17 Ağustos 2005 Çarşamba Günü Haberleri

17 Ağustos 2005 Çarşamba Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Yeşil salarda takı yasağı Futbol Federasyonu Eğitim Planlama ve Araştırma Kurulu (EPAK) uzmanı Mahmut Çetiner, futbol oyun kurallarında yapılan değişiklikle futbolcuların artık karşılaşmalard..
Tuncay: Hatamın bedeli F.Bahçe-Diyarbakırspor karşılaşmasında, yedek kulübesinde kırmızı kart gören Tuncay Şanlı, hırsının kurbanı olduğunu ve gerekli dersi aldığını belirterek, "Burası Fener..
Potada çeyrek final 23. Dünya Üniversiteler Yaz Spor Oyunları'nda erkek basketbol milli takımı, final grubundaki son maçında Sırbistan-Karadağ'a 85-79 yenilmesine karşın, grup ikincisi olarak..
Tolon: Ulus devletin sorgulanması sakıncalı 1. Ordu Komutanı Orgeneral Hurşit Tolon, Türkiye Cumhuriyeti'nin ulus devlet olarak kurulduğunu belirterek, "Bunu 82 yıl sonra yeni baştan değerlen..
Erdoğan, İsrail'in Gazze'den çekilmesinden memnun Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, İsrail ve Filistin'e, Gazze Şeridi'nden çekilme planının uygulanmaya başlamasından duyduğu memnuniyeti ilet..
Bangladeş'te eşzamanlı patlamalar Bangladeş'te, çeşitli kentlerde hemen hemen eşzamanlı bombalı saldırılar düzenlendiği bildirildi.
Tüsiad’dan Erdoğan’a Diyarbakır desteği Türk Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TÜSİAD), Başbakan Tayyip Erdoğan’ın Diyarbakır gezisine ilişkin yaptığı açıklamada barış ortamında demokratikl..
IMF kullanımında 2. ülke Türkiye Uluslararası Para Fonu (IMF) tarafından açıklanan son verilere göre Türkiye, IMF'den en çok kaynak kullanan 10 ülke arasında ikinci sırada bulunuyor.
Adana'da tekstil sektöründe sıkıntı Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi'nde (AHSOSB) son bir ayda 11'i tekstil 14 fabrikanın kapandığı ve bin çalışanın işsiz kaldığı bildirildi.
Kapasite kullanımı 80.6'ya geriledi Geçen yıl temmuzda yüzde 83.9 olan imalat sanayiinin üretim değeri ağırlıklı kapasite kullanım oranı bu yıl yüzde 80.6’ya kadar geriledi.Temmuz ayındaki ka..
Belediye başkanı makamında bıçaklandı Mersin'in Erdemli İlçesi'ne bağlı Kızkalesi Belediye Başkanı Necati Kale, makamına gelen bir kişiyle, tartışma sonrasında bıçaklandı. Ağır yaralanan Kale..
Sahte rakı davası sürüyor Bayrampaşa'daki bir otoparkta ürettikleri sahte rakıları piyasaya sürerek 5 kişinin ölümüne, çok sayıda kişinin de yaralanmasına neden oldukları öne sürülen 18 sanığ..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Derviş: Öncelikli hedef fakirliği azaltmak Birleşmiş Milletler Kalkınma Fonu (UNDP) Başkanlığı görevine dün resmen ..
BBC: PKK Suriye polisiyle çatıştı Suriye’nin kuzeyindeki Ein El Arab kentinde polisle PKK’lı teröristlerin çatıştığı ve çok sayıda PKK’lının gözaltına alındığı bildirildi.
Derviş: Öncelikli hedef fakirliği azaltmak Birleşmiş Milletler Kalkınma Fonu (UNDP) Başkanlığı görevine dün resmen başlayan Kemal Derviş, 2005 yılının kalan kısmında öncelikli hedefinin, kuru..
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Bangladeş'te eşzamanlı patlamalar Bangladeş'te, çeşitli kentlerde hemen hemen eşzamanlı bombalı saldırılar düzenlen..
» 1 2 3 4 5 6 7 8