30 Ağustos 2005 Salı Günü Haberleri

30 Ağustos 2005 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Hüseyin Güler ANAP'a katıldı CHP’yi "sağa yatkın olduğu" için terk eden Mersin Milletvekili Hüseyin Güler Anavatan’a katıldı. Böylece Anavatan Partisi’nin TBMM’de grup kurmasına sadece 3 mill..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Suriyeli terörist tutuklandı Trabzon'un Maçka İlçesi'nde, terör örgütü mensuplarıyla çıkan çatışmadan 5 gün sonra y..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Hüseyin Güler ANAP'a katıldı CHP’yi "sağa yatkın olduğu" için terk eden Mersin Milletvekili Hüseyin Güler Anavatan’..
İstanbul'da terör örgütü operasyonu İstanbul'da bir terör örgütüne yönelik düzenlenen operasyonda 5 kişi yakalandı.
DEP'liler DEHAP'lıları DTH'ye almıyor Eski DEP milletvekilleri Leyla Zana, Orhan Doğan, Hatip Dicle ve Selim Sadak’ın oluşturduğu Demokratik Toplum Hareketi, keddisini fesheden DEHAP’lıları, ..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); İstanbul'da terör örgütü operasyonu İstanbul'da bir terör örgütüne yönelik düzenlenen operasyonda 5 kişi yakalandı.
Tokat'ta 4,2'lik deprem Merkez üssü Tokat'ın Almus İlçesi'ne bağlı Gökdere Köyü olan 4,2 şiddetinde bir yer sarsıntısı meydana geldi.
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); DEP'liler DEHAP'lıları DTH'ye almıyor Eski DEP milletvekilleri Leyla Zana, Orhan Doğan, Hatip Dicle ve Selim Sadak’..
Haberin Devamı>>> Renzo Martinelli'nin bir kısmını Kapadokya'da çektiği, Harvey Keitel'ın başrolünü oynadığı 'Mücevherci' adlı sinema filmi kasım ayında İtalya'da ...MTV ödüllerini Green Day ..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Tokat'ta 4,2'lik deprem Merkez üssü Tokat'ın Almus İlçesi'ne bağlı Gökdere Köyü olan 4,2 şiddetinde bir yer sarsınt..
Mimarlar: AKM'yi yıkmak mı? Aklından bile geçirme! İlk bombayı yaklaşık iki hafta önce Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç patlattı: "AKM'yi yıkıp yeniden yapacağız." Bakan daha sonraki açıkla..
Tiyatrocular isyanda Tiyatrocular dün İstanbul, Ankara ve İzmir'de toplanarak Devlet Tiyatroları'ndaki tavrı nedeniyle hükümeti protesto etti. Pek çok ünlü ismin buluştuğu eylemlerde, sanat y..
Üç kentte bildiriler okunurken Bakan soruyordu: İstifa mı var? Tek bir bildirinin okunduğu Ankara ve İzmir'deki protestolara da yüzlerce sanatçı katılıp tepkisini alkışlarla dile getirdi. Ank..
'Venedik' bu yıl daha da iddialı Yarın akşam, Tsui Hark'ın Çin/Hong Kong ortak yapımı 'Yedi Kılıç' (Seven Swords) adlı filmiyle açılışı yapılacak 62. Venedik Film Festivali'nin yedi bölümden ..
ODTÜ'de tarih kongresi Tarih Vakfı, düzenleyeceği 5. Uluslararası Tarih Kongresi'nde tarih, sosyoloji ve siyaset bilimi alanında Türk ve yabancı uzmanları ODTÜ'de buluşturacak.
'Mabet', medyaya eziyet... Sonşampiyonun, başta başkan Aziz Yıldırım olmak üzere, yönetiminin medyaya karşı hasmane tutumu yumuşayacağına tam aksine giderek tırmanıyor. Bunun son örneği Samsu..
Son transfer: Zafer Biryol Fenerbahçe, Konyaspor'dan transfer ettiği Zafer Biryol ile üç yıllık sözleşme imzaladı. Fenerbahçe Burnu'ndaki kulüp binasında dün düzenlenen imza töreninde Zafer B..
Collina istifa etti Altı kez dünyanın en iyi hakemi seçilen İtalyan hakem Pierluigi Collina, İtalya'daki kariyerini noktaladığını açıkladı. İtalya'da hakemler için yaş sınırı olan 45 yaşına e..
Terim: Kalan sağlar bizimdir 2006 Dünya Kupası elemelerinde Danimarka ve Ukrayna'yla hayati karşılaşmalara çıkacak A Milli Futbol Takımı, sabah ve akşam olmaz üzere dün ilk çalışmalarını yapa..
Fatih ve Alpay hasret giderdi Milli Takım'ın dünkü idmanı iki futbolcu için çok farklıydı: Alpay Özalan ve Fatih Akyel. Uzun bir aradan sonra yeniden Milli Takım kadrosuna çağrılan iki futbol..
Sırbistan öncesi son prova Türkiye Basketbol Federasyonu'nun düzenlediği ve Efes Pilsen'in ana sponsorluğunda gerçekleştirilen 'Efes Pilsen World Cup 4' turnuvası bugün Abdi İpekçi Spor Salon..
» 1 2 3 4 5 6 7