7 Ağustos 2005 Pazar Günü Haberleri

7 Ağustos 2005 Pazar Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Otobüs şarampole yuvurlandı: 4 ölü Düzce'de yolcu otobüsünün şarampole yuvarlanması sonucu ölenlerin sayısı 4'e yükseldi. Yaralanan 35 kişinin kimlikleri belirlendi.
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Taksinin LPG tankı patladı Atatürk Havalimanı'nda bir takside LPG tankında patlama meydana geldi. Olayda ölen ya da..
İsrail Türk turizmine darbe vurabilir İsrail’in, terör tehdidi gerekçesiyle turistik gemileri Türk limanlarında demirlemelerini yasaklayabileceği bildirildi.
Blair müslüman okullarına da el attı Londra’daki terör olaylarının ardından Başbakan Tony Blair, Müslüman çocuklarının eğitimini devletin kontrolüne alabilmek için 150 kadar Müslüman devlet o..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); İsrail Türk turizmine darbe vurabilir İsrail’in, terör tehdidi gerekçesiyle turistik gemileri Türk limanlarında dem..
Zambiya İngiliz terör sanığını iade etti Afrika ülkesi Zambiya, İngiliz terör sanığı Harun Reşid Esvad'ı iade etti.İngiltere'nin başkenti Londra'da 21 temmuzda meydana gelen bombalı saldırı g..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Otobüs şarampole yuvurlandı: 3 ölü Düzce'de bir yolcu otobüsünün şarampole yuvarlanması sonucu ilk belirlemelere gö..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Gözaltına alınan somalili suçlu bulundu İngiltere'nin başkenti Londra'da 21 temmuzda meydana gelen bombalı saldırı ..
'ABD Irak'taki askerlerini azaltacak' ABD'de yayımlanan The New York Times gazetesi, ABD'nin Irak'taki askerlerinin sayısını önümüzdeki ilkbaharda 20 ila 30 bin civarında azaltabileceğini yaz..
Eski İngiltere Dışişleri Bakanı öldü Eski İngiltere Dışişleri Bakanı Robin Cook, İskoçya'nın kuzeyindeki bir dağda yürürken düşmesi sonucu öldü.
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Blair müslüman okullarına da el attı Londra’daki terör olaylarının ardından Başbakan Tony Blair, Müslüman çocukları..
SİT kurulları yeniden ele alınacak AK Parti İzmir Milletvekili Prof. Dr. Mehmet Tekelioğlu, SİT kurullarının 'olur olmaz' yerleri doğal SİT alanı ilan ederek, turizm beldelerinde yatırım gücü..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Gözaltına alınan Türk suçlu bulundu İngiltere'nin başkenti Londra'da 21 temmuzda meydana gelen bombalı saldırı giri..
Bir kişi daha pitbull kurbanı oldu Ukrayna'da bir kadın, pitbull cinsi köpek tarafından parçalanarak öldürüldü. Interfax haber ajansının polise dayandırdığı haberinde, Sebastopol kenti yakınl..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); 'ABD Irak'taki askerlerini azaltacak' ABD'de yayımlanan The New York Times gazetesi, ABD'nin Irak'taki askerlerinin..
Dışişlerine bir astrolog gerek Türkiye Merkür geri giderken ve Ay boşluktayken uyum protokolünü imzaladı, Kıbrıs'ı tanımadığını açıklayan bir deklarasyonda bulundu. Şimdi neler olacak?
Neruda'nın çiçeği ikinci kez açıldı Daha önce Emirgan'da bulunan Neruda's Bloom Cafe-Bar-Restaurant bu kez Arnavutköy'de açıldı. Dekorasyonunda 70'li yılların çizgisini taşıyan Neruda's Bloom..
"300'den fazla kan davalıyı barıştırdım" Fransız haber ajansı AFP, Diyarbakır'da yaşayan Sait Şanlı'yı "Bugüne kadar 300'den fazla kan davasını bitirdi" diye bütün dünyaya ve Nobel Barış Komi..
Ay suratlı kedi çılgınlığı devam ediyor Geçtiğimiz yıl 30'uncu yaşını tüm dünyada törenlerle kutlayan Hello Kitty'nin özel tasarım kolyesi satışa çıktıktan birkaç dakika sonra 55 bin dolara a..
Futbol tartışma programları yeni sezona iddialı giriyor Süper Lig başladı. Maçlarla birlikte futbol tartışma programları da ekrana gelecek. Peki kim, hangi kanalda, kiminle birlikte yorum yap..
» 1 2 3 4 5 6 7 8