27 Ağustos 2005 Cumartesi Günü Haberleri

27 Ağustos 2005 Cumartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Beşiri'de gerginlik Batman’ın Beşiri İlçesi’ne bağlı Tepecik Köyü yakınlarındaki operasyon bölgesine gitmek isteyen..
Adana Adliye'sinde silahlı saldırı: 1 ölü Adana'da adliyeye çıkarılan 5 zanlıya silahlı saldırı düzenlendi. Saldırıda 1 kişi öldü, 2 kişi yaralandı.
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Beşiri'deki çatışma sona erdi Batman'ın Beşiri İlçesi kırsal kesiminde güvenlik güçleriyle terör örgütü PKK militan..
Kazakistan'da heyelan: 2 turist toprak altında Kazakistan'ın Doğu Kazakistan bölgesinde meydana gelen heyelanda, 2 Rus turistin toprak altında kaldığı, 7 Rus turistin akıbetinin ise bilinmedi..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Ebu Garib'den 100 kişi tahliye edildi Adını dünyaya Amerikan askerlerinin Iraklı mahkumlara yaptığı işkencelerle du..
Haberin Devamı>>> ABD Başkanı, Iraklı Şii lider El Hakim'e telefon ederek Baasçılara karşı tutumlarını yumuşatmalarını istediŞipşak siyasi porno!
TESK: Memur zammı bahşiş Türkiye Esnaf ve Sanaatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Derviş Günday, hükümetin 2006 yılı için memurlara önerdiği zam oranını vergi kaçıran zenginlerin ot..
Mezarlık davası AİHM'e gidiyor Nakşibendi Tarikatı Şeyhi Esad Coşan, Yusuf Bozkurt Özal, Zeynep Arcan ve Selma Ercihan’ın defnedilmesi edilmesi nedeniyle uzun süre tartışılan Yahya Efendi Mez..
Öğretmen atama sonuçları Avea'da Öğretmen atama sonuçları Avea'dan öğrenilebilecek.Avea'dan yapılan yazılı açıklamada, 29 Ağustos 2005 tarihinde gerçekleştirilecek 2005-2 öğretmen atamalarını..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Adana Adliye'sinde silahlı saldırı: 1 ölü Adana'da adliyeye çıkarılan 5 zanlıya silahlı saldırı düzenlendi. Saldırı..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); TESK: Memur zammı bahşiş Türkiye Esnaf ve Sanaatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Derviş Günday, hükümeti..
Trabzon'da çöp poşetinde patlama Trabzon'da, dün gece bir çöp poşetinin bilinmeyen nedenle patladığı bildirildi.
Konya'da grup kavgası: 2 ölü Konya'nın Cihanbeyli İlçesi'nde, kız kaçırma meselesinden aralarında husumet bulunan 2 grup arasında çıkan silahlı kavgada 2 kişi öldü, biri polis 2 kişi yaraland..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Mezarlık davası AİHM'e gidiyor Nakşibendi Tarikatı Şeyhi Esad Coşan, Yusuf Bozkurt Özal, Zeynep Arcan ve Selma Erci..
ABD'de anne sütünde zararlı madde bulundu ABD'nin kuzeybatısı ve komşu Kanada'nın İngiliz Kolombiyası bölgesinde, anne sütünde kısaca "PBDE" olarak adlandırılan kimyasal madde toksinleri bulu..
Uyuşturucu tozdan 800 heykel Avustralya'da, bir bölümü uyuşturucu içerikli "efedrin" adlı ilaçtan yapılmış 800 küçük heykel ele geçirildi.
Chirac, Kıbrıs deklarasyonuna tepki gösterdi Fransa’da Başbakan Dominique De Villepin’in ardından Cumhurbaşkanı Jacques Chirac da Türkiye’nin Güney Kıbrıs Rum Yönetimi’ni tanımayacağına ilişk..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); 'Kanser artışı çernobil değil sigaradan' Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Karadeniz bölgesindeki kanser vakaları ile Çern..
OKS başvruları 2 Eylül'de bitiyor Ortaöğretim Kurumları Öğrenci Seçme Sınavı (OKS) 2. yerleştirme için başvuru süresi bugün başladı.
Kazaları önleyecek kavşak Eylül'de açılacak İzmir-Manisa yolunun Bornova çıkışında bulunan, çok sayıda ölümlü ve yaralamalı trafik kazası meydana geldiği için "ölüm kavşağı" olarak nitelendir..
Adana hafif sallandı Adana'da çok hafif şiddette deprem meydana geldi.
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Trabzon'da çöp poşetinde patlama Trabzon'da, dün gece bir çöp poşetinin bilinmeyen nedenle patladığı bildirildi.
'İsrail'e saldırılara devam' Aşırı dinci Hamas örgütünün bombacısı Muhammed Deif, "İsrail haritadan silininceye kadar saldırıların devam edeceği" tehdidinde bulundu.
Hindistan'da trafik faciası: 10 ölü Hindistan'da aşırı hız yapan bir aracın çarpması sonucu 10 kişinin öldüğü bildirildi. Lucknow'un kuzeybatısındaki Şikohabad kentinde dün gece meydana gelen..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); ABD'de anne sütünde zararlı madde bulundu ABD'nin kuzeybatısı ve komşu Kanada'nın İngiliz Kolombiyası bölgesinde, a..
Haberin Devamı>>> Rasgele açtığı ateşle balkonda oturan 3 aylık hamile kadını vurmakla suçlanan Hıdır Çetintaş, bu kez kendi hedef oldu. Çetintaş'ın kuzeni de vura...Hans'la İvan'ın Türkiye k..
Suriyeli PKK’lıyı vatandaş yakaladı Trabzon'un Maçka İlçesi’nde 6 gün önce polislerle çatışıp ormanlık alana kaçan Suriye uyruklu ‘Çaktar’ kod adlı terörist, vatandaşlarca yakalandı.
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); OKS başvruları 2 Eylül'de bitiyor Ortaöğretim Kurumları Öğrenci Seçme Sınavı (OKS) 2. yerleştirme için başvuru süre..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); 'İsrail'e saldırılara devam' Aşırı dinci Hamas örgütünün bombacısı Muhammed Deif, "İsrail haritadan silininceye kad..
77 fotoğrafla dünyayı keşif turu National Geographic dergisinin özel sayısı "Keşif" kitapçı raflarında yerini aldı. Dergi, içindeki 77 fotoğrafla koleksiyoncuların ilgisini çekeceğe benziyor
» 1 2 3 4 5 6 7