi. Kardeşle..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Edirne'ye nehir taşkını uyarısı Edirne Ziraat Odası Başkanı Cengiz Yorulmaz, valiliğin Meriç Nehri'nde taşma olasıl..
TBB: İstanbul Yaklaşımı uzatılsın Türkiye Bankalar Birliği (TBB), 4 Haziran 2005 tarihinde sona eren İstanbul Yaklaşımı’nın uzatılması, kapsamının genişletilmesi ve kar azalmasına neden olan ..
Öğrenim ve katkı kredilerine ek süre 2005-2006 öğretim yılında burs, öğrenim ve katkı kredisi almak isteyen ara sınıf öğrencilerinin başvuru süreleri 19 Ağustos 2005 tarihine kadar uzatıldı.
AKP'li Kuzu: Ek protokol beklemeye alınabilir AKP'li TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Burhan Kuzu, Gümrük Birliği Anlaşması’nın 1995’te Ankara Anlaşması’na bağlı olarak yapıldığını ve halen TBM..
Usluel şirketi: Irak'ta 3 çalışanımız kaçırıldı Usluel şirketi, Irak'ta 3 çalışanının kaçırıldığını bildirdi.
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); 'Ölüm korkusuyla bebeğimi terk ediyorum' Samsun'da 3 günlük olduğu sanılan kız bebek sahilde terkedilirken, üzerind..
Pakistanlıların terör bağlantısı iddiası Fransa'da yaşayan yüzlerce Pakistanlının terör bağlantıları olduğu ve Pakistanlı topluluğun gözetim altında tutulması gerektiği bildirildi.
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); İngiltere'de 'bombacılar' yargılanıyor Londra'da 21 temmuzda düzenlenen başarısız saldırıların faillerinden üçünün ..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); TBB: İstanbul Yaklaşımı uzatılsın Türkiye Bankalar Birliği (TBB), 4 Haziran 2005 tarihinde sona eren İstanbul Yakla..
LPG faciasında ölü sayısı 15'e yükseldi Gaziantep'te önceki gün LPG yüklü tankerin patlaması sonucu meydana gelen kazada ölenlerin sayısı 15'e yükseldi.
Minibüs devrildi: 6 ölü Diyarbakır'ın Kulp İlçesi'nde minibüsün şarampole yuvarlanması sonucu ilk belirlemelere göre 6 kişi öldü, 8 kişi yaralandı.
Osmaniye'de 3.5 büyüklüğünde deprem Osmaniye'de, Richter ölçeğine göre 3.5 büyüklüğünde depremle sallanırken, can ve mal kaybı olmadı.
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Öğrenim ve katkı kredilerine ek süre 2005-2006 öğretim yılında burs, öğrenim ve katkı kredisi almak isteyen ara sın..
İsrail gemisi Alanya yolundan döndü İsrail'den Alanya'ya doğru yola çıkan "Mirage" adlı yolcu gemisinin "güvenlik endişesiyle" rota değiştirdiği ileri sürüldü.
LPG faciasında ölü sayısı 14'e yükseldi Gaziantep'te önceki gün LPG yüklü tankerin patlaması sonucu meydana gelen kazada ölenlerin sayısı 14'e yükseldi.
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Minibüs devrildi: 6 ölü Diyarbakır'ın Kulp İlçesi'nde minibüsün şarampole yuvarlanması sonucu ilk belirlemelere gör..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); LPG faciasında ölü sayısı 13'e yükseldi Gaziantep'te önceki gün LPG yüklü tankerin patlaması sonucu meydana gelen k..
» 1 2 3 4 5