3 Ağustos 2005 Çarşamba Günü Haberleri

3 Ağustos 2005 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
ROMANSON SUPERIOR ERKEK KOL SAATİ TIKLAYIN, BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ! Üstelik BonusCard'a vade farksız 4 veya 6 taksit imkanıyla !
ROMANSON ADEL ERKEK KOL SAATİ TIKLAYIN, BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ! Üstelik BonusCard'a vade farksız 4 veya 6 taksit imkanıyla !
NBA'in en büyük takası ABD Profesyonel Basketbol Ligi'nde (NBA) Bostan Celtics'in 29 yaşındaki forveti Antoine Walker, 5 takım arasında gerçekleşen dev bir takas sonucu Miami Heat takımına gi..
ROMANSON GISELLE BAYAN KOL SAATİ TIKLAYIN, BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ! Üstelik BonusCard'a vade farksız 4 veya 6 taksit imkanıyla !
Moritanya'da askeri darbe girişimi Moritanya'nın başkenti Nuakşot'ta, büyük bölümü cumhuriyet muhafızı olan çok sayıda asker, Genelkurmay Başkanlığı ile devlet radyo ve televizyon binasının d..
Hırsızların en sevdiği ressam Munch Norveç'in izlenimci ve dışavurumcu büyük ressamı Edvard Munch'un (1863-1944) eserleri yine çalındı. Munch'un 12 orijinal tablosunun da bulunduğu başkent Os..
ROMANSON ELİZE BAYAN KOL SAATİ TIKLAYIN, BU FIRSATI KAÇIRMAYIN ! Üstelik BonusCard'a vade farksız 4 veya 6 taksit imkanıyla !
ABD: PKK'nın Kerkük'te ofis haberini görmedik ABD Dışişleri Bakanlığı sözcülerinden Tom Casey, PKK'nın Kerkük'te ofis açtığı yönündeki haberleri görmediğini söyledi.
İtalya'da telefon dinleme rekor düzeyde İtalya'da mahkeme kararıyla kimi siyasilerin de telefonlarının dinlemeye alındığı iddialarıyla birlikte başlayan tartışma, devletin bu yönteme sıkça ba..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Irak Hava Yolları 14 yıl sonra İstanbul'da Irak Hava Yolları'nın 14 yıl aradan sonra Bağdat'tan gerçekleştirdiği il..
Türkiye ISAF masrafını NATO'dan alamıyor Türkiye, Afganistan'da ISAF görevi sırasında harcadığı 50 milyon doları NATO'dan alamıyor.
KPSS sonuçları açıklandı Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi'nce (ÖSYM) 2-3 Temmuz 2005 tarihlerinde gerçekleştirilen ve öğretmen adaylarının da katıldığı Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) ..
Açıköğretim Lisesi kayıt yenileme için ek süre Açıköğretim Lisesi kayıt yenileme işlemleri için ek süre tanındı. Milli Eğitim Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, 2005-2006 eğitim-öğretim yılı ..
Moritanya'da askeri darbe Moritanya'nın başkenti Nuakşot'ta, büyük bölümü cumhuriyet muhafızı olan çok sayıda asker, Genelkurmay Başkanlığı ile devlet radyo ve televizyon binasının denetimini..
Kanada'daki uçak kazasında ölen yok Kanada'nın Toronto kentindeki Pearson Uluslararası Havaalanı'nda alev alan yolcu uçağında can kaybı meydana gelmediği bildirildi.
Bush'un evrim teorisi karşıtı önerisi tartışılıyor ABD Başkanı George Bush'un, Amerikan okullarında evrim teorisinin yanı sıra evrenin üstün bir zekanın ürünü olduğu teorisinin de okutulması ..
ÖSS tercih formları için bugün son gün Üniversite adaylarının 25 Temmuz'da başlayan ÖSS tercih formlarını teslim süresi, bugün mesai saati bitiminde sona erecek.
AİHM Türkiye'yi mahkum etti Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi (AİHM), iki ayrı davada Türkiye'yi mahkum etti.
Eğlence yerlerinde silah yasağı teklifi CHP Kırklareli Milletvekili Mehmet Kesimoğlu, eğlence yerlerinde silah taşınmasına yasak getiren yasa teklifini TBMM Başkanlığı'na sundu.
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Türkiye ISAF masrafını NATO'dan alamıyor Türkiye, Afganistan'da ISAF görevi sırasında harcadığı 50 milyon doları NA..
» 1 2 3 4 5 6 7 8