4 Ağustos 2005 Perşembe Günü Haberleri

4 Ağustos 2005 Perşembe Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); İngiltere'den İsrail'e nükleer yardım İngiliz Yayın Kurumu BBC, 1958 yılında İngiltere’nin, nükleer programlarda ön..
Yıldızlarımız Hırvatisran'a direnemedi: 87-72 19. Avrupa Yıldız Erkekler Basketbol Şampiyonası'nda Türkiye, çeyrek final (F) Grubu'ndaki 3. ve son maçında Hırvatistan'a 87-72 yenildi.
100 Temel Eser Meclis gündeminde CHP Denizli Milletvekili Mustafa Gazalcı, Aziz Nesin’in kitaplarının, "100 Temel Eser" arasında olmamasını Meclis gündemine taşıdı. CHP Denizli Milletvekili G..
Irak'ta Çelebi'nin yardımcısı öldürüldü Irak'ın başkenti Bağdat'ta, Başbakan Yardımcısı Ahmet Çelebi'nin yardımcısının silahlı kişilerce öldürüldüğü bildirildi.
'Londra'yı korumak için Irak'tan çekilelim' Londra Belediye Başkanı Ken Livingstone, geçen ay bombalı saldırılar düzenlenen Londra'nın korunması için İngiltere'nin birliklerini Irak'tan çekme..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); 100 Temel Eser Meclis gündeminde CHP Denizli Milletvekili Mustafa Gazalcı, Aziz Nesin’in kitaplarının, "100 Temel E..
İspanyollar ETA ile müzakereden yana İspanya'da yapılan bir anket, halkın çoğunluğunun silah bırakması şartıyla Bask bölgesinin bağımsızlığını isteyen ETA örgütü ile müzakereden yana olduğunu..
Rottweiler cinsi köpek bebeği öldürdü ABD'nin Los Angeles kentinde, rottweiler cinsi bir köpek, annesinin kollarından kaptığı 16 aylık bebeği öldürdü.
Bitkisel hayatta doğum yapan kadın öldü ABD'de 3 aydır bitkisel hayatta bulunan ve dün doğum yapan 26 yaşındaki Susan Torres öldü.
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); İspanyollar ETA ile müzakereden yana İspanya'da yapılan bir anket, halkın çoğunluğunun silah bırakması şartıyla Bas..
Kadınlara mikro kredi desteği Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı (KEDV) tarafından 2002 yılında kurulan mikro kredi kurumu Maya'nın aktif üye sayısı geçen yıla göre yüzde 50 artarak 1,500, ver..
Tuborg Mike Bell'i aldı Türkiye basketbol ligi ekiplerinden Tuborg Pilsener, Bryant Matthews ve Mike Hall'ın ardından ABD'li forvet Mike Bell'i de renklerine bağladı ve transferi kapattı.
» 1 2 3 4 5 6 7 8