2 Ağustos 2005 Salı Günü Haberleri

2 Ağustos 2005 Salı Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Haberin Devamı>>> Türk basınında son röportajını Milliyet'e veren Stefanos Yerasimos: "Fransa'da yaşayan Türkler, Fransa'nın Türkiye'ye karşı söyleminden tedirgin....Pist hazır, kulak tıkaçla..
Zeugma mühürlerine AB desteği Zeugma'da çıkarılan kil mühür baskılarının envanterleşmesi ve tanıtımı projesi için AB'den hibe alınacak. Gaziantep Arkeoloji Müzesi Arkeoloğu Mehmet Önal, GAP B..
DSP’den bir 'Vahdettin’in istifası' daha Eski Devlet Bakanı Mehmet Kocabatmaz da DSP’den istifa etti.
İran'ın nükleer kararı Batı'da endişe yarattı İran, İsfahan kenti yakınındaki uranyum dönüşüm tesisindeki çalışmalarına iki gün içinde yeniden başlayacağını açıklarken, Fransa, İran'ın kararı..
İpsala'da 70 kg'lık eroin operasyonu Edirne'nin İpsala Sınır Kapısı'ndan yurtdışına çıkış yapmak isteyen bir otomobilde, 70 kilo 370 gram eroin bulundu. Olayla ilgili 1'i kadın, 5 kişi gözalt..
Karamanlis Türkiye ziyaretini erteledi Yunanistan Başbakanı Kostas Karamanlis'in Türkiye'ye yapacağı resmi ziyaretin, büyük bir olasılıkla ekim ayında olmasının beklendiği öğrenildi. Atina, d..
Milletvekillerinin karnesi TBMM 22. dönem 2. yasama yılında "en çok devamsızlık yapan" milletvekili AKP'den Göksel Küçükali, "karşılıklı konuşma ve sataşma"da da CHP Samsun milletvekili Haluk..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Zeugma mühürlerine AB desteği Zeugma'da çıkarılan kil mühür baskılarının envanterleşmesi ve tanıtımı projesi için A..
ÖSS tercih formları için yarın son gün Üniversite adaylarının, 25 Temmuz'da başlayan ÖSS tercih formlarını teslim süresi, yarın mesai saati bitiminde sona erecek.
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); İpsala'da 70 kg'lık eroin operasyonu Edirne'nin İpsala Sınır Kapısı'ndan yurtdışına çıkış yapmak isteyen bir otomob..
» 1 2 3 4 5 6