19 Ağustos 2005 Cuma Günü Haberleri

19 Ağustos 2005 Cuma Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
DIŞ AÇIK bilmecesi (1) Rekor 2004'te kırılmıştı Türkiye'nin dış ticaret açığı yeni bir rekora doğru gidiyor. Dış ticaret açığı, 2004 yılında 34.3 milyar dolarla en yüksek seviyesine çıkmışt..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); 'Türk turizmi Fomula 1 şampiyonu gibi' Uluslararası yatırım bankası Morgan Stanley, Türk turizm sektörünün, "Ferrar..
'Türkiye seçim malzemesi yapılmasın' Alman Hıristiyan Demokrat Birlik Partili (CDU) Elmar Brok, Türkiye'nin AB üyeliğinin seçimlerde seçim malzemesi yapılmasına tepki gösterdi.
Şantaj çetesi çökertildi İzmir İl Jandarma Komutanlığı tarafından gerçekleştirilen ‘Uğur’ adı verilen operasyonda, Konak, Karşıyaka ve Çiğli ilçelerinde zorla kaçırdıkları kişileri götürdükle..
ÖSS yerleştirme sonuçları yarın açıklanıyor Öğrenci Seçme Sınavı (ÖSS) ve Yabancı Dil Sınavı (YDS) yerleştirme sonuçları, yarın saat 10.00'da açıklanacak.
Havalimanındaki araçta bomba patlamış Makina Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi, Atatürk Havalimanı'nda bir takside 12 gün önce gerçekleşen patlamanın bagajda bulunan patlayıcıdan kaynaklandı..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Gül: Otel ücretini indirimsiz ödedim Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül, eşi ve oğluyla yaptığı t..
İsrail silah satarken ABD'ye danışacak İsrail'in, bundan sonra, başka devletlere silah satmadan önce ABD'ye danışmasını öngören bir anlaşma, iki ülke tarafından imzalandı.
ABD: Irak'ta direnişçiler tek tek avlanacak ABD Başkan Yardımcısı Dick Cheney, savaş karşıtı çevrelerin Irak'tan çekilme talebini kesin bir dille reddederek, Amerikan kuvvetlerinin "acımasızc..
ABD'de seri katile 10 kez müebbet Amerikan adaletinden 31 yıl kaçmayı başardıktan sonra yakalanan seri katil Dennis Rader'a 10 kez ömür boyu hapis cezası verildi.
Ürdün'den İsrail'e roket atıldı Ürdün'den atılan bir roket, İsrail'in sahil belgesi Eylat'taki havaalanının dışına düştü.
Brok: Türkiye seçim malzemesi yapılmasın Alman Hıristiyan Demokrat Birlik Partili (CDU) Elmar Brok, Türkiye'nin AB üyeliğinin seçimlerde seçim malzemesi yapılmasına tepki gösterdi.
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Papa Türkiye'nin davetini kabul etti 20. Dünya Gençlik Günü vesilesiyle Almanya'da bulunan Papa 16. Benediktus, Tür..
Tren yoluna döşenen mayın patladı Gaziantep'in İslahiye İlçesi'nde Mersin-İslahiye seferini yapan yolcu treninin geçişi sırasında, raylara döşenen mayın patladı. Olayda ölen ve yaralanan olma..
Gökova’da 4.1 büyüklüğünde deprem Gökova Körfezi'nde 4.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
Org. Tolon'dan 'bazı aydınlara' kınama Emekliye ayrılan 1. Ordu Komutanı Orgeneral Hurşit Tolon: Bazı aydınların Cumhuriyeti'nin üniter yapısını bozmaya yönelik girişimlerini kınıyorum.
Rusya'da 1 Türk öldürüldü, 3'ü yaralandı Rusya'nın başkenti Moskova'nın kuzeyindeki Yaroslavl kentindeki bir barda çıkan kavgada bir Türk işçisi öldürüldü, 3 işçi de yaralandı.
Başbakan'a 'telekulak' sorusu CHP TBMM Grup Başkanvekili Kemal Anadol, telefon dinlemelerine ilişkin denetim görevi için Başbakanın bir kişi ya da komisyonu görevlendirmesine neden ihtiyaç du..
TSK'da elektronik kart dönemi Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), yeni teknolojilerin sunduğu olanakları kullanarak, kimlik, elektronik cüzdan, sağlık kartı ve elektronik imza gibi bir çok işlevi ..
Çıplak fotoğrafla şantaj yapan çete çökertildi İzmir İl Jandarma Komutanlığı tarafından gerçekleştirilen ‘Uğur’ adı verilen operasyonda, Konak, Karşıyaka ve Çiğli ilçelerinde zorla kaçırdıkla..
Haberin Devamı>>> 38 yıldır İsrail işgali altındaki Gazze Şeridi'nden Yahudi yerleşimcilerin boşaltılması işlemi dün de devam ederken, İsrail askeri kaynakları, dü...Kartlarını eylülde açacak..
Devletin binasını dershaneye verdiler Çocukların okul ve derslik eksikliği yüzünden yeterli eğitim alamadığı Türkiye’de koskoca bir okul binası, okulu isteyen lise yerine, bir bir dershaneye ..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); İsrail silah satarken ABD'ye danışacak İsrail'in, bundan sonra, başka devletlere silah satmadan önce ABD'ye danışma..
» 1 2 3 4 5 6 7