26 Ağustos 2005 Cuma Günü Haberleri

26 Ağustos 2005 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Haberin Devamı>>> Hande Yener bu akşam ve yarın akşam Rumeli Hisarı'nda olacak. Koreografisini, daha önce dünyaca ünlü birçok isimle çalışan Luca Tommassini'nin ya..."Bienalin kazandırdıkları..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Yoksulluk sınırı 1.580 YTL'ye geriledi Türk-İş Araştırma Merkezi'nce yapılan araştırmaya göre, 4 kişilik bir aileni..
İzmir'de orman yangını kontrol altında İzmir'in Bornova İlçesi'nde, ağaçlandırma sahasında yangın çıktı.
Depremler uydu sayesinde izlenecek Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi Deprem Araştırma Enstitüsü Ulusal Deprem İzleme Merkezi Müdürü Doğan Kalafat, deprem bilgilerini Türksat 1C uydus..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); 'Hastane hırsızı' yakalandı Dolandırıcılık yöntemiyle hasta yakınlarının cep telefonlarını çalan bir kişi tutukland..
Anel Telekomünikasyon halka açılıyor Anel Grubu şirketlerinden telekomünikasyon ve bilgi teknolojileri sektöründe faaliyet gösteren Anel Telekomünikasyon'un halka arz edilecek 9 milyon YTL no..
TÜKODER: Kuruşa alışamadık Tüketiciyi Koruma Derneği (TÜKODER) Antalya Şube Başkanı Abdullah Özçulcu, tüketicilerin yılbaşında yürürlüğe giren Yeni Türk Lirası'na (YTL) alıştığını, ancak Yeni..
Paris'te yangın: 17 ölü Fransa'nın başkenti Paris'te 13. Mahalle'de bir binada gece saatlerinde çıkan yangında 17 kişi öldü, 21 kişi yaralandı. Ölenlerin arasında 4 çocuğun bulunduğu bildiril..
Irak'ta bugün 11 kişi öldürüldü Irak'ta bugünkü şiddet olaylarında 11 kişi öldürüldü. Güvenlik kaynakları, kentin kuzeydoğusunda kimliği belirlenemeyen kişilerin ateş açması sonucu 1 polis ye..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Güvensiz havayollarına kara liste Belçika Ulaştırma Bakanı Renaat Landuyt, gelecek hafta başında güvenlik kuralları..
Yurttaki tecavüz iddiasına kınama cezası Adapazarı'nda, Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu'na (SHÇEK) bağlı yetiştirme yurdunda kalan 16 yaşındaki bir kıza tecavüz edildiği iddiasıyla ilg..
Van'da 51 milyon kök hintkeneviri Van'ın Başkale İlçesi'nde gerçekleştirilen operasyonda, uyuşturucu madde yapımında kullanılan 51 milyon kök dişi hintkeneviri ile 16 kilo esrar ele geçirildi..
İzmir'de orman yangını İzmir'in Bornova İlçesi'nde, ağaçlandırma sahasında yangın çıktı.
Farklı dilde yayına RTÜK izin verecek Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), farklı dil ve lehçelerde yapılacak yayınlarla ilgili düzenleme yapma ve izin verme yetkisinin sadece kurula ait ol..
SPK Kaydi Sistem tarifesini onayladı Hukuki altyapısı Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), operasyon ve bilgi işlem alt yapısı ise Merkezi Kayıt Kurulu (MKK) tarafından hazırlanan Kaydi Sistem'de g..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Anel Telekomünikasyon halka açılıyor Anel Grubu şirketlerinden telekomünikasyon ve bilgi teknolojileri sektöründe f..
Alkollü içkiye yuvarlama zammı Bazı alkollü içkilerdeki maktu vergi tutarı, 0.02-0.08 Yeni Kuruş (Ykr) arasında değişen miktarlarda artırıldı.
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); SPK Kaydi Sistem tarifesini onayladı Hukuki altyapısı Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), operasyon ve bilgi işlem alt y..
Yurtta ki tecavüz iddiasına kınama cezası Adapazarı'nda, Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu'na (SHÇEK) bağlı yetiştirme yurdunda kalan 16 yaşındaki bir kıza tecavüz edildiği iddiasıyla il..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Van'da 51 milyon kök hintkeneviri Van'ın Başkale İlçesi'nde gerçekleştirilen operasyonda, uyuşturucu madde yapımınd..
» 1 2 3 4 5 6 7