5 Ağustos 2005 Cuma Günü Haberleri

5 Ağustos 2005 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Haberin Devamı>>> Almanya Başbakanı Schröder, "Türkiye'nin üyeliği AB'nin güvenliği için gereklidir" derken, Danimarka 'U' dönüşü yapan Fransa'yı eleştirdiErdoğan: Chirac üzdü
Şaron başucunda tabancayla uyuyor İsrail Başbakanı Ariel Şaron'un, Gazze Şeridi'nden çekilme planına karşı olan radikallerin tehditleri yüzünden başucunda dolu bir tabancayla uyuduğu bildiril..
Haberin Devamı>>> İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin denize iç çamaşırıyla girilmesini engellemek için 2.5 YTL'ye sattığı mayolara talep düşük kaldı. Pazar günleri...'Maliye Bakanı'nın da söy..
Haberin Devamı>>> Trabzon Emniyet Müdür Yardımcısı İbrahim Azcan, Rus hayat kadınlarıyla ilgili ilginç gözlem ve incelemelerini bir kitapta topladıOtoparktan 'vaha'ya
Haberin Devamı>>> 10. Dünya Atletizm Şampiyonası, Finlandiya'nın başkenti Helsinki'de yarın başlayacak. Dokuz gün sürecek dev organizasyona 209 ülkeden bin 900'e y...Rakamların dili
Haberin Devamı>>> DÜNYA Üniversiteler Spor Oyunları'nın (UNIVERSIADE) açılış törenlerini izleyeceklere, içinde tişört, şapka ve gıda maddelerinin bulunacağı çantal...Halk sağlığını hiçe sayan..
Bebek ölümlerinin nedeni bakteri Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde 6 bebeğin ölümüne yol açan enfeksiyonun gram negatif bakterilerden kaynaklandığı belirlendi.
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Kayseri'de bebeklerin cesetleri karıştı Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Yeni Doğan Servisi'nde önceki ..
AB ile müzakereleri veto olasılıkları Dışişleri, Kıbrıs Rum yönetiminin "Türkiye'nin Kıbrıs'ı tanımaması halinde müzakereleri veto ederiz" açıklaması için, "teorik olarak çerçeve belge onayla..
Çin'de 'yoldaş' yerine İngilizce isim Çinliler artık iş yerlerinde iş arkadaşlarına ya Çince, ya İngilizce isimleriyle ya da takma adlarıyla sesleniyor. Hitap şekli olarak ’yoldaş’ı kullananl..
Güney Kore'de 'telekulak' özür diledi Güney Kore istihbaratı, aralarında nüfuzlu kişilerin de bulunduğu kimselerin telefon konuşmalarını yasaya aykırı olarak kaydettiği için özür diledi.
KKTC'de ara bölgedeki mayınlar temizleniyor KKTC Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat, ara bölgedeki mayınların temizlenmesi konusunda Birleşmiş Milletlerle (BM) anlaşmaya varıldığını, bugün bu kon..
Maariv: Şaron başucunda tabancayla uyuyor İsrail Başbakanı Ariel Şaron'un, Gazze Şeridi'nden çekilme planına karşı olan radikallerin tehditleri yüzünden başucunda dolu bir tabancayla uyuduğu ..
Türkiye Barzani'nin önerisinden rahatsız Kürdistan Demokrat Partisi (KDP) Başkanı Mesud Barzani’nin "Anayasaya sekiz yıl sonra için self- determinasyon referandumunu koydurmak için görüş birl..
ABD Irak konusunda 'ikilem' içinde ABD Savunma Bakanı Donald Rumsfeld, ABD'nin, Irak'ta bulundurduğu asker sayısı konusunda ikilemde olduğunu söyledi.
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Rus denizaltısı deniz tabanında sıkıştı Rusya'da Büyük Okyanus'taki Kamçatka Yarımadası açıklarında deniz tabanında..
'İstanbul'un büyüsüne kapıldım' Denizlispor'un yeni transferi Yusuf Şimşek, İstanbul'un büyüsüne kapıldığı için Fenerbahçe'de uzun yıllar forma giyemediğini söyledi, "Sarı lacivertli takımda ..
Bıçakcı: Kaliteli bir lig olsun Futbol Federasyonu Başkanı Levent Bıçakcı, bugün başlayacak Birinci Süper Lig'de yeni sezon için yayınladığı mesajda, fair-play ruhunun öncelik alındığı, kalit..
Garnizon Komutanı Bektaş kaza geçirdi Konya'nın Yunak İlçesi'nde meydana gelen trafik kazasında, Akşehir Garnizon Komutanı Albay Yusuf Bektaş ve eşi yaralandı.
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Bebek ölümlerinin nedeni bakteri Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde 6 bebeğin ölümüne yol açan enfeks..
» 1 2 3 4 5 6 7 8