31 Ağustos 2005 Çarşamba Günü Haberleri

31 Ağustos 2005 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Beşiri'de ölen teröristler 7'ye yükseldi Batman'ın Beşiri İlçesi'nde terör örgütü PKK mensuplarıyla güvenlik güçleri arasındaki çatışma sonrası yapılan arazi arama tarama faaliyetlerinde bir ..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Mudurnu'da orman yangını Bolu'nun Mudurnu ilçesinde orman yangını çıktı. Askeri birlikler ve vatandaşlar yangını sö..
EGO otobüs sürücüsü alkollü çıktı Ankara Büyükşehir Belediyesi EGO otobüsünü kullanan bir kişi alkollü çıktı.
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Beşiri'de ölen teröristler 7'ye yükseldi Batman'ın Beşiri İlçesi'nde terör örgütü PKK mensuplarıyla güvenlik güçler..
Yeni ilköğretim müfredatı 12 Eylül'de Milli Eğitim Bakanlığı İlköğretim Genel Müdürü Servet Özdemir, 9 ilde pilot uygulaması yapılan yeni ilköğretim müfredatının bu yıl tüm Türkiye'de 1-5'inc..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); EGO otobüs sürücüsü alkollü çıktı Ankara Büyükşehir Belediyesi EGO otobüsünü kullanan bir kişi alkollü çıktı.
THY'de kalp krizi için cihaz Türk Hava Yolları'nın (THY), kalp krizlerinde kullanılan defibrillatör cihazlarını kabinde bulunduran ve gerekli eğitimleri kendi bünyesinde yapan Türkiye'nin ilk..
Orhan Pamuk 16 Aralık'ta hakim önünde Yazar Orhan Pamuk hakkında, İsviçreli bir gazeteciye Ermeni tehciri konusunda yaptığı açıklamanın çevirisinin Türkiye'de bir dergide yer alması üzerine "..
Şırnak'ta trafik faciası: 3 ölü Şırnak'ın Cizre İlçesi'nde meydana gelen trafik kazasında 3 kişi öldü, 32 kişi yaralandı.
Havaya ateş etti komşusunu yaraladı Ordu'nun Çamaş İlçesi'nde bir kişi, korkutmak için havaya tabancayla ateş ederken, eşini ve tartıştığı komşusunu yaraladı.
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Yeni ilköğretim müfredatı 12 Eylül'de Milli Eğitim Bakanlığı İlköğretim Genel Müdürü Servet Özdemir, 9 ilde pilot u..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); TDT müdürlüğüne Özcan atandı Murat Gökçer'in geçen hafta istifa etmesinin ardından Trabzon Devlet Tiyatrosu Müdürlü..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); THY'de kalp krizi için cihaz Türk Hava Yolları'nın (THY), kalp krizlerinde kullanılan defibrillatör cihazlarını kab..
Yazar Pamuk davası 16 Aralık'ta Yazar Orhan Pamuk hakkında, İsviçreli bir gazeteciye Ermeni tehciri konusunda yaptığı açıklamanın çevirisinin Türkiye'de bir dergide yer alması üzerine "Türklü..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Şırnak'ta trafik faciası: 3 ölü Şırnak'ın Cizre İlçesi'nde meydana gelen trafik kazasında 3 kişi öldü, 32 kişi yara..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Yarın Dünya Barış Günü Yarın insanlığın savaş acılarının bir daha yaşanmaması için kutladığı Dünya Barış Günü...1 E..
Mersin'deki göçükten işçinin cesedi çıkarıldı Mersin'deki krom tesislerinde meydana gelen göçükte toprak altında kalan işçinin cesedinin çıkarıldığı bildirildi.
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Yazar Pamuk davası 16 Aralık'ta Yazar Orhan Pamuk hakkında, İsviçreli bir gazeteciye Ermeni tehciri konusunda yaptı..
Milli Saraylar'daki iki tablo "sırra kadem bastı" TBMM Başkanvekili İsmail Alptekin, Milli Saraylardaki "Keçi Güden Kız" ve "Köy Girişi" isimli iki yağlıboya tablonun kaybolduğunu ve 14 yıldı..
OKS'de 2. yerleştirme başvuruları cuma bitiyor Ortaöğretim Kurumları Öğrenci Seçme Sınavı (OKS) 2. yerleştirme için başvuru süresi 2 Eylül Cuma günü sona erecek.
» 1 2 3 4 5 6 7 8