23 Ağustos 2005 Salı Günü Haberleri

23 Ağustos 2005 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
İsrail Batı Şeria'dan çekildi Batı Şeria'daki, Sanur ile Homeş'teki yerleşimcilerin bugün tahliye edilmesiyle birlikte, İsrail'in toplam 25 yerleşimden çekilme işlemleri tamamlandı.
Ürdün'deki saldırıyı El Kaide üstlendi Ürdün'ün Akabe limanında Cuma günü ABD Deniz Kuvvetleri'ne ait gemileri hedef alan füze saldırısını Irak'taki El Kaide örgütü üstlendi.
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Felçli kadın Manş Denizi'ni geçecek Boynundan aşağısı felçli bir kadın, İngiltere ve Fransa arasındaki Manş Denizi'..
Van'da 1 terörist yakalandı Van'da gerçekleştirilen operasyonda, terör örgütü PKK üyesi bir kişi yakalandı. İl Jandarma Alay Komutanlığı ekiplerinin Van merkezde yaptığı istihbarat çalışmalar..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Alman mimar çöken iskele kurbanı Aydın'ın Didim İlçesi'nde, Milet Ören Yeri tiyatro alanında restorasyon çalışmalar..
Çanakkale- Troas Arkeoloji Buluşması başlıyor Çanakkale Bilim Sanat ve Kültür Etkinlikleri Derneği (ÇABİSAK) ile Çanakkale Belediyesi tarafından düzenlenen "Çanakkale-Troas Arkeoloji Buluşmas..
Tokat, o eli göremezdi MHK Başkanı Ufuk Özerten, Marcio Nobre'nin attığı golü canlı yayında temiz olarak değerlendirdiğini söyledi.
Gerets'in ayağı yerden kesiliyor Doğuş Otomotiv, Galatasaray Teknik Direktörü Eric Gerets ve yardımcısı Reinhard Stumpf'a, Türkiye'de kullanımları için Audi marka otomobil tahsis edecek.
Futbol Federasyonu'nda fire Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Serdar Güzelaydın, tüm kurul görevlerinden istifa ettiğini açıkladı. Güzelaydın ayrılma gerekçesini 'Katkıda bulunma' olana..
Schröder Nobel'e aday gösterildi Alman Haber Ajansı (DPA) 163 kişi ve 33 organizasyonun yanı sıra Almanya Başbakanı Gerhard Schröder'in de Nobel Barış Ödülü'ne aday gösterilenler arasında yer..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Ürdün'deki saldırıyı El Kaide üstlendi Ürdün'ün Akabe limanında Cuma günü ABD Deniz Kuvvetleri'ne ait gemileri hede..
OKS kayıtları bugün bitiyor Ortaöğretim Kurumları Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sınavı (OKS) 1. tercih döneminde yerleşmeye hak kazanan adayların yerleştikleri okullara kayıt süresi bugün sona..
Sultanbeyli'de yıkım başladı Sultanbeyli'de kaçak ve tehlikeli olduğu tespit edilen 52 binanın yıkımına, İstanbul Büyükşehir Belediyesi zabıta ekiplerince başlandı.
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Van'da 1 terörist yakalandı Van'da gerçekleştirilen operasyonda, terör örgütü PKK üyesi bir kişi yakalandı. İl Jand..
» 1 2 3 4 5 6 7 8