15 Ağustos 2005 Pazartesi Günü Haberleri

15 Ağustos 2005 Pazartesi Günü Haberleri

Arşivdeki diğer günlere ait haberleri görmek için aşağıdaki menüden tarih ve kategori seçiniz.Tarih:  Kategori: 
Bu yıl Antalya'da gerçekten festival var Türkiye Sinema ve Audiovisuel Kültür Vakfı (TÜRSAK Vakfı) ve Antalya Kültür Sanat Vakfı (AKSAV) işbirliğiyle gerçekleştirilecek "42. Antalya Altın Por..
Eğitimde 146 katlık uçurum Devletin özel eğitim kurumlarını vergi ve benzeri desteklerle teşvik ederek yaygınlaştırmaya çalıştığı Türkiye’de zengin ve yoksullar arasındaki uçurum eğitim harca..
Polise işkenceden hapis cezası "Efrada kötü muamelede bulunmak" suçundan hakkında verilen 10 aylık hapis cezası kesinleşen eski emniyet amiri Ahmet İhtiyaroğlu, cezaevine konuldu.
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Sunucu Tacettinoğlu'na son görev Uşak'ın Sivaslı İlçesi'ne bağlı Pınarbaşı Beldesi yakınlarında geçirdiği trafik ka..
Eğitimde 146 katlık zengin-yoksul uçurumu Devletin özel eğitim kurumlarını vergi ve benzeri desteklerle teşvik ederek yaygınlaştırmaya çalıştığı Türkiye’de zengin ve yoksullar arasındaki uçur..
CHP'de Doğulu vekiller Erdoğan'ı destekliyor CHP’nin güneydoğulu milletvekilleri, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın aydınlarla yaptığı görüşme ve Diyarbakır’da dile getirdiği "Kürt sorunu"na i..
Bakırköy yeraltı çarşısında patlama Bakırköy'de yeraltı çarşısının girişindeki patlamada 1 kişi hafif yaralandı.
Deprem kurbanları anılıyor Marmara Bölgesi'ni sarsan ve 20 bine yakın can alan 17 Ağustos 1999 Gölcük Depremi'nin 6'ıncı yıldönümünde deprem kurbanları çeşitli etkinliklerle anılacak.
var DOL_Reklam_RND=String(Math.random()).substr(2,10);document.write (''); Eğitimde 146 katlık zengin-yoksul uçurumu Devletin özel eğitim kurumlarını vergi ve benzeri desteklerle teşvik eder..
Endonezya'nın Açe bölgesinde anlaşma Endonezya'da, Açe bölgesinde 12 binden fazla kişinin hayatını kaybettiği yaklaşık 30 yıldır süren çatışmaları sona erdirmeyi hedefleyen ateşkes anlaşmasın..
» 1 2 3 4 5 6 7